majid.fathi

کامپونت فروشگاه ساز k2store . فرشگاهی ساده و در عین حال قدرمتند

183 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

قبل از هرچيز مبعث پيامبر اکرم را خدمت دوستان تبريک مي گم

(این چند روز دسترسی به سایت نداشتم )

majid-k2.gif

توضيحات ::

شايد خيلي از دوستان با افزونه k2 و ويژگي هاي منحصر به فرد ان اشنا هستند و مي دونند که پر کاربرد ترين افزونه جوملا هست. اين افزونه با قابليت هايي نظير ايجاد فيلدهاي اضافي، نظرات ، سطح دسترسي ها، بيشترين تعداد افزونه وابسطه ، جستجوهاي پيشرفته .. تبديل به منحصرترين افزونه جوملا شده است.

k2store در حقيقا فروشگاه ساز بر پايه k2 است. شما با نصب k2 و پس از ان k2store در تمامي ايتم هاي k2 امکان ايجاد محصول را خواهيد داشت و به سادگي مي توانيد فروشگاهي ساده و کارا براي خود ايجاد نماييد و از پيچيدگي هاي افزونه هاي فروشگاهي خلاصي پيدا کنيد.

اين افزونه را بنده قسمت مديریت را 90% و قسمت کاربري را 100% ترجمه کردم برای ترجمه از transfix استفاده شد که اين باعث مي شه براي اپديت هاي افزونه بي نياز بشيد و فقط کافيه از سايت مرجع يعني k2store.org فايل را دريافت کنيد با اين حال شما مي تونيد اخرين نسخه را از لينک پايين دريافت نماييد:

دریافت افزونه:

com_k2store-3.5.1-core دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

فارسی ساز افزونه:

برای فارسی سازی افزونه کافیست فایل پایین را دریافت و نصب نمایید.

fa-IR.com_k2store دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

دموی افزونه:

Products

ویژگی ها:

مديريت محصولات

استفاده از ايتم هاي k2

قابليت فروش محصولات ديجيتال و فايل

تنظيمات محصول

تنظيمات گروهي محصولات

دريافت ورودي هاي دلخواه از خريدار

مديريت انبار

تصوير محصول

استفاده از گالري تصاوير k2

ارسال نظر، امتيار با استفاده از k2

>>>>>

پرداخت اسان و یک صفحه ایی

پرداخت کاربر مهمان بدون ثبت نام

اعمال مالیات چند سطحی

مدیریت سفارشان

گزارش فروش

جستجو و سورت در سفارشات

امار فروش

فرینت فاکتور

ارسال ایمیل به مشتری و مدیریت سایت

پلاگین های پرداخت

کوپن کد

فروش ویژه

تخفیف بر اساس تعداد فروش

سازگار با جوملا 2.5 و 3

طراحی واکنش گرا با استفاده از بوت استرپ

استفاده از jquery

ساختار mvc

پشتیبانی از اوررایت قالب

پلاگین های پرداخت (بانکی های ایرانی و درگاه های واسط)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پلاگین اتصال به زرین پال، پلاگین اتصال به پی لاین، پلاگین اتصال به جهان پی

برای دریافت این افزونه رایگان به لینک پایین مراجعه کنید:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_14550400821.zip

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_14550400822.zip

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_14550400823.zip

دریافت نسخه ی اخر کامپوننت k2store نسخه پرو!!!

com_k2store_pro_3.8.3_j25j3x دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

ویرایش شده در توسط majid.fathi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در ابتدا این نکته را ذکر می کنم که اموزش های کامل این افزونه در موجود است:

Documentation

دانلود اموزش ویدئویی

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13709845401.zip

اموزش به همراه یک فایل زیر نویس که توضیحات در ان داده می شه یک اشتباه کردم و این بودم اپارات قابلیت اعمال زیر نویس را نداشت و من حواسم نبود اگر مراحل واضح نیست فایل ویدوئی به همراه زیر نویس را دانلود کنید

[APARAT]XPr45[/APARAT]

اموزش فروش فایل

فایل جدید زبان را نصب کنید فایل جدیدی جایگزین کردم. قسمت ادمین قبلا ترجمه شده بود و با نسخه جدید تطابق نداشت

قسمت کاربری فارسی شده کامل . ایشالله دوستان کمک کنند فایل زبان قسمت ادمین را هم ترجمه کنیم.

کلآ رابطه آقا مجید با این کامپوننت خیلی خوبه :25::25:

یک سری توضیحات اضافه کردم یکم واضح تر بشه.

اگه خود من بخوام سایتی طراحی کنم به راحتی یک سایت به قدرت digikala می تونم با این ایجاد کنم نه اینکه k2store فوق العاده باشه، قدرت واقعی را خود افزونه k2 داره .

سلام

آقای فتحی انگار زبانش مشکل داره

ویرایش شده در توسط hoseyn007

برای جوملا 2.5 هست ؟

در انجمن جوملا 2.5 منتشر شده طبیعتا برای جوملا 2.5 هست

سلام

آقای فتحی انگار زبانش مشکل داره

زبان رو بالا اشاره شده که تکمیل نیست

در انجمن جوملا 2.5 منتشر شده طبیعتا برای جوملا 2.5 هست

زبان رو بالا اشاره شده که تکمیل نیست

صابر جان حق با دوستمون بود فایل زبان مشکل داشت که برطرف شد.

پلاگین زرین پال در پست اول قرار گرفت اما نه رایگان :motat:

آقای فتحی فایل زبان رو نمیشه دانلود کرد . لطفا بررسی کنید: "فایل پیدا نشد بازگشت"

آقای فتحی فایل زبان رو نمیشه دانلود کرد . لطفا بررسی کنید: "فایل پیدا نشد بازگشت"

دانلود زبان رو میزنید بالا آدرس بار رو نگاه کنید یک کلمه دموی اضافی میاد اون رو حذف کنید اینتر بزنید تا درست بشه

آقای فتحی هم لینک رو ابتدای تاپیک اصلاح میکنن....

سلام

آیا در این افزونه امکان فروش فایل های دانلودی نیز وجود دارد؟

ویرایش شده در توسط msnbabaei

سلام

آیا در این افزونه امکان فروش قایل های دانلودی نیز وجود دارد؟

به راحتی امکان پذیر هست. فایل های کم حجم را می توانید هم به صورت ایمیل و هم به صورت ثبت در پنل کاربر داشته باشید. فایل های حجم بالا را فقط در پنل کاربر . اموزش فروش فایل با این افزونه را به زودی قرار می دم

سلام

من 2بار پول دادم ولی به من چیزی داده نشد نه به ایمیلم چیزی ارسال شد نه لینک دانلود داده شد! 200 تومن که عددی نیست که :fight1: کنیم ولی خب بابا مارو بی خودی چرا امیدوار کردی پسر :)

من اینجا نمیام اگه روزی خواستی اینو به ما هم بدی بیزحمت ایمیل کن به : behzadbusiness@gmail.com

سلام

من 2بار پول دادم ولی به من چیزی داده نشد نه به ایمیلم چیزی ارسال شد نه لینک دانلود داده شد! 200 تومن که عددی نیست که :fight1: کنیم ولی خب بابا مارو بی خودی چرا امیدوار کردی پسر :)

من اینجا نمیام اگه روزی خواستی اینو به ما هم بدی بیزحمت ایمیل کن به : behzadbusiness@gmail.com

سلام اقا بهزاد

من برای شما ایمیل کردم پرداخت شما هم صحیح انجام شده. توضیحات را خدمت دوستان بدم مشکل از چی هست:

بنده مد پرداخت را فقط کاربر مهمان قرار دادم. در این حالت برای دانلود فایل، فایل فقط ضمیمه می شه به ایمیل و در پنل کاربر ثبت نمی شه. در این حالت اگر به هر صورتی ایمیل ارسال نشه (مثلا سرور دان بشه، ایمیل اسپم بشه...) فایل به دست خریدار نمی رسه . بهترین حالت اجباری کردن ثبت نام هست که در این حالت هم در پنل کاربر و هم ایمیل خواهد شد.

راستی یادم رفت اگه ایمیل شما :behzadbusiness@gmail.com هست فقط یک پرداخت اینجا ثبت شده ها:دی

سلام من هم پلاگینو خریدم ولی فقط ایمیل خریدش برام اومده، پلاگین توش نیست. :auau:

سلام

دمو کار نمی کند با قند شکن هم باز نکرد

لطفا دمو با فایل فارسی قرار دهید

سلام خوبی دستت درد نکنه مجید جان

خیلی باحاله مخصوصا بنرششششششششششششششششششششششششششششششششششششش[kotak]

سلام

دمو کار نمی کند با قند شکن هم باز نکرد

لطفا دمو با فایل فارسی قرار دهید

دمو هیچ مشکلی نداره راحت باز میشه نیازی هم به قند شکن نداره...

سلام خوبی دستت درد نکنه مجید جان

خیلی باحاله مخصوصا بنرششششششششششششششششششششششششششششششششششششش[kotak]

بنر که عالی. غیر بنر خود بنر ساز هم عالی

برای من ارسال شده مشکلی نبود

یک نکته ایی که هست باید در یک همچنین مواردی جای شک نباشه از این رو سیستم پرداخت را به صورت کاربر تغییر دادم. کاربرانی که از این به بعد اقدام به پرداخت می کنند همزمان عضو سایت شده و علاوه بر دریافت از طریق ایمیل در صورت عدم دریافت می توانند به سایت مراجعه نموده و ورود نموده و از پنل خرید خود اقدام به دانلود نماییند.

-----------------

یک مشکلی هم که هست نمی دونم چه طور اموزش ها را بزارم الان پست بزنم میره صفحه 3 به بعد ... این vb هم با این همه امکانات این نکات را توجه نکرده ها

یک نکته ایی که هست باید در یک همچنین مواردی جای شک نباشه از این رو سیستم پرداخت را به صورت کاربر تغییر دادم. کاربرانی که از این به بعد اقدام به پرداخت می کنند همزمان عضو سایت شده و علاوه بر دریافت از طریق ایمیل در صورت عدم دریافت می توانند به سایت مراجعه نموده و ورود نموده و از پنل خرید خود اقدام به دانلود نماییند.

-----------------

یک مشکلی هم که هست نمی دونم چه طور اموزش ها را بزارم الان پست بزنم میره صفحه 3 به بعد ... این vb هم با این همه امکانات این نکات را توجه نکرده ها

درود و سپاس بابت این کامپوننت مفید

فقط جناب فتحی تو آموزش یک اولویتی به این فروش فایل بده لطفا،من رفتم توی آموزش اصلی دیدم ولی هر چی طبق آموزش عمل میکنم اون اتفاقی که میگه نمی افته!!!!!

سلام

لطفا آموزش ها رو قرار بدید

من نمی تونم پلاگین زرین پال رو که فعال هم کردم تو فروشگاه تعریف کنم اصلا چیزی واسه تعریف پرداخت و نحوه پرداخت وجود نداره

با سلام

ضمن تشکر از معرفی افزونه مفید

1- آیا این افزونه با جوملا 1.5 نیز سازگار است؟

2- آیا امکان فروش کارت شارژ و یا محصولات مشابه به کمک این افزونه امکان پذیر است ؟

اولاً باید بگم تشکر از زحمات شما و بعد باید سؤال کنم قابلیت مقایسه کالا نداره؟؟؟ من به شدت دنبال این قابلیت هستم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری