Mahboobe.Maleki

نصب inocube loader روی wamp server

24 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

آموزش نصب ioncube روی xamp رو در انجمن داریم. نصبش روی wamp کمی متفاوته.

من هم روش نصب رو توضیح میدم هم یه ویدئوی آموزشی آپلود کردم که اونم کمک می کنه

سوالات رو همینجا بپرسید لطفا.

بریم سر نصب. (این آموزش برای ویندوزهای 32 بیتی هست)

1- نصب وب سرور wamp روی لوکال

2- به آدرس Loader Download - PHP Encoder, protection, installer and performance tools from ionCube برید و در قسمت Loader Wizard، فایل zip ای که مشخص شده دانلود کنید (من پیوست کردم فایل ها رو):

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13701743911.jpg

3- فایل loader-wizard.zip ای که دانلود کردید، در مسیر c:\wamp\www قرار بدید (مستقیم یا داخل فولدر فرقی نداره، من مستقیم در روت ریختم):

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13701745081.jpg

4- مرورگر رو باز کنید و فایل رو صدا بزنید :

localhost/loader-wizard.php

5- صفحه ای که باز میشه حاوی راهنمایی ها و مراحل نصبی هست که من از اینجا به بعد از روی اون جلو میرم.

6- فایل ioncube_loaders_win_vc9_x86_2.zip رو از پیوست دانلود کنید. و اکسترکت کنید.

7- به مسیر C:\wamp\bin\apache\apache2.2.22 برید و پوشه اکسترکت شده رو (ioncube) اونجا کپی کنید (مسیر بر اساس ورژن آپاچی فرق میکنه)

8- روی آیکون wamp کنار ساعت ویندوز در try، کلیک کنید، php رو انتخاب کنید و بعد php.ini رو باز کنید

9- در فایل دنبال عبارت zend_extension بگردید . مقابلش عبارت

C:/wamp/bin/apache/apache2.2.22/ioncube/ioncube_loader_win_5.4.dll
رو جایگزین کنید و ومپ رو restart کنید

10- در مرورگر و در صفحه ی قبلی روی عبارت click here to test the loader کلیک کنید.

11- اگر مشکلی نباشه و مراحل رو درست انجام داده باشید، پیغام loader installed successfully رو مشابه تصویر زیر دریافت می کنید که نشانه ی نصب صحیح هست. از این پس میتونید اسکریپت های کد شده با ioncube رو در لوکال هم اجرا کنید!

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13701752481.jpg

loader-wizard

ioncube_loaders_win_vc9_x86_2

دریافت آموزش ویدئویی نصب ioncube روی wamp server در ویندوز

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
اصلاح لینک خراب

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در لینکی که گذاشتید لودر برای x64 نیست. گویا چنین لودری ارائه نشده. مدتها پیش خیلی گشتم و پیداش نکردم. الان هم علیرغم میل باطنیم به xampp رو آوردم [kotak]

در لینکی که گذاشتید لودر برای x64 نیست. گویا چنین لودری ارائه نشده. مدتها پیش خیلی گشتم و پیداش نکردم. الان هم علیرغم میل باطنیم به xampp رو آوردم [kotak]

من برای wamp x64 ، یه تیکت برای Home - PHP Encoder, protection, installer and performance tools from ionCube زدم و این پاسخ رو برام ایمیل کردن:

Hi,

It looks like you are on a 64-bit machine using a 64-bit version of WAMP. If so then please use the 32-bit version of WAMP as there is only a 32-bit ionCube Loader for Windows. The reason for that is that there are no official 64-bit builds of PHP for Windows. (Indeed, there is evidence to suggest that the PHP included in the 64-bit WAMP has not been compiled correctly as it is doing 32-bit arithmetic.)

به طور خلاصه میگه که اگه از ویندوز های 64 بیتی و ومپ 64 بیتی استفاده میکنید، یه ومپ 32 بیت نصب کنید و طبق روش نصب نسخه 32 بیتی برید جلو.

دلیلش هم این عنوان شده که نسخه ی رسمی ای از php برای ویندوز های 64 بیتی موجود نیست

یعنی برای ویندوز های 64 بیتی باید از نسخه 32 بیتی استفاده کرد ؟

صابر جان 2.4 نسخه 64 بيت رو هم ساپورت مي كنه ؟؟؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

من همون نسخه 32 بیت 2.4 رو روی 64 نصب کردم با این نسخه بهتر کار میکنه و با همون لودری هم که دادم یونکیوبش فعال میشه

من همون نسخه 32 بیت 2.4 رو روی 64 نصب کردم با این نسخه بهتر کار میکنه و با همون لودری هم که دادم یونکیوبش فعال میشه

مرسی !!! فقط کپی کنیم یونکیوب رو کافی هستش

ویرایش شده در توسط irmacfa

مرسی !!! فقط کپی کنیم یونکیوب رو کافی هستش

فقط کپی کردن نیست باید در فایل php.ini مسیر دهی هم انجام بدید توی ابتدای همین تاپیک آموزشش رو به دقت بخونید هست

من نصب کردم اما این ارور رو میده!!!!![ATTACH=CONFIG]6658[/ATTACH]

Fatal error: The file C:\wamp\www\setare\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

من نصب کردم اما این ارور رو میده!!!!

ورژن یون کیوب که نصب کردید پایینه . ورژن بالاتر نصب کنید حل میشه

salam man moshkeli ba ionCube nadaram faghat dar ejray index.php toye ghesmat // Initialise the application.

$app->initialise(); gir mikone va safheye sefid neshon mide khahesh mikonam komak konid mamnon

salam man moshkeli ba ionCube nadaram faghat dar ejray index.php toye ghesmat // Initialise the application.

$app->initialise(); gir mikone va safheye sefid neshon mide khahesh mikonam komak konid mamnon

دوست عزیز لطفا قوانین انجمن را رعایت فرمائید

فارسی را پاس بدارید

من این آموزش رو خوندم wamp من 64 بیتی الان فهمیدم باید 32 بیتی رو نصب کنم :13::13: اما بقیه ی :13:سایتام چی میشن اگه 32 بیتی رو نصب کنم؟من الان کلی سایت رو wamp دارم :13:

من این آموزش رو خوندم wamp من 64 بیتی الان فهمیدم باید 32 بیتی رو نصب کنم :13::13: اما بقیه ی :13:سایتام چی میشن اگه 32 بیتی رو نصب کنم؟من الان کلی سایت رو wamp دارم :13:

یکبار ویزارد رو با ومپ بالا بیارید ببینید نسخه پیشنهادی خودش چیه . داخلش یک فایل php هست . بعد از اکسترکت آدرس فایل رو در بروزر بزنید تا کارش رو شروع کنه

http://www.ioncube.com/loader-wizard/loader-wizard.zip

Please note that the following problem currently exists with the ionCube Loader installation:

The loader file C:/wamp/bin/apache/apache2.2.22/ioncube/ioncube_loader_win_5.4.dll, listed in the configuration file, C:\wamp\bin\apache\Apache2.4.4\bin\php.ini, does not exist or is not accessible.[ATTACH=CONFIG]8283[/ATTACH]

ویندوز سون 64 بیتی دارم ولی ومپ 32 بیتی نصب کردم و بعد طی کردن مراحل با خطای زیر مواجه شدم

لطفا راهنمایی کنید ؟

[ATTACH=CONFIG]8284[/ATTACH]

یکی از کارشناس ها در پست های قبلی گفتن از ioncube_loader_win_5.4 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران استفاده کنید ولی لینک دانلود خرابه و نمی تونم دانلود کنم.

مدیران اشاره کردن از این فایل استفاده کنید ولی لینک دانلود خرابه

ioncube_loader_win_5.4 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

دانلود نمی ش لطفا بررسی کنید

لینک دانلود سالم هست و بدون مشکل دانلود میشه اگر با نرم افزار دانلود میکنید بدون نرم افزار و با مرورگر دانلود کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری