74 پست در این موضوع

شما در سایتتون موقعیتهای top رو داید 1 تا 3 برای تست یه ماژول توی یکی از این موقعیتها فعال کنید ببینید نمایش میده؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام صابر عزیز.

بله اینرا تست کردم و جواب داد. ولی اگر top menu را در این موقعیت قرار بدمة نمایش نمیده. میدونین که در آرتیستیر اتوماتیک وار این منو را هم میسازه. من در قالبهای قبلی هم که در آرتیستیر ساختم مثل: ** ... انتشارات پیام مشرق ...** بخوبی منوی top menu را داشتم. نمیدونم در این سایت جدید چرا اینطوری شده؟

منو رو در موقعیت user3 تست کردید؟ اونجا بذارید ببینید نمایش میده یا خیر

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله گذاشتم. الان در سایت می*بینید که بک*گراند موقعیت user3 بصورت کادر مستطیلی آبی شکل، دیده میشه، ولی اطلاعات "زندگیم" و "بخش ویژه رمان" را که در top menu گذاشتم، نمایش نمیده!!!

ویرایش شده در توسط reyhann

مدیریت جوملاتون رو پیام خصوصی ارسال کنید ببینم ولی اینجور که معلومه مشکل از موقعیتها نیست مشکل دیگه باشه شاید جایی از قالب رو یادتون رفته درست انجام ندادید

مدیریت رو بفرستید یه بار چک کنم

چرا جوملای 1.5 شما جوملاتون نسخه 1.5.15 هست چرا از این نسخه استفاده میکنید از خیلی جهات درست نیست چرا با جوملا 2.5 کار نکردید

این سایت را دو سال پیش ساختم. وقتی که تازه با جوملا آشنا شده بودم. ماه پیش تصمیم گرفتم قالبش را عوض کنم و چون با آرتیستیر راحت هستم از این برنامه استفاده کردم.

البته خیلی دوست دارم به جوملا 2.5 منتقلش کنم. از upgrade هم استفاده کردم ولی موفقیت آمیز نبود. ترسیدم به data ها خدشه*ای وارد بشه و متوقفش کردم.

این فوق*العاده*اس صابر جان. بسیار ممنونم

ممکنه بهم یاد بدین چکار کردین؟

مشکلم در چی بوده که خودم نتونسته بودم اینکارو بکنم؟

شما تنظیمات رو درست انجام نداده بودید

الان در منوی topmenu برای زندگیم زیر منویی وجود نداره فقط زندگیم با بخش ویژه رمان هستی وجود داره و یه خانه که منتشر شده نیست

درستش کردم.

حالا لطفا بهم بگین مشکل اصلیم چی بود که top menu نمایش داده نمیشد و شما لطف کردین و درستش کردین؟

این کار رو هم بکنید در فایل template.css قالبتون به خط 840 برید و در قسمت زیر مقدار 5 رو به 3 تغییر بدید تا منوی کتاباهم توی ردیف بالا بیاد مرتب باشه منو ها...

ul.art-hmenu > li {
   margin-right: 5px;
}

مشکل هم این بود که شما هم منو رو اشتباه انتخاب کرده بودید و هم سطح شروع منوها اشتباه بود...

چشم خطی که گفتین رو اضافه میکنم.

ببخشین صابر ولی بیشتر توضیح بدین در مورد اشتباه کارم. هنوز کاملا برام جا نیفتاده.

من از شما واقعا ممنونم که تو این انجمن هستین. برگردین به صفحات قبلی ای سوال من. ببینین چند روزه با این سرعت وحشتناک اینترنت من درگیر همین یک سوال هستم و شما درستش کردین.

اگر بخام بی دردسر از جوملا 1.5 به 2.5 برم راهش چی هست. من 5 تا سایت با جوملا 1.5 ساختم که خیلی بهتر میشه ارتقاشون بدم تا از امکانات جدید براشون استفاده کنم.

بینهایت ممنوم.

من ul.art-hmenu>li

margin-right:2pxکردم ولی باز هم top menu دو خطی هست. چطوری خط دوم را بیاورم توی سطر اول؟

دقت کنین تب عکسام از سمت چپ خیلی فاصله داره. فضایی که بیهوده رها شده. میتونم تب هایی که توی لاین پایین هستن را بیارم اینجا بگذارم ولی چطوری باید این کار را بکنم؟

برای درست کردن اون قسمت در فایل template.css به خط 742 برید و در کدهای زیر در قسمت padding مقدار 22 رو به 9 تغییر بدید

ul.art-hmenu > li > a {
   position: relative;
   display: block;
   height: 31px;
   cursor: pointer;
   text-decoration: none;
   color: rgb(27, 29, 29);
   padding: 0px 22px;
   line-height: 31px;
   text-align: center;
}

ممنونم. با 9 خوب نشد. گذاشتم 6 و font size را 14 کردم.

البته تب English افتاد پایین ولی فعلا چاره ای ندارم. هنوز banner را کار نکردم. توی برنامه dreamweaver این خوبی رو داره که می*تونیم فیلد مورد نظر - در اینجا English - را در banner میگذاریم و انتخاب کرده و براش hot spot تعریف کنیم ولی در جوملا من هنوز اینو پیدا نکردم.

شما این تجربه رو در جوملا دارید؟

با 9 درست و کامل میشد من تست کردم بهتون گفتم الان خب شما فونت رو بزرگتر کردید طبیعتا فضای بیشتری میگیره فونت شما 13 بود یا همون 13 بذارید و یا 12 اون قسمت رو هم 9 یا 8 کنید

کامل درست میشه

فونت را که 8 گذاشتم، English می*افتاد خط پایین و دو خطه میشه. سایز را 14 کردم ولی از سمت راست یه فضای خالی ایجاد میکرد. البته هنوز هم بین تب اول "خانه*ام" با لبه کادر سمت راست می*بینین یه فضای خالی هست. با firebug خیلی سعی کردم این فضا را پیدا کنم و css را دست کنم ولی بهم نشون نمیده مربوط به کجاست.

ببخشین صابر جان میان دکمه*های بالا یک خط فاصله عمودی هست ولی چرا بین دو تا از دکمه*ها (شعرها طنزها) و (کتابهام در یک نگاه کتابهام با شرح) نمایش داده نمیشه؟

شما کدهاتون رو دستکاری میکنید اینجور میشه اولش من همون یه 9 رو گفتم دقیق همه چی درست بود الان کلی فرق کرده...

template.css خط 668 کدهای زیر left رو به right تغییر بدید

ul.art-hmenu {
   position: relative;
   padding: 6px;
   float: left;
}

الان سمت راست پر میشه سمت چپ یکم خالی هست اگه میخواین پر بشه همون 6 رو که اول گذاشتید به 9 یا 10 تغییر بدید

و یا بذارید بمونه یه موقع منو اضافه کردید جا بشه...

دیگه هیچ جا رو دست نزنید

ممنون.

بله, الان انجام دادم. فکر کنم خوب شد. نظرتون چیه؟

صابر جان بینهایت ممنونم

آیا پیشنهاد دیگه ای برای بهتر شدن این سایت دارین؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری