ابوالفضل طالبی

ماژول روزشمار پی سی دکتر - P30 Count Down - منتشر شد - روز شمار سال نو :: فوق العاده!

40 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

اونم غیر فعال کردم بازم خبری نشد ازش

-*

با این تعاریف کسی نیم تونه استفاده کنه از این

اگر هم کسی استفاده کرده ی حالی به ما بده و دمو رو ببینم لاقل حالشو ببریم چون من رو جوملا خالی هم جواب نگرفتم

-*

ویرایش شده در توسط tnt6667

من این ماژول گذاشتم اون تنظیماتی برای تغییر روزها نداره سر در نمیارم تنظیماتش کجاس؟

سلام

چجوری می تونم این ماژول رو تغییر بدم برای روز شمار نیمه شعبان

اگر کمکم کنید ممنون می شم

فرصتم خیلی کمه

حدود 5 روز

سپاس

اگر بشه جوری تغییرش داد که برای هر مناسبتی بشه استفاده کرد خیلی بهتره

خیلی راحته وارد تنظیمات ماژول شو و در تنظیم رویداد اسم رویداد رو بده مثلا عید قربان

من اینو نصب کردم ولی لینکای سایت که قبلا با رنگ قرمز نمایش داده میشد الآن با رنگ آبی نمایش داده میشه!!!!1

مشکلش از کجاست؟

منم نصب کردم فقط پیام " سال نو را بر تمام ایرانیان پیشاپیش تبریک میگوییم." نمایش میده

ضمناً اینکه میفرمایید با اسلایدشو ها و... مشکل داره خب اینکه بده و الان اکثر سایت ها اسلایدشو و خیلی از افزونه های دیگه دارن که از جی کوئری استفاده می کنه.

آیا افزونۀ دیگه ای وجود نداره که بشه راحت باهاش کار کرد؟!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری