majid.fathi

کامپونت فروشگاه ساز k2store . فرشگاهی ساده و در عین حال قدرمتند

183 پست در این موضوع

سلام

با تشکر از شما.....

متاسفانه نتونستم فایل زرین پال رو دانلود کنم به نظرم لینکش خراب شده برای خرید هم نتونستم تو سایت پیداش کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آره ارور 404 میده چرا!

من هم این فروشگاه ساز رو برای فروش فایل میخواستم، ولی مشکل دارم باهاش. شما تجربه فروش فایل رو داشتین راهنمایی میکنید!

سفارش رو از پنل تایید میکنم و این میشه که ایمیل فاکتور برای مشتری ارسال میشه و درحالی که تایید نهایی هست ولی لینک دانلود رو شامل نمیشه! چرا؟

در حال انتقال سرور هستیم. به فایل دسترسی ندارم. دوستان اگر کسی فایل را داره در اختیار دوستان دیگر بگذاره

سلام دوستان کسی پلاگین زرین پال و نداشت

هر کاری کردم نشد دانلود کنم

مثل اینکه توی سایت اصلی نیست .

سلام

مثل این که پلاگین زرین پال مشکل داره ...

چند تا مشکل دارم کسی می تونه کمکم کنه

یک روش پرداخت را انتخاب نمایید

plg_k2store_payments_zarinpal

K2STORE_ZARINPAL_PAYMENT_STANDARD_FORM_MESSAGE

چرا این بخش به این صورت ظاهر می شه ؟

دوم اینکه موقع خرید با خطای زیر می شم .

تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2

البته کد ها رو درست دادم اما نمی دونم چرا به صفحه ی پرداخت وارد نمی شه .

نسخه جدید ان با این پلاگین تست نشده نسخه k2store قدیمی ترها را بررسی کنید (همزمان با تاریخ این تایپک باشه)

نسخه جدید ان با این پلاگین تست نشده نسخه k2store قدیمی ترها را بررسی کنید (همزمان با تاریخ این تایپک باشه)

با سلام

کسی می تونه این پلاگین و برام بنویسه زرین پال باشه یا پی پال کنه ؟

اقای فتحی پلاگین نصب نمیشه ؟ دوستانی که نسخه سازگار دارن یه لطف کنن برای استفاده همه بزارن؟

ممنون:auau::auau:

با سلام

من وتی میخوام عملیات پرداخت رو انجام بدم توی مرحله آخر تایید سفارش ارور "Error 41" میده

ممنون میشم از راهنماییتون

برای جوملا 3.5 کی انتشار می کنید که فارسی باشه ... با تشکر از زحماتتون

سلام عزیز خوبی؟

حاجی اگه مشتری وارد قسمت کاربری خودش نشه ، وقتس دکمه نمایش سبد خرید رو میزنه کلا قالب بهم میریزه ، چیکار کنم؟ ی کمکی راهنمایی کن.

ممنون

منتظرم

خیلی گلی :25:

یا علی

سلام،

می خواستم بدونم پلاگین زرین پالش کار میکنه یا خیر.

بنده امتحان نکردم، در صورتی که میدونید بگید که اگه کار میکنه بنده یکی از پروژه هامو با این فروشگاه ساز انجا بدم در غیر این صورت به فکری دیگه باشم.

ممنون میشم.

من از کامپوننت j2store نسخه حرفه ای استفاده میکنم

واقعا فوق العادست

من از کامپوننت j2store نسخه حرفه ای استفاده میکنم

واقعا فوق العادست

ممنون میشم اگه بهم بگید از کجا تهیه کنم.

سلام،

می خواستم بدونم پلاگین زرین پالش کار میکنه یا خیر.

بنده امتحان نکردم، در صورتی که میدونید بگید که اگه کار میکنه بنده یکی از پروژه هامو با این فروشگاه ساز انجا بدم در غیر این صورت به فکری دیگه باشم.

ممنون میشم.

مهندس فتحی پلاگین زرین پال افزونه رو در پست اول همین تاپیک قرار دادند که میتونید استفاده کنید ازش. همچنین یه نسخه هم مهندس طالبی نوشتند و در پی سی جوملا به صورت تجاری قرار دادند.

ممنون میشم اگه بهم بگید از کجا تهیه کنم.

برای دانلود J2Store ، فارسی سازش و درگاه زرین پالش میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید.

فروشگاه ساز J2Store فارسی + درگاه های پرداخت آنلاین

مهندس فتحی پلاگین زرین پال افزونه رو در پست اول همین تاپیک قرار دادند که میتونید استفاده کنید ازش. همچنین یه نسخه هم مهندس طالبی نوشتند و در پی سی جوملا به صورت تجاری قرار دادند.

برای دانلود J2Store ، فارسی سازش و درگاه زرین پالش میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید.

فروشگاه ساز J2Store فارسی + درگاه های پرداخت آنلاین

اقای طاهری متشکر از پاسختون اما :

1- شما پلاگین زرین پال که میگید در پست اول موجود هست رو ببینید که لینکش خرابه. در ضن خیلی از دوستان گفتن که پلاگین کار نمی کنه

2- بنده منظورم نسخه تجاری j2store هست.

1- شما پلاگین زرین پال که میگید در پست اول موجود هست رو ببینید که لینکش خرابه. در ضن خیلی از دوستان گفتن که پلاگین کار نمی کنه

1- نمیدونم تست نکردم.

اینو خود مهندس فتحی باید بگن.

2- نسخه تجاریش رو که باید از سایت سازنده بگیرید و این هم بگم که ارائه افزونه های تجاری به صورت رایگان به هر شکل در انجمن خلاف قوانین هست

سلام

این پلاگین موقعی که ارائه شد کار می کرد . حالا را نمی دونم:auau: (البته با نسخه ی k2store همان زمان . شاید k2store تغییراتی کرده باشه)

در خصوص اینکه پروژه می خواهید انجام بدید .... باید تست کنید. این پلاگین را برای یکی از سایت های خودمان طراحی کردیم بعد دیدم شاید بدرد دوستان بخوره رایگان قرار دادم.

فرصتی نبوده که تست کنم شاید اگر در پروژه بعدی از k2store استفاده کردم و مشکل داشت نسخه ی جدید طراحی بشه

سلام خسته نباشید

من یه سئوالی دارم

افزانه k2store مدیریت انبار نداره نسخه معمولش ولی نسخه پرو داره

شما توی صفحه اول زدید مدیریت انبار داره این نسخه ای که گذاشتید. یعنی این نسخه پرو هست؟ اگر نیست که اون مدیریت انبار الکیه؟

چیزی که من زدم ترجمه توضیحات افزونه هست . توضیحات بیشتر در سایت سازنده ذکر شده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری