majid.fathi

کامپونت فروشگاه ساز k2store . فرشگاهی ساده و در عین حال قدرمتند

183 پست در این موضوع

درود و سپاس بابت این کامپوننت مفید

فقط جناب فتحی تو آموزش یک اولویتی به این فروش فایل بده لطفا،من رفتم توی آموزش اصلی دیدم ولی هر چی طبق آموزش عمل میکنم اون اتفاقی که میگه نمی افته!!!!!

اموزش در پست های اولیه قرار می گیره فقط با عرض پوزش از دوستان من چند پست اولیه را پاک می کنم تا اموزش ها یک دست بشه

با سلام

ضمن تشکر از معرفی افزونه مفید

1- آیا این افزونه با جوملا 1.5 نیز سازگار است؟

2- آیا امکان فروش کارت شارژ و یا محصولات مشابه به کمک این افزونه امکان پذیر است ؟

جوملا 1.5 فکر کنم نسخه های قدیمی از سایت سازنده دریافت کنید کار کنه ولی اصلا توصیه نمی شه . من برای این نسخه 3.5 خیلی منتظر بودم و به دوستان قول افزونه را داده بودم نسخه 3.5 ویژگی های خاص خودش را داره . توصیه مهاجرت به جوملا 2.5 هست.

و سوال دوم فروش کارت شارژ و کلا پین کد ها امکان پذیر نیست .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

اولاً باید بگم تشکر از زحمات شما و بعد باید سؤال کنم قابلیت مقایسه کالا نداره؟؟؟ من به شدت دنبال این قابلیت هستم

چرا نداره شما اگه k2 را کامل بشناسید ان موقع کارهایی که می تونید انجام بدید مشخص می شه. برای جستجوی پیشرفته از افزونه های k2 filter search مثل:

JA K2 Filter and Search Module

و برای مقایسه از افزونه هایی campare k2 استفاده کنید نظیر:

404 Not Found

وقتی گفتم می شه digikala و بهتر از ان می شه ساخت این کار که ساده هست:128fs318181:

ویرایش شده در توسط majid.fathi

اینو میشه رو جوملا 3 نصب کرد؟

بله نصب می شه . من خودم برای دمو از یک جوملای 3 به صورت خام استفاده کردم (امیدوارم دوستان به ظاهر سایت توجه نکنند چراکه این یک دمو صرفا جهت دانلود افزونه هست)

کاش پی لاین هم داشت . من از جوم شاپینگ برای فروش فایل استفاده می کنم .خوبم هست . مرسیی

سلام دوستان

می شه یک کا2 بدون مشکل معرفی کنید که با این افزونه مشکلی نداشته باشه

من چند تا k2 دانلود کردم و همشون را تست کردم

بعد از اینکه مطلب را ثبت کردیم گاهی اوقات ارور می ده و بعضی مواقع هنگام ویرایش مطلب ارور می ده

چطوری می شه امکان فروش فایل را در این افزونه فعال کنیم؟

در جوم شاپینگ چطور لینک دانلود رو به ایمیل خریدار بفرستم هرچی گشتم تنظیمات مربوط به ایمیل رو پیدا نکردم؟!

برای جوم شاپینگ کتاب آموزش چیزی جایی وجود داره ؟

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و تشکر بابت این افزونه

بنده تمامی مراحل را به ترتیب انجام دادم اما در قسمت کامپوننت ها وقتی کامپوننت k2store را انتخاب می کنم زبان کاملا انگلیسی است.

باید کار خاصی انجام بدم؟

در جوم شاپینگ چطور لینک دانلود رو به ایمیل خریدار بفرستم هرچی گشتم تنظیمات مربوط به ایمیل رو پیدا نکردم؟!

برای جوم شاپینگ کتاب آموزش چیزی جایی وجود داره ؟

دوست عزیز سوال شما ارتباطی به این تاپیک نداره لطفا سوال خودتون رو در تاپیک مجزا مطرح کنید تا پاسخ بگیرید قبلش هم انجمن رو جستجو کنید

جومشاپینگ تاپیک اختصاصی داره...

آقای فتحی اگه میشه آموزش حذف کشور ها و ناحیه ها رو بذارید

برای فروش فایل به اینا نیازی نیست

تست

یک مشکلی که من دارم اینه که دکمه پرداخت زیر باکس نویسنده قرار میگیره

آقای فتحی اگه میشه آموزش حذف کشور ها و ناحیه ها رو بذارید

برای فروش فایل به اینا نیازی نیست

تست

یک مشکلی که من دارم اینه که دکمه پرداخت زیر باکس نویسنده قرار میگیره

بله ولی در نسخه ی 3.5 پارامتر حذف از مدیریت حذف شده بود من گزارش کردم در نسخه ی اپدیت این مشکل حل می شه

برای درج سبد خرید در مکان دلخواه :

administrator->K2store->Options->Cart settings

برید

cart settings>> add to cart placement >> within article using tag

و ذخیره نمایید.

با این کار در هر قسمت از مطالب k2 که شما تگ:

{k2storecart}

را قرار دهید بلوک سبد خرید ظاهر می شود اموزش بیشتر:

HOWTO move add to cart block of K2Store

اموزش فروش فایل هم در صفحه اول قرار گرفت

سلام دوستان

می شه یک کا2 بدون مشکل معرفی کنید که با این افزونه مشکلی نداشته باشه

من چند تا k2 دانلود کردم و همشون را تست کردم

بعد از اینکه مطلب را ثبت کردیم گاهی اوقات ارور می ده و بعضی مواقع هنگام ویرایش مطلب ارور می ده

چطوری می شه امکان فروش فایل را در این افزونه فعال کنیم؟

از این

هدیه مهم و ضروری: مدیریت پیشرفته مطالب با k2 2.6.5 فارسی به همراه تاریخ شمسی برای جوم

استفاده می کنم خودم. ولی چون محیط ادمین را انگلیسی قرار می دم از این گونه مشکلات تاریخ پیش نمی یاد.

اموزش فروش فایل هم در پست اول به صورت ویدویی قرار گرفت

سلام با این افزونه میشه حراجی را انداخت یعنی کاربر وارد شهو جنسشو بره فروش بزاره؟ افزونه بره اینکار که رایگان باشه سراغ دارید

میشه برای کاربر لینک دانلود رو بفرسته نه فایلو؟

شما حالت پیوست فایل به ایمیل را غیر فعال کن. اینجوری کاربر باید به سایت مراجعه و پس از ان اقدام به دانلود کند. می تونید محدودیت دانلود بر اساس تعداد و یا روز نیز وضع کنید

سلام با این افزونه میشه حراجی را انداخت یعنی کاربر وارد شهو جنسشو بره فروش بزاره؟ افزونه بره اینکار که رایگان باشه سراغ دارید

این افزونه افزونه همکاری در فروش نیست بهترین افزونه برای اینکار virtumart هست که باید به خوبی تنظیم بشه- راستی اگر شما دنباله کارهای همکاری در فروش هستید روی رایگان بودن تمرکز نکنید چراکه برای تجارت موفق در این مورد باید خیلی هزینه کرد

شما حالت پیوست فایل به ایمیل را غیر فعال کن. اینجوری کاربر باید به سایت مراجعه و پس از ان اقدام به دانلود کند. می تونید محدودیت دانلود بر اساس تعداد و یا روز نیز وضع کنید

البته اگه ایمیل کنه اینجوری به سرور فشار کمتری میاد

حلا یکس سوال دیگه که ممکنه که برای دیگران هو پیش بیاد

حجم فایل های پیوست شده چقد باشه

حداکثر؟

متشکر

بسته به هاست داره 10-20 مگ به پایین مناسب هست.

اگر قرار بود لینک ثابت ارسال بشه که کاربر می تونه ان را در اختیار بقیه هم بزاره و کاربرای دیگه مستقیم از سایت شما دانلود کنند

همه مسایل به کنار...

چند ماهه دنبال افزونه ای هستم که بعد از خرید لینک دانلود را بلافاصله نشون بده و به ایمیل هم بفرسته. این الان میتونه این دو را انجام بده یا نه مدیر عزیز؟

این را می تونید تنظیم کنید به کاربر ایمیل بشه . لینک دانلود هم در پنل کاربر ثبت می شه . شما پست اول را ببنید بسته را خرید کنید ببنید همین چیزی هست که می خواهید .

اگر واقعا نیاز دارید من می تونم درگاه زرین پالش را رایگان برای شما تغییر بدم که بعد پرداخت لینک ها را نشون بده ولی اینجوری شماره تراکنش ها، فاکتور پرداخت ... نمایش داده نمی شه و مستقیم می ره صفحه دانلود فایل. (البته اینا براش ایمیل شده از قبل( ولی از نظر من کار اشتباهی هست چون اگر اینقدر حیاتی هست که بهش ایمیل شده .

ارسال شده در (ویرایش شده)

از شما ممنونم. شما نمیدونید چقدر هزینه کردم و به نتیجه نرسیدم به نظر میرسه این عالیه.

نمیشه بدون ثبت نام در سایت خرید کرد؟ یعنی خریدار میهمان بیاد و پرداخت کنه و لینک دانلود براش ظاهر بشه و اگر هم بشه براش ایمیل هم بشه.

هزینش هم پرداخت میکنم

اقای فتحی جان

میشه شماره تماسی برام خصوصی بفرستید. ممنون میشم چون کلی سوال و حرف دارم. که 2 یا 3 دقیقه ای وقتتون را بگیرم

ویرایش شده در توسط irannnnn

ببنید این روش خیلی غیر استاندار هست که بدون ثبت نام پرداخت بشه. الان هم عملا ثبت نام و پرداخت در یک صفحه هست . می شه تنظیم کرد پرداخت کاربر مهمان باشه در این حالت فقط میل می شه.

اگر فایل های شما هر کدوم زیر 10 مگ هست این افزونه بهترین کارایی را برای شما داره.

نه لینک تو پنل کارهست . شما یک خرید بکن متوجه می شه. به همین دلیل من این افزونه را به این شکل گذاشتم برای فروش

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری