jozef2070

▼▲منتشر شد ▼▲ بسته نصبی زیبا و حرفه ای پلاس برای جوملا 2.5 ( رایگان)

83 پست در این موضوع

سلام این قالب رو نصب کردم در فایرفاکس و کروم اوکی هست

اما در ie خیلی افتضاح سایت رو نشون میده نگار اصلا css ها خونده نمیشن!

کسی میدونه مشکل از چیه ؟

آدرس سایت k o l b e h a . i r می باشد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ُسلام

من هم فارسی قالب رو هم انگیلیسی رو دانلود ونصب کردم هردو اول عکس اول رو ارور داد بعد از نصب پلاگین System - Yt Plugin(for Yt Framework) عکس دوم ارور داد.

لطفا راهنمایی کنید

[ATTACH=CONFIG]4269[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4268[/ATTACH]

برید به قسمت تنظیمات جوملا و نمایش خطاها رو روی ساده بزارید.ببینید درست میشه؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

برید به قسمت تنظیمات جوملا و نمایش خطاها رو روی ساده بزارید.ببینید درست میشه؟

پیدا کردم ولی حل نشد

ویرایش شده در توسط Dehfooli

سلام

خیلی قالب خوبیه

فقط با وجود اینکه من تمامی مطالب پیشفرض رو حذف کردم

و حتی در قسمت مطالب ویژه هم فقط مطالب خودم هست

ولی بعضی اوقات یه سری مطلب دیگه در صفحه اول سایت میاد و مطلب من هم میره جزء آخرین مطالب

اصلا مشخص نیست از کجا میان این مطالب

اگه میشه در این زمینه راهنمیی کنید

مثلا اولین مطلب که میاد اینه

Beginners

If this is your first Joomla site or your first web site, you have come to the right place. Joomla will help you get your website up and running quickly and easily.

Start off using your site by logging in using the administrator account you created when you installed Joomla!.

چه جالبه!

این قالب رو چندین و چند نفر به عنوان هدیه به اسم خوشون منتشر کردند حالا نسخه اصلی کدوم بوده خدا داند

ویرایش شده در توسط s1r101

با سلام خدمت همه دوستان

چون دیدم قالب خوبی هست خیلی روش کار کردم تا تونستم مشکل نمایش تصاویرش و برطرف کنم. با اجازه منتشر کننده قالب ؛

قالب و نصب کنید مشکل نمایش تصاویر برطرف میشه

اگر ارزش تشکر داره یادتون نره!

دانلود قالب ویرایش شده

سلام خدمت اساتید

من بسته نصبی پست اول رو نصب کردم که باچندتا ارور بالای صفحه مواجه شدم که اسکرین شات رو میزارم.

بعد قالب ویرایش شده رو دانلود کردم اما موقع نصب ارورمیده:آپلودفایل به سرور بامشکل روبرو شد(روی لوکال نصب میکنم)

لطفا"کمک کنید

[ATTACH=CONFIG]4521[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط .AKBAR.

از منوی تنظمیات سربرگ سرور

گزارش خطا رو بروی هیچ تنظیم نمایید

از منوی تنظمیات سربرگ سرور

گزارش خطا رو بروی هیچ تنظیم نمایید

تشکر دوست عزیز.

ارورهای بالای صفحه حل شد.

اما

مشکل نصب قالب ویرایش شده روچکار کنم؟؟

من پیشنهاد میکنم قالب اصلی رو از سایت خارجی دانلود و نصب کنین فارسی سازیش هم که کاری نداره خیلی از مشکلات حل میشه...

<div class="poscenter" style="margin-top: 35px; padding-left: 30px;">
<div class="yt-socialbt first"><a class="sb facebook default  min " href="http://www.facebook.com/SmartAddons.page" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="facebook"> </a></div>
<div class="yt-socialbt"><a class="sb twitterbird default  min " href="https://twitter.com/#!/smartaddons" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="twitterbird"> </a></div>
<div class="yt-socialbt"><a class="sb google default  min " href="https://plus.google.com/u/0/103151395684525745793/posts" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="google"> </a></div>
<div class="yt-socialbt"><a class="sb pinit default  min " href="#" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="pinit"> </a></div>
<div class="yt-socialbt"><a class="sb dribbble default  min " href="#" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="dribbble"> </a></div>
</div>

کد خدمت شما بدون هیچ دخل و تصرفی این کد توی لوکال برداشتم ولی همین رو هم جایگزین میکنم دیگه نمایش داده نمیشه

سلام

من دلیلشو فهمیدم ولی راهشو بلد نیستم اگه دوستان کمک کنند ممنون میشم

اگه دقت کنید این کد جا افتاده

<i class="icon-google-plus pull- " style="font-size:FONT_SIZEpx;color:COLOR;"></i>

وجاش

<div class="poscenter" style="margin-top: 35px; padding-left: 30px;">

<div class="yt-socialbt first"><a class="sb facebook default min " href="http://www.facebook.com/SmartAddons.page" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="facebook"><i class="icon-facebook pull- " style="font-size:FONT_SIZEpx;color:COLOR;"></i> </a></div>

<div class="yt-socialbt"><a class="sb twitterbird default min " href="https://twitter.com/#!/smartaddons" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="twitterbird"><i class="icon-twitter pull- " style="font-size:FONT_SIZEpx;color:COLOR;"></i> </a></div>

<div class="yt-socialbt"><a class="sb google default min " href="https://plus.google.com/u/0/103151395684525745793/posts" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="google"><i class="icon-google-plus pull- " style="font-size:FONT_SIZEpx;color:COLOR;"></i> </a></div>

<div class="yt-socialbt"><a class="sb pinit default min " href="#" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="pinit"> </a></div>

<div class="yt-socialbt"><a class="sb dribbble default min " href="#" target="_blank" rel="tooltip" data-original-title="dribbble"> </a></div>

</div>

در ادیتور وقتی اضافه میکنم وذخیره میکنم باز حذف میشه ودلیلشو نمیدونم

ویرایش شده در توسط iraj42

سلام

من قالب رو نصب کردم

همه چی آرومه، ارور ها خوابیدن و به خوبی کار میکنه

فقط فونت من با فونت بسته نصبی فرق میکنه!

فونتی که در بسته نصبی هست ( tahoma) است

منم روی همون گذاشتم ولی فرق میکنن

فونت اصلی خیلی قشنگه، چه کارش کنم؟

سلام این قالب رو نصب کردم در فایرفاکس و کروم اوکی هست

اما در ie خیلی افتضاح سایت رو نشون میده نگار اصلا css ها خونده نمیشن!

کسی میدونه مشکل از چیه ؟

آدرس سایت k o l b e h a . i r می باشد

توی ie9 به بالا مشکلی نداره

سلام و تشكر از انجمن بسيار خوبتون

من ميخوام دكمه تنظيمات قالب رو حذف كنم تا كسي نتونه بعد از تغييرات بده بايد چيكار كنم

ممنون

راستي بهتون راي هم داديم

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.باید بری تو مدیریت جوملا از قالبها این قالب رو باز کنی و بری تو تنظیماتش.کلی تنظیمات داره اونجا که میتونی رو قالب اعمال کنی.اون قسمتی هم که تو میخوای دقیق یادم نیست ولی فک کنم cpanel هست.یعنی یه همچین گزینه ای رو باید آف کنی.موفق باشی

ویرایش شده در توسط nhadi65

دوستان من میخوام هدر قالب رو کلا حذف کنم.میتونین کمک کنین که تو کدوم فایل ها باید تغییرات بدم؟؟؟

یه کمک و راهنمایی کنین مرسی و مچکر.

درود

در ابتدا نوع لوگو رو از توی تنظیمات قالبتون روی عکس بذارید .

به این مسیر برید : CSS / Template-Blue.css

خط 606 ام رو اینجوری تغییر بدید : #yt_header #yt_logoposition h1 {

display:none;

margin: 30px 0;

و همچنین خط 613 رو اینجوری :

#yt_header .row-fluid > div:first-child:before { display:none;

انشالا که حله

سلام

من این قالب رو روی لوکال دارم نصب میکنم ولی الان نیم ساعته تو مرحله دیتا بیس گیر کرده :13:

چه باید کرد؟

درود

نسخه 2.5 یا 3 رو نصب میکنید ؟ با بسته های دیگه هم مشکل دارید یا فقط با این ؟

این بسته بارها و بارها نصب شده توی نصب مطمئنا مشکل نداره

موفق باشید

سلام.این قالب عرض زیادی داره و بین موقعیت ها و ماژول هایی که قرار میدیم توش فاصله زیادی هست.و در کل عرض زیادی داره.دوستان کسی ویرایش کرده عرض قالب رو؟

اگر کسی میتونه کمک کنه یه توضیحی بده.ممنونم

سلام دوستان

لطفا کمک کنید

در گیر این ماژول نمیدونم چی هست ولی میخوام که اینهای که در تصویر قرار دارند رو فقط در صفحه اصلی بزارم و در صفحات دیگه نباشند چکار کنم ؟

[ATTACH=CONFIG]7209[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری