majid.fathi

کامپونت فروشگاه ساز k2store . فرشگاهی ساده و در عین حال قدرمتند

183 پست در این موضوع

چیزی که من زدم ترجمه توضیحات افزونه هست . توضیحات بیشتر در سایت سازنده ذکر شده

تفاوت عمده و مهم دو نسخه رایگان k2store و VM در اینه که k2 store رایگان مدیریت انبار نداره و برای همین برای فروش فایل مناسبه- چون اگر کالا تموم بشه نمیشه تعدادش صفره

ولی vm این قابلیتو داره

توی داکیومنتاش هم همه جا اشاه شده که در نسخه pro میتونید inventory/stock management داشته باشید (مدیریت انبار)

حالا نسخه پرو رو هم اگر بذارید که من استقبال می کنم :sarma:

ولی چون میدونم خلاف قوانینه اصرار نمی کنم

ولی خیلی مدیریت انبار در k2 لازم دارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خسته نباشی برادر!

وقتی که مدیریتش رو ترجمه نکردی یعنی هیچ کاری نکردی. به نظر من این که تعریف و تمجید نداره. :fight1:

خسته نباشی برادر!

وقتی که مدیریتش رو ترجمه نکردی یعنی هیچ کاری نکردی. به نظر من این که تعریف و تمجید نداره. :fight1:

1- این افزونه ، 2 سال پیش که همینجا معرفی شد شاید خیلی از کاربرها اصلا اسم ان را نشنیده بودند. من قسمت کاربری را فارسی کردم می دونید چرا؟ چون محیط ادمین جوملا باید انگلیسی باشه و نیازی نیست فارسی بشه.

2- سعی شد اموزش ویدویی درست بشه و ارائه شد.

3- درگاه زرین پال این افزونه ارائه شد. (قطعا وقتی درگاه زرین پال باشه به راحتی دیگر درگاه ها هم ارائه می شه)

فکر کنم کمکی کوچکی کرده باشم ،فارسی سازی، ساخت اموزش ویدئویی؛ ساخت پلاگین پرداخت بانکی ... ساعت های زیادی وقت گرففته

ولی یک سوال می شه بگید شما چه قدم خیری برداشتید ؟

امثال نظر شما و این نظرها:

فرم ساز RSForm

باعث کم انگیزه شدن من و شاید بقیه دوستان بشه.

با سلام

لینک پلاگین اتصال زرین پال که مشکل داره لطفا پیگیری کنید

با تشکر

ممنون دوست عزیز با سایت افزونه ها آشنا هستم. اما متاسفانه قدرت خریدش و ندارم

گفتم شاید دوستان بتونن لینکی که در همون پست اول بوده رو دوباره بذارن

از دوستان کسی لینکش رو نداره

ممنون و متشکر

در پست های قبلی لینک مستقیم پلاگین زرین پال موجود هست دوستان قرار دادند. از سایت خودم حذف شده و سایت خودم چند وقته اپدیت نشده

ممنون بابت لینک

من نصبش کردم اما یه خطا داده

JInstaller: :نصب: فایل /home3/ppadideh/public_html/tmp/install_54ce9659daca1/payment_zarinpal/languages/en-GB.plg_k2store_payment_zarinpal.ini موجود نیست

اما با وجود دان این خطا نصب شده

اما نمیدونم وقتی یه محصول رو برای خرید انتخاب کردم برای پرداخت نهایی میرم فقط یه ای فریم میاد که سایت خودم و دوباره نشون میده و وارد درگاه نمیشه

من روی نسخه های جدید تست نکردم شاید روی نسخه های جدید کار نکنه.

من این پلاگین رو نصب کردم فیلم رو هم دیدم اما هنوز نمیدونم باید چجوری ازش استفاده کنم میخوام درحد معرفی محصول و فقط سفارش آنلاین ازش استفاده کنم میشه راهنماییم کنید؟

با سلام

چطوری میشه در هنگام خرید یه فایل، قسمتهای هزینه های پرداخت و نشانی و ... رو بجز قسمت نحوه پرداخت رو حذف کرد

دوستان کی 2 ای که باید نصب کرد ورژنش چند باشه که مشکل برنخورن و کار کنن

و بعد اینکه برای پرداخت بانک مثل اقتصاد نوین چه پلاگینی باید نصب کرد

دوستان کی 2 ای که باید نصب کرد ورژنش چند باشه که مشکل برنخورن و کار کنن

و بعد اینکه برای پرداخت بانک مثل اقتصاد نوین چه پلاگینی باید نصب کرد

تفاوت چندانی نداره . اگه مشکل داشته باشه پیام میده .

پلاگین های بانکی : افزونه های پرداخت فروشگاه ساز کا تو استور||K2Store - پی سی جوملا

این 1 ماه 3 ماه 6 ماه 12 ماه که زده منظور چی هست؟

لطفا از این به بعد این مسائل رو در قسمت پشتیبانی سایت مربوطه مطرح کنید.

اون زمان پشتیبانی هست، در این زمان مشکلی پیش بیاد رایگان رفع میشه .

نصب کردم همرو کامل ولی پاییین مطالب کی2 چیزی اضافه نمیشه که قیمت رو وارد کنم همون کی2 معمولیه

کجا اشتباه کردم؟

لطفا راهنمایی کنید که برای نمایش دکمه سبد خرید در بخش latest items کا2 چه تنظیماتی باید انجام بدم؟و یا اینکه خود کا2 استور (نسخه رایگان) بخشی مثل لیست محصولات در 2 یا 3 ستون دارد که سبد خرید هم نمایش داده شود ؟ ممنون

من کاوپوننت رو نصب کردم و طبق فیلم انجام دادم . اما وقتی " آغاز فرآیند خرید " رو میزنم فقط یه صفحه سفید میاد .

منوی " order " هم صفحه سفید دارم

لطفا راهنمایی بفرمائید

من کاوپوننت رو نصب کردم و طبق فیلم انجام دادم . اما وقتی " آغاز فرآیند خرید " رو میزنم فقط یه صفحه سفید میاد .

منوی " order " هم صفحه سفید دارم

لطفا راهنمایی بفرمائید

کلا صفحه سایت سفید میشه؟ اگر اینطور هست از تنظیمات کلی در سربرگ سرور گزارش خطا رو حداکثر قرار بدید ببینید چه خطایی میده

ممنون از شما

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/akrhost/public_html/components/com_k2store/router.php on line 18

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/akrhost/public_html/components/com_k2store/helpers/router.php on line 35

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/akrhost/public_html/components/com_k2store/helpers/router.php on line 36

Strict Standards: Non-static method K2StoreStrapper::addJS() should not be called statically in /home/akrhost/public_html/components/com_k2store/k2store.php on line 22

Strict Standards: Non-static method K2StoreStrapper::addCSS() should not be called statically in /home/akrhost/public_html/components/com_k2store/k2store.php on line 23

Strict Standards: Declaration of K2StoreControllerCheckout::display() should be compatible with K2StoreController::display($cachable = false, $urlparams = Array) in /home/akrhost/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 21

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/akrhost/public_html/components/com_k2store/router.php:18) in /home/akrhost/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 35

Strict Standards: Declaration of K2StoreTable::save() should be compatible with JTable::save($src, $orderingFilter = '', $ignore = '') in /home/akrhost/public_html/administrator/components/com_k2store/tables/_base.php on line 401

Fatal error: Declaration of TableOrders::store() must be compatible with JTableInterface::store($updateNulls = false) in /home/akrhost/public_html/administrator/components/com_k2store/tables/orders.php on line 21

ارسال شده در (ویرایش شده)

نسخه ی به روز شده پلاگین زرین پال، پی لاین و جهان پی در پست اول قرار گرفت.

نسخه پرو k2store نیز در پست اول قرار گرفت

ویرایش شده در توسط majid.fathi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری