morteza2012

دستکاری قسمتی از قالب

20 پست در این موضوع

سلام خدمت اساتید گرامی

میخوام قسمتی از کد قالبم رو دستکاری کنم.(تو لوکال)

با استفاده از inspect element اون قسمتی رو که باید دستکاریش کنم پیدا کردم. اما توی قسمت css/template.css همچین کدی نیست. چیکار کنم؟:33:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهترین کار اینه که ابتدا از طریق جوملا نمایش موقعیتهای قالب رو ÷یدا کنی و نماهاشونو بدونی بعد بری از قالبت اونارو ویرایش کنی. و یا اینکه از فایربگ استفاده بکنی که فوق العاده برای اینکار مفیده.

راستش رو بخوایید اینکارو کردم. ولی هر چی اون قسمت رو تغییر میدم تو قالب سایتم اتفاقی نمیفته. میخوام اصلا" اون موقعیت رو حذف کنم . البته نمیدونم دقیقا" باید موقعیت رو ویریش کنم یا اون ماژول رو؟ نکنه این عوض نشدن قالبم برا اینه که تغییراتم تو قالب اعمال نمیشه؟؟

شما وقتی با inspect element یا همون فایرباگ تغییرات بدید ثبت نمیشه باید برید داخل فایل اصلی تغییرات رو بدید تا اعمال بشه

دموی سایتتون رو قرار بدید تا دوستان راهنماییتون کنن...

[ATTACH=CONFIG]3759[/ATTACH]نمیدونم چطور دمو بزارم. ولی این عکسشه. از قالب jp-busines استفاده میکنم و داخل اسلاید شو یک باکسه که با رنگ مشخصش کردم. میخوام اون قسمت مشخص شده رو کلا" حذف کنم.

خواستین میتونم تمام سایتمو بذارم تا اونو اصلاح کنید برام.(میدونم پررویی کردم ولی ببخشید)[sharmsar]

اینجوری نمیشه زیاد کمکی کرد باید دموی آنلاین از سایت باشه ولی اون قسمت باید مربوط به ماژول باشه داخل ماژول بگردید

فردا دموی آنلاین رو میذارم. لطفا" فردا یه نگاهی بندازین

متشکرم:65d6a5d6s:

دوست عزیز ماژول اسلایدر رو یه بار غیر فعال کنین شاید بره. چون اینطور که نشون میده ماله ماپولته

اگر میخواین اونقسمت حذف بشه داخل ماژول رو بگردید فایل default.php قاعدتا باید باشه لینک اون قسمت کلاس gkIsMoreNews رو داره

این کلاس رو از داخل تگ a بردارید نمایش داده نمیشه

همه ماژولها داخل پوشه modules قرار دارن اونجا این ماژول رو پیدا کنید و داخلش فایلهای مربوطه رو بررسی کنید

راستش وقتی این کارو میکنم اون کادر نمایش داده نمیشه و حله ولی دیگه اسلاید شو کار نمیکنه و فقط تو همون عکس اول میمونه. میشه اطلاعات هاستمو براتون پیام خصوصی کنم حلش کنید؟ :14:

کد زیر را از فایل

http://sahandim.xzn.ir/modules/mod_image_show_gk4/styles/gk_league_news1/style.css

پاک کنید

.gkIsWrapper-gk_league_news1 .gkIsMoreNews {
   background: none repeat scroll 0 0 #CB4900;
   color: #FFFFFF !important;
   font-size: 18px;
   line-height: 20px;
   padding: 23px 25px;
   position: absolute;
   right: 0;
   text-transform: uppercase;
   top: 0;
   z-index: 122;
}

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری