majid.fathi

کامپونت فروشگاه ساز k2store . فرشگاهی ساده و در عین حال قدرمتند

183 پست در این موضوع

آیا این بر روی جوملا 1.5 نصب نمیشه؟ تمامی امکانات من جوملا 1.5 هست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نسخه 1.5 باید روی سایت سازنده باشه

1.5 دیگه به تاریخ پیوسته سوئیچ کنید روی جوملا 2.5

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا مجید خیلی خوشحالم چون همون چیزی هست که میخوام فقط یه ذره تغییرات جزیی باید بدم تا عالی بشه. هوز نصبش نکردم ولی دارم به آرزوم میرسم.

بنده خریداری کردم. ممنون

میتونم از شما بخوم این پلاگین را سفارشی برای بنده تغییر بدید. هزینش را میدم gift

ویرایش شده در توسط irannnnn

تغییری که می خواهید انجام بشه را در پیغام خصوصی بهم اعلام کنید تا بررسی کنم

جناب فتحی برای Currency Code و Currency symbol اگه بخوایم از تومان استفاده کنیم چه توصیه ای دارید؟

سیمبل رو خالی بگذاریم و کد رو چی؟

بعد اینکه آیا برای این سیستم جستجو بر اساس قیمت و پارامتر وجود داره؟

اگه لطف کنید یه نگاه به این پست بندازید ممنون میشم...

http://joomlaforum.ir/showthread.php/13715-%DA%A9%D8%A7-2

ویرایش شده در توسط teddy.team

من اصلا با k2store هنوز آشنا نشدم. میخوام بدونم آیا باید کامپوننت k2 را هم نصب کنیم؟ بنده k2store را نصب کردم الان باید k2 را هم نصب کنم؟ اگر آره ورژن فارسی یا انگلیسی؟ از کدام سایت؟

آقای فتحی امکانش هست که یک پلاگین برای پی لاین هم بنویسید؟

من اصلا با k2store هنوز آشنا نشدم. میخوام بدونم آیا باید کامپوننت k2 را هم نصب کنیم؟ بنده k2store را نصب کردم الان باید k2 را هم نصب کنم؟ اگر آره ورژن فارسی یا انگلیسی؟ از کدام سایت؟

بله باید نصب کنید

اینم کا2 که دوستان همین انجمن معرفی کردن

http://joomlaforum.ir/showthread.php/12228-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%88-%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%A7-k2-2.6.5-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85

فارسی و شمسی شده

اشکال نداره k2 را بعد از k2store نصب کردم؟

سلام

سعی کن اسپم ندی

فک میکنم ربطی نداره.. چون سیستم های ماژولار هر بخشش مجزا هست.. مگر اینه موقع نصب به شما اخطار داده باشه..

یا بعنوان مثال کا2 استور نیاز به جداولی از کا2 موقع نصب داشته باشه که باید قاعدتا ارورر یا اخطار بده..

شما خودت تست کنی معلوم میشه دیگه...

آقای فتحی منتظرم تا جواب بدی. بالاخره تغییرات را انجام دادید؟ :128fs318181:

پی ام داده بودم که نسخه ی قبلی را نصب کنید می تونید گزینه ها را حذف کنید. در نسخه ی فعلی این امکان وجود نداره.

این نسخه را نصب کنید:

http://k2store.org/official-releases/k2store-3-0-3.html

نسخه ی اینده ی این افزونه کنترل کاملی روی فیلد ها خواهد داشت

آقای فتحی فعلا با همین نسخه کار میکنم که یاد بگیرم بعدش نسخه های قبل را نصب میکنم

در مورد این نسخه طبق فیلم آموزشی جلو رفتم اما نمیدونم چرا موفق نشدم. !!! یعنی در قسمت مربوط به دانلود فایلی مشاهده نمیشه . یه جا میگه تگ {k2storecart} را باید بزاریم. آیا باید اینو بنویسیم یا ابزاری داره که باید از اون استفاده کنیم؟

کلا نتونستم موفق باشم. :bala:[kotak]

به سایت زیر برید و قسمت راست پایین قسمت "دانلود فایل های شما" رو چک کنید.

www.donyafile.com/new

اگر خواستید اطلاعات لازم را بدم تا شما سری به سایت بزنید

آقا مجید و دوستان عزیز چیزی خواستم که دیگه کسی نیاد تو این انجمن جواب بده. درسته؟ چیز بدی خواستم؟!!!!!!!!!

نه چه حرفیه

اخه شما فقط یک جوملا نصب کردید. برای من فقط بسته نصبی جومینا میاد بالا

بله و تو همین قالب نصب کردم. به نظرتون اشکالی داره؟ اون پایین سمت راست قسمت دانلود فایل های شما رو یه نگاه کنید آقا مجید. اصلا کار نمیکنه

تورو خدا یکی جواب بده. چرا باید 2 هفته سر یک موضوع هی صفحه را رفرش کنم و خبری نباشه!!!!!!!!!!!

بهترین کار اینه که شما بزارید نمایش با همون تگ

بعدش هر مطلبی رو که ساختید آخرش بنویسید {k2storecart id} و جای id، آیدی مطلب خودتون رو بزارید

اینجوری هر اطلاعاتی که مثلا قیمت در پایین ادیتور وارد کرده باشید در آخر مطلب لود میشه

من خودم از این روش تو جوملا دانلود استفاده کردم و جواب داد

آقا مجید نسخه جدید k2store در سایتش اومد. شما گفتید نسخه جدید امکانات بهتری داره و میشه گزینه های ثبت نام را در آن حذف کرد.ولی به نظرم هیچ فرقی نداره. میشه امتحان کنید خبر بدید؟!

ویرایش شده در توسط irannnnn

این نسخه its a bug fix and maintenance release

نسخه ای نیست که تغییرات در این ضمینه داشته باشه

من آخرش هم موفق نشدم . اینجا در این انجمن کسی هست بره به سایت من و برای نمونه این کار را انجامش بده. خواهشا بگین

یک دسترسی بدید و مشخصات را پیغام خصوصی کنید من یک محصول ایجاد می کنم. فقط ای پی زرین پال را از قبل وارد کرده باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری