hamedtahamtan1

ساخت قالب با آرتیستر

6 پست در این موضوع

سلام من آرتیستر رو تازه نصب کردم و تقریبا بلد نیستم باهاش کارکنم میخواستم اگه بشه تو این پست با کمک دوستان شروع کنم به طراحی قالب با آرتیستر(آرتیستر رو به پیشنهاد دوستان تو همین انجمن برای طراحی قالب جوملا انتخاب کردم)

اولین مشکل من اینه که تو آرتیستر وقتی یه قالب پپیشفرض انتخاب میکنم نمیتونم تغییر خاصی روش انجام بدهم(منظورم از تغییر خاص اینها است که اگه هر کدومش رو بگید ممنون میشم.)

1- تغییر موقعیت پوسیشن های قالب

2- ایجاد پوسین جدید

3- تغییر روی شکل کلی منو ها(تو قالب پیش فرض 3 تا منو دست چپ هست که اولی با دوتای دوم فرق داره و شکل کلی هیچ کدوم رو نمیشه شبیه اون یکی دیگه کرد)

4- ایجاد یک اسلاید شو

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

1- تغییر موقعیت پوسیشن های قالب

اونها مهم نیستن بعدا" در خود سایت شما میتونید موقعیت های نمایش رو در تنظیمات افزونه ها مشخص کنید (ثابت نیستند).

2- ایجاد پوسین جدید

نمیتونید موقعیت ایجاد جدیدی ایجاد کنید فقط میتونید با غیر فعال کردن یک موقعیت مثلا" VerticalMenu اون رو حذف کنید.

3- تغییر روی شکل کلی منو ها(تو قالب پیش فرض 3 تا منو دست چپ هست که اولی با دوتای دوم فرق داره و شکل کلی هیچ کدوم رو نمیشه شبیه اون یکی دیگه کرد)

شما از هر دو میتونید در سایت استفاده کنید هم منوهای معمولی همو Vertical که با اون دو تای دیگه فرق داره و هم آبشاری.

4- ایجاد یک اسلاید شو

اسلاید شو فقط میتونید به صورت فلش وارد کنید باید فلش رو از قبل با اندازه مورد نظر طراحی کنید و بعد وارد برنامه کنید.توضیحات بیشتر(تصویر)

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

ارسال شده در (ویرایش شده)

خوب من ندیدم که بشه هیچ موقعیتی رو سمت راستش ایجاد کرد ولی بعضی جا ها دیدم قالبی که با آرتیستر ساختن موقعیت راست دارند

در ضمن چطوری میشه مشخص کرد مثلا منوی اصلی یا منوی بالا از کدوم نوع منو باشه؟

ویرایش شده در توسط hamedtahamtan1

خوب من ندیدم که بشه هیچ موقعیتی رو سمت راستش ایجاد کرد ولی بعضی جا ها دیدم قالبی که با آرتیستر ساختن موقعیت راست دارند

موقعیت راست دارند.در سربرگ Layout آیتم Columns میتونید تعداد ستونها رو کم و زیاد کنید.

در ضمن چطوری میشه مشخص کرد مثلا منوی اصلی یا منوی بالا از کدوم نوع منو باشه؟

منو های معمولی زمان ایجاد کلاس های مشخصی دارند که در تنظیمات ماژول/پارامترهای پیشرفته/پسوند کلاس ماژول قید شده اند و اگر از همین سبک بخاین استفاده کنید تغییراتی نمیدید اما اگر بخاین از ورتیکال منو یا همون منویی که با سایر فرق داره استفاده کنید باید کلاس ماژول رو برابر این عبارت قرار بدید:

art-vmenu

برای استفاده از منوی آبشاری در قالب های آرتیستر باید در تنظیمات ماژول منوی مورد نظر موقعیت نمایش رو بر روی user3 قرار بدید و در قسمت پارامترهای ماژول سبک منو رو بر روی گزینه آخر یعنی وارٍث-فهرست یکنواخت تنظیم کنید.

در ورژن های جدید آرتیستر شما نمیتونید پروژه رو ذخیره کنید و بعد مجددا" استفاده کنید زمانی که شروع به طراحی کردید باید تا انتهای طراحی کار رو به پایان برسونید و خروجی بگیرید.

برای گرفتن خروجی تصویر.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری