elec1303

کامپوننت ارسال نظرات جی کامنت -سازگاربا جوملا 1و 1.5 و 1.7 و 2.5 - کاملا فارسی

94 پست در این موضوع

منظورم لینک جی کامنت بود. چه جوری و از طریق کدام فایل باید این لینک رو حذف کنم؟

تو تاپیکی که ارسال کرده بودین جواب ارسال شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
منظورشون لینک کپی رایت بود .چه طوری باید برش داریم؟

گفتم که تو تاپیکی که ایشون در این باره ایجاد کرده بودن پاسخ ارسال شده .

من از کامپونت دارم استفاده می کنم و زمانی که کاربر نظر میده

فقط نظرات داده شده رو تو صفحه نشون میده بدو هیچ ماژول ، کامپونت و...(مانند تصویر که بعد از نظر فقط اینو رئ نشون میده)

[ATTACH=CONFIG]1304[/ATTACH]

من می خوام کاربر بعد از اینکه نظر داده به صفحه که داشته مطلب رو می خونده بر گرده

دوستان عزیز کسی این مشکل رو نداشته و حل کرده باشه ؟؟

این فقط برای زمانی که کاربر مهمان هست و نظر میده به شکل تصویر تایپک قبلی در میاد و زمانی که کاربر ثبت شده تو سایت هست چنین مشکلی نداریم/

دوستان عزیز کسی این مشکل رو نداشته و حل کرده باشه ؟؟

این فقط برای زمانی که کاربر مهمان هست و نظر میده به شکل تصویر تایپک قبلی در میاد و زمانی که کاربر ثبت شده تو سایت هست چنین مشکلی نداریم/

دقیق متوجه نشدم منظورتون چیه چون در همون صفحه که نظر میده کاربر ، به صورت اجکسی نظر ارسال میشه و رفرش نمیشه ؟! ولی شما میگید بعد از نظر یه صفحه دیگه میاد؟

تصاویر قبل و بعد از نظر دادن را به صورت کامل بزارید

ابولفضل جان

زمانی که کاربر مهمان داره تو سایت نظر میده.

بعد از پر کردن اطلاعات و نظرش و زدن دکمه ارسال صفحه به صورت های زیر در میاد

1- قبل از پر کردن فیلد های نظرات (عناصر صفحه مانند فرو لاگین در سمت چپ قرار دارند و همه چیز هر جاشه)

[ATTACH=CONFIG]1334[/ATTACH]

2- پر کردن فیلد نظرات (عناصر صفحه مانند فرو لاگین در سمت چپ قرار دارند و همه چیز هر جاشه)

[ATTACH=CONFIG]1335[/ATTACH]

3- بعد از زدن دکمه ارسال نظر ( در این جا همون طور که مشاهده می کنید کل عناصر صفحه ( ماژول ها ، کامپونت ها و ... همه ناپدید میشن و فقط نظرات داده شده قابل نمایش هستند والاغیر)1

[ATTACH=CONFIG]1336[/ATTACH]

من مشکل اول رو حل کردم و حالا مشکل دوم اینه که :

زمانی که کاربر نظر شو نوشته و دکمه ثبت نظر می زنه ، سیستم می زنه در حال بررسی و این اعلام تا زمانی که ص رفرش نشده یا به صفحه دیگه نریم همون جوری می مونه

[ATTACH=CONFIG]1360[/ATTACH]

سلام.خیلی عالی بود اما منم مثل دوستمون وقتی نظر میدم میره بالای صفحه.تازه ابزارهایی رو هم که اضافه کردم نشون نمیده

اگر من فرم نظرات مثل همین سایت بخوام که فارسی باشه دنبال چی باید بگردم.

منتظر جواب سریع دوستان هستم.

دوست عزیز مشکل دوم مثل اینکه حل شدنی نیست

من هر کاری کردم ، (کد ها رو ویرایش کردم) نتونستم درستش کنم ، این احتمال رو می دم که برای قالب های ای جکس درست کارکنه

بهتر که از k2 استفاده کنی اون جالبه

ُسلام من وقتی نصب کردم با پیغام "JComments lets your users comment on content items" برخورد کردم .

باید چه کار کنم؟

سلام.

من خیلی وقت بود که دنبال این افزونه برای جوملا 1.7 بودم چون فقط برای جوملا 1.5 بود.

بسیار از تیم قدرتمند شما تشکر می کنم.

سلام به همه دوستان.

چجوری میشه کاری کرد که پاسخ مدیر به یه نظر ویژه بشه؟منظورم از اینکه ویژه بشه اینه که مثلا رنگش بت بقیه فرق کنه یا یه کادری چیزی دورش نشون دده بشه یا یه جوری که خلاصه با بقیه نظرا یه تفاوتی داشته باشه.برای این کار نیاز به یه ماژول یا پلاگین اضافه هست؟ یا اصلا غیر از جی کامنت راهی برای این کار وجود داره؟

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون.خیلی عالیه.من قبل از این از یه سیستم نظرات دیگه استفاده میکردم.میخواستم بدونم نمیشه نظرات رو به اینیکی انتقال داد؟خیلی واجبه.حتما بهم برسونید.ممنون

www.owrang.net

این هم آدرس سایتمه

ویرایش شده در توسط hamedtahamtan1
آدرس سایتم رو وارد نکرده بودم

سلام هرچی می بینم نمی دونم این دکمه لایک رو باید از کجا اورد

همون که علامت شصت داره:hehe:

اگه میخای تغییرش بدی و مثل این سایت بکنی،میتونی بری عکس jc_vote.png رو از مسیر image های تو فولدر http://your site.com/components/com_jcomments/tpl/default/images/jc_vote2.gif

راستی سایتی که عوض شده این شکلی شده:

http://hamdaman.ir/faq.html#comments

دوست عزیز اصلا برای من توی نظران دکمه لایک نیست چه جوری بیارمش....؟

سلام دست شما درد نکنه منم راحت نصبش کردم اما یک مشکل دارم

کامنت رو می نویسم همه فیلد های ضروری هم پر می کنم اما هر چی ارسال رو میزنم نظر ارسال نمیشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری