majid.fathi

کامپونت فروشگاه ساز k2store . فرشگاهی ساده و در عین حال قدرمتند

183 پست در این موضوع

با درود

من بعد از نصب فقط گزینه K2sto رو دارم و گزینه K2 که در فیلم آموزشی هست برای من وجود نداره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با درود

من بعد از نصب فقط گزینه K2sto رو دارم و گزینه K2 که در فیلم آموزشی هست برای من وجود نداره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کامپوننت کا2 جدا از کا2 استور هست. شما باید کامپوننت کا2 رو دانلود و نصب کنید تا اون گزینه هم داشته باشید. در تاپیک زیر یکی از نسخه های این کامپوننت قرار داده شده:

مدیریت پیشرفته مطالب با k2 2.6.5 فارسی به همراه تاریخ شمسی

با درود وتشکر از استاد عزیز

من ماژولی رو که فرمودین نصب کردم و مطالب رو هم طبق آموزش اضافه کردم

این مطلب رو به چه صورتی باید تو صفحه اصلی نمایش بدم

آیا باید منویی بسازم و مطلب رو بهش لینک کنم

آیا فقط باید از این به بعد با k2به جای بخش های خود جوملا کار کنم و در اون قسمت باید لینک اتصال به محصول برای نمای درسایت بسازم؟

آلان من موندم این محصولی رو که ساختم باید چجوری رو صفحه نمایش بدم و میخوام در ان زمینه راهنمایی بخوام . از لطفتون بینهایت ممنونم

ابتدا مطالبتون رو با کا2 بزنید. تنظیمات کا2 استور مربوط به محصول در صفحه ی مطلب جدید در کا2 هست.

نوع منوی صفحه ی اصلی رو بزارین روی "آخرین آیتم‏ها از (یک یا چند) کاربر یا مجموعه " و در صفحه ی باز شده(تنظیمات منوی صفحه اصلی) منبع محتوا رو روی مجموعه گذاشته و در بخش تنظیمات مجموعه تمام مجموعه هایی که میخواین در صفحه اصلی مطالبشون باشه رو انتخاب کنید.(اگر یه مجمموعه دارین که دارای چند زیر مجموعه هست باید فقط مجموعه ی اصلی رو انتخاب کنید)

ابتدا مطالبتون رو با کا2 بزنید. (یعیی اجناسی ره که برای فروش میخوام تو قسمت مطالب کا2 بزارم ؟)تنظیمات کا2 استور مربوط به محصول در صفحه ی مطلب جدید در کا2 هست.(یعنی تنظیمات این قسمت برای وقتیه که مشتری میخواد جنس رو بخره و روش کلیک میکنه ؟)

نوع منوی صفحه ی اصلی رو بزارین روی "آخرین آیتم‏ها از (یک یا چند) کاربر یا مجموعه " و در صفحه ی باز شده(تنظیمات منوی صفحه اصلی) منبع محتوا رو روی مجموعه گذاشته و در بخش تنظیمات مجموعه تمام مجموعه هایی که میخواین در صفحه اصلی مطالبشون باشه رو انتخاب کنید.(اگر یه مجمموعه دارین که دارای چند زیر مجموعه هست باید فقط مجموعه ی اصلی رو انتخاب کنید){در این قسمت مطابق با تصویر پیوستی فقط گزینه کل مجموعه وجود دارد و انتخاب یک مجموعه خاص میسر نیست ؟}

وقتی مطلبی رو در کا2 نوشته و انتار رو میزنم پیام " منتشر اما معلق است رو میده :oom:

[ATTACH=CONFIG]4448[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]4449[/ATTACH]

با سلام و تشکر

ممنونم اگه ممکنه ربرای موارد دیگه ای هم که عرض کردم راهنمایی بفرمایید .بینهایت ممنونم

مجید جان

من این پلاگین رو خریدم. ولی متاسفانه موقع بازگشت از زرین پال مشکل داشت!

ایمیلم رو برات پیغام خصوصی کردم.

ممنون می شم چک کنی و برام بفرستی اش. (ضمن اینکه توی بخش دانلودها هم نیومده و گرنه خودم دانلود می کردم)

مرسی

ارسال شده در (ویرایش شده)

مجید جان

من این پلاگین رو خریدم. ولی متاسفانه موقع بازگشت از زرین پال مشکل داشت!

ایمیلم رو برات پیغام خصوصی کردم.

ممنون می شم چک کنی و برام بفرستی اش. (ضمن اینکه توی بخش دانلودها هم نیومده و گرنه خودم دانلود می کردم)

مرسی

من برای بار دوم هم خرید رو انجام دادم بازهم همون مشکل رو داشت.

مشکل به این صورته که وقتی روی خرید کلیک می کنی به سایت زرین پال می ره، پرداخت رو به بانک انجام می ده و پرداخت موفق رو توی زرین پال نشون می ده.

بعد موقع برگشت از زرین پال به سایت اصلی صفحه سفید می یاره و بر نمی گرده!

یعنی تا این مرحله رو می ره :

بعد از پرداخت و کسر هزینه و برگشت به سایت زرین پال :

تراکنش شما با موفقيت ثبت گرديد

مشاهده تراکنش 3614582072

جهت تکميل تراکنش حتما بر روی کليد "انتقال به وبسايت درخواست کننده" کليک نماييد.

شما به صورت اتوماتيک طی 0 ثانيه آينده به وبسايت پذيرنده منتقل خواهيد شد.

بعد از این مرحله به سایت پذیرنده بر نمی گرده و خطای مقابل رو هم می ده :

68431509741769337838.png

ویرایش شده در توسط sdns
افزودن عکس خطا

یه سوال :

واحد پولی رو باید تومان وارد کنیم یا ریال؟ یا فرقی نمی کنه؟

سلام آقای فتحی ببخشید بنده هم دو بار برای خرید پلاگین مبلغ رو واریز کردم اما ... لطفا یه زحمت بکشید . ممنون

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پلاگین اتصال به زرین پال

برای دریافت این افزونه رایگان به لینک پایین مراجعه کنید:

پلاگین زرین پال k2store

دریافت به صورت 100 رایگان هم نیست به دلایلی بنده این افزونه را مبلغ 100 تومان (100 تک تومان نه هزار:a2d3: ) برای خرید قرار دادم . بعد از خرید این افزونه برای شما به صورت خودکار ارسال می گردد.

در صورت عدم دریافت با مشخصات کاربری که در حین خرید ایجاد نموده اید وارد سایت شوید و از قسمت پنل خرید شما اقدام به دانلود نمایید.

نکته: این سیستم پرداخت با k2store برای فروش فایل ایجاد شده است.

--------------------------------------------

ممنون دوست عزیز، پلاگین اتصال به زین پال یعنی چی؟ چیکار میکنه؟

--------------------------------------------

ممنون دوست عزیز، پلاگین اتصال به زین پال یعنی چی؟ چیکار میکنه؟

اگر درگاه زرین پال داشته باشید میتونید فروش محصولاتتون رو به شکل آنلاین با این درگاه انجام بدید

نه لینک تو پنل کارهست . شما یک خرید بکن متوجه می شه. به همین دلیل من این افزونه را به این شکل گذاشتم برای فروش

اول تشکر میکنم از شما. دوم یک مشکلی هست. من خرید کردم زرین پال میگه تراکنش با موفقیت ثبت گردید اما بعد از انتقال به وبسایت درخواست کننده که میاد تو سایت شما این صفحه باز میشود:

http://webus.us/demo3/index.php?option=com_k2store&view=checkout&task=confirmPayment&orderpayment_type=payment_zarinpal&paction=process&tmpl=component&item_number_1=1382433400&custom=341&amount=100&refID=3315024480&au=5266426c-df5c-4904-92d3-737c5ee8a9ca

که صفحه خالی است و هیچ محتوایی ندارد. من برای خرید از مرورگر کروم استفاده کردم.

بعد که مجدد وارد سایت شما شدم 1. محصول هنوز در سبد خرید وجود دارد و حذف نشده است. 2. در بخش سفارشات یک رکورد وجود دارد که فیلد وضعیت خالی است. 3. بخش فایل های دانلودی هم خالی است و فایلی را نمیتوانم دانلود کنم 4. به ایمیل من هم چیزی ارسال نشده.

مشکل چیست؟

لطفا فایل را هم برایم ایمیل کنید m_ebrahimi19@yahoo.com

اگر درگاه زرین پال داشته باشید میتونید فروش محصولاتتون رو به شکل آنلاین با این درگاه انجام بدید

نمیشه از درگاه خاصی نباشه و مستقیم به بانک متصل بشه؟

برای اتصال مستقیم به هر بانکی باید پلاگین مربوط به اون بانک باشه

پلاگین بانک ملت و یا پارسیان k2store سازگار با جوملا 3 رو از کجا میشه تهیه کرد؟ ( تجاری و یا رایگان فرقی نداره )

جناب فتحی لطف میکنید هزینه این پلاگین (پلاگین بانک ملت k2store سازگار با جوملا 3) و نحوه سفارش را اعلام کنید

سلام

لطفاً میشه بگید هزینه پلاگین یا نمیدونم هر افزونه دیگه برای اتصال k2store به درگاه بانک ملت چقدر هست؟ من خیلی عجله دارم؟

سلام آقای فتحی لطفن بگید پلاگین پرداخت بانک ملت برای جوملا 2.5 چقدر هزینه داره؟ آخه زرین پال هم شد بانک ملت!! :didi:

سلام به همه

من این کامپوننت رو نصب کردم وقتی اغاز فراید خرید رو میزنم میره قسمت پرداخت هزینه ها ولی اون گزینه هیچ کدوم باز نمیشه حالا باید چیکار کنم؟:21:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری