ابوالفضل طالبی

ماژول روزشمار پی سی دکتر - P30 Count Down - منتشر شد - روز شمار سال نو :: فوق العاده!

40 پست در این موضوع

[ATTACH=CONFIG]754[/ATTACH]

همانطور که از نام ماژول پیداست با توجه به نیازی که احساس کردم این روزها کاربران گرامی با نزدیک شدن به سال جدید دارند تصمیم گرفتم یک ماژول مناسب برای ایجاد روزشمار سال نو بسازم .. البته این ماژول به عنوان یک ماژول روزشمار رویداد نامگزاری شده ولی کاربرد بسیار خوب آن استفاده به عنوان روزشمار عید میباشد.

در تنظیمات ماژول میتوانید متن دلخواه خود را برای نمایش در بالای یا پایین ماژول تنظیم نمایید .علاوه بر آن میتوانید سال جدید را انتخاب و ساعت و دقیقه و ثانیه سال جدید را نیز مشخص کنید.ماژول به صورت اتوماتیک شروع به شماره انداختن میکند تا به لحظه تحویل سال برسد.

همچنین میتوانید متنی را در تنظیمات ماژول قرار دهید تا 10 روز مانده به سال نو متن مورد نظر شما نمایش داده شود.

[ATTACH=CONFIG]755[/ATTACH]

بخش تنظیمات

[ATTACH=CONFIG]757[/ATTACH]

ماژول در دو نسخه تهیه شده .. نسخه جوملا 1.5 و نسخه مختص جوملا 1.6 و 1.7 و 2.5 ext_mod

دانلود ماژول روزشمار پی سی دکتر - compat_15_native

دانلود ماژول روز شمار پی سی دکتر - compat_16_nativecompat_17compat_25

پیشاپیش سال 1391 بر همگی مبارک :1:

پرچم انجمن جوملای ایران بالاست....:auizz3ffy9vla57584x

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

ماژول بسیار جالبی است .از لحاظ زمانبندی ارائه هم بسیار به موقع بود.

فقط یک پیشنهاد داشتم برای این ماژول که بشه از اون تو حالت آفلاین بودن سایت برای روز شمار باز شدن سایت استفاده کرد. آیا این حالت امکان پذیر است ؟

همچنین بشه تنتظیمات این ماژول رو بیشتر کرد و بتوان تعداد اعداد قابل نمایش رو تعیین کرد. مثلا اگر برای شروع سال نو رو از 1 ماه قبل می خواهیم از این ماژول استفاده کنیم به نظر من لازم نیست که ثانیه ها رو هم تو این شمارنده نمایش بدیم.

مورد دیگر قابلیت تنظیم رنگ زمینه و اعداد می باشد که می تواند زیبائی بیشتر و هماهنگی بیشتر با تمام قالب ها رو بوجود بیاورد.

ویرایش شده در توسط bahrambaba

باز تشکر ها از کار افتاد . زیباست .

فقط یک پیشنهاد داشتم برای این ماژول که بشه از اون تو حالت آفلاین بودن سایت برای روز شمار باز شدن سایت استفاده کرد. آیا این حالت امکان پذیر است ؟

یه سری به لینک زیر بزنید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/994-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%D8%AC-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A2%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86

ارسال شده در (ویرایش شده)

تشکر ماژول خیلی جالب، خلاقانه و به موقعی بود، مثل همیشه! :thanks:gift

در لیست قرار گرفت:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1046-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7?p=7896#post7896

ویرایش شده در توسط novinfard

درود

تشکر که نتونستیم کنیم غیر فعال بود

ولی دست خوش

اینم انقلاب بود دیگه

آقای طالبی فقط ی سوال

اینو از نظر گرافیکی میشه تغییر داد یا نه ؟

با سلام.

من در ورژن 1.5 فعالش می کنم اما هیچ چیز جز متن پی سی دکتر برای من به نمایش در نمی آید

مشکل چیست ؟؟؟

با سپاس

با سلام.

انجام دادم. اما باز هم تغییری نکرد ؟

نباید آدرسی بدم یا ... چون حس می کنم یک فایل css را نمی خواند یا ؟؟؟؟؟

می شه زمان رو برای هر موقعه ای که می خواییم بهش بدیم ؟

مثلا روز شمارتا کنکور سال دیگه

این افزونه مختص عید است .. کمی تغییرات نیاز هست که بشه بصورت عمومی هم کاربر داشته باشه و هر مناسبی رو در اون قرار داد و استفاده کرد

فرصت شد نسخه عمومی هم منتشر میکنم

دوست عزیز من برای یک سایت آموزشی احتیاج به روز شما دارم اگر امکانش هست در کجای کد باید زمان رو تغییر داد ؟

متشکر

من ماژول رو نصب کردم ولی کانتر قسمت بالایی کار نمی کنه ! و فقط روز شمار پایینی کار می کنه ؟

مشکل از کجاست ؟

درود

منم نصب کردم ولی پیام تبریکش فقط میاد

راهنمایی کنید این جریانش چیه برای اینکه کامل نمایش داده نیمشه

درود

منم نصب کردم ولی پیام تبریکش فقط میاد

راهنمایی کنید این جریانش چیه برای اینکه کامل نمایش داده نیمشه

این ماژول از جی کوئری استفاده میکنه احتمال داره با اسلاید شو یا ماژولهای دیگه ای که از جی کوئری استفاده میکنند تداخل میکنه

درود

قبلا بررسی شده بود

این کار هم انجام دادم یعنی غیر فعالش کرده بودم

ی بررسی دیگه کنید ممنون می شم -* ماژول غیر فعال شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری