paeez77

معرفی و آموزش قدرتمندترین کامپوننت جوملا( seblod)

66 پست در این موضوع

این فک کنم بخاطر این هست که مدیریت جوملای شما فارسی هست روی لاتین بذارید تست کنید

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااو

آقا خیلی خیلی خیلی متشکرم

کاملا درسته ... به دلیل فارسی شدن توی راست چین شدن اشکال پیدا میکنه...

[sibil]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با تشکر فراوان ... امیدوارم بتونم زحماتتون رو جبران کنم

دو سوال دارم :

1. توی نت مطالبی دیدم درباره استفاده کردن همزمان SEBLOD و Chrono Form

این Chrono چه قابلیت هایی می تونه به SEBLOD اضافه کنه ؟ تا به حال کسی اینطوری استفاده کرده ؟

2. ظاهرا قرار بوده پلاگین Hikashop برای SEBLOD منتشر بشه . کسی از انتشارش خبری داره ؟ رایگانه ؟

پلاگین فروشگاهی دیگه ای برای SEBLOD میشناسید ؟ کافیه یه سبد خرید به این کامپوننت اضافه کنه که بشه فروشگاه های حرفه ای تولید کرد

http://www.seblod.com/v2/forum/PROJECT-GROUPS/29593-Seblod-and-e-commerce.html

متشکرم

ID

10338

article title2

ابراهیم زاده در گفتگو با خبر:

Title

حذف یارانه ها از اول شهریور 92 در باجه ها کشور!

Introtext

بیبیلیبکیب یبمنیبتلیمنکتلمکنیبتکمیبنتیبمکنتلبهخثقهخ تیبملنت من تیبمکنل تیمکنلت یبمکنلت یبمکنل تیبکمنلتیمکن تمکن لیبمکنتلیبمکنتل یبمکنلیبمکنت یبمکنتل یمبکنتل ثقنتثقخحهتصثق نتثقمک تثقف میبتلامکیبنتل مکقفتقمنت

Fulltext

لابتتبلا تالاتلبلات لبلالبفقنئت ثقمنت فمکنتعف ثقهعف خثقهع خحثقهع فخهثقع فخهثقع فخهحثق ینما مینکبال یبنمکال نتیبالنتثقاهحعثقفاحثهخقعال ینبلا یبلیب

ثق لت ثقخحلفه ثق خحهف ثقخحهفل اثقحخلفاثقحخفا ثقحهخهفات4قفخحق اخحهثقا بخح یبمحفا یفا ثقخحفاقخفاثقخحهفا ثقخحههف اثقخحهالبناتیبم ثقخحالخحهقا فثق چ

ثقفثقت محنثقتفثقتف ثقخهصثخحهقعتثقخه لخحصثخه ثقخحا ثقخح ثقصخحهف خحهثقلفت

من طبق آموزش قسمت دوم(خبری) رفتم اما موقع نمایش دادن مطالب به این شکل نمایش میده

[ATTACH=CONFIG]4227[/ATTACH]

با تشکر فراوان ... امیدوارم بتونم زحماتتون رو جبران کنم

دو سوال دارم :

1. توی نت مطالبی دیدم درباره استفاده کردن همزمان SEBLOD و Chrono Form

این Chrono چه قابلیت هایی می تونه به SEBLOD اضافه کنه ؟ تا به حال کسی اینطوری استفاده کرده ؟

2. ظاهرا قرار بوده پلاگین Hikashop برای SEBLOD منتشر بشه . کسی از انتشارش خبری داره ؟ رایگانه ؟

پلاگین فروشگاهی دیگه ای برای SEBLOD میشناسید ؟ کافیه یه سبد خرید به این کامپوننت اضافه کنه که بشه فروشگاه های حرفه ای تولید کرد

Seblod and e-commerce

متشکرم

سلام ظاهرا شما در زمینه seblod از همه پیشرفته تر شده اید تبریک

من طبق آموزش قسمت دوم(خبری) رفتم اما موقع نمایش دادن مطالب به این شکل نمایش میده

سلام طبق آموزش شماره دو باید برچسب ها را بردارید.

میشه دقیق توضیح بدید که چطور برچسب و بردارم؟؟

ممنون

به قسمت content یا intro رفته و در بخش label کلیه برچسب ها را با زدن دکمه space حذف میکنیم البته فیلدهایی نظیر کد خبر یا تاریخ انتشار مطلب را میتوانیم نگه داریم:

بسیار ممنون paeez77

حالا میشه یکم توضیح در مورد css ین هم بدید که باید از کجا واسه اینا css تعریف کنیم

ارسال شده در (ویرایش شده)

من دکمه New ندارم !!!

جوملا 3.1.5 و Seblod 3.x

[ATTACH=CONFIG]4266[/ATTACH]

نفهمیدم چی شده بود ... ولی الآن یه نوار ابزار اون بالاست ... نمی دونم از کجا اومد و قضیه چی بود !

یک مشکل دیگه به وجود اومد ! وقتی منو آیتم جدیدی می سازم لیست جلوی Search Type خالیه ! این لیست از کجا پر میشه ؟

درباره نوع User و User Group می تونید راهنمایی کنید ؟ چه کاربردی داره ؟

ویرایش شده در توسط rostamiani

بسیار ممنون paeez77

حالا میشه یکم توضیح در مورد css ین هم بدید که باید از کجا واسه اینا css تعریف کنیم

متاسفانه فعلا سیستم من دچار مشکل شده و الان دقیق نمیتونم توضیح بدم ولی فکر کنم افزونه فایرباگ فایرفاکس به شما بگه که آیتمها داخل چه کلاسی هستند تا بتونید با اضافه کردن اون کلاسها در صفحه اصلی سر و شکل درست و حسابی به خروجی هاتون بدید

نفهمیدم چی شده بود ... ولی الآن یه نوار ابزار اون بالاست ... نمی دونم از کجا اومد و قضیه چی بود !

یک مشکل دیگه به وجود اومد ! وقتی منو آیتم جدیدی می سازم لیست جلوی Search Type خالیه ! این لیست از کجا پر میشه ؟

اگه این قسمت رو دانلود کرده باشید اونجا توضیحات کامل رو دادم در مورد User شما می توانید یک فرم ثبت نام کاربران کاملا اختصاصی و کاملا پیشرفته تولید کنید همراه با عکس کاربر، بیوگرافی کاربر و ... و وقتی که کاربر یا نویسنده شما اون فرم را پر کرد از فیلدهای پر شده میتونید در متن خبر استفاده کنید مثلا عکس یا بیوگرافی نویسنده کنار مطلبش قرار بگیره در مورد User Group هم که میتونید گروههای کاری با سطوح دسترسی مختلف تولید نمایید

ویرایش شده در توسط paeez77

یک مشکل عجیب دیگه هم پیش اومده ... وقتی با Add New Article می خوای یک موضوع جدید بسازم بعد از submit این خطا نوشن داده میشه :

Invalid controller: name='form', format='Array'

ولی با Site Form مشکلی نیست !

من از فیلد های استاندارد Article های جوملا استفاده نکردم. برای همین این اتفاق میفته یا نه ؟

متاسفانه فعلا سیستم من دچار مشکل شده و الان دقیق نمیتونم توضیح بدم ولی فکر کنم افزونه فایرباگ فایرفاکس به شما بگه که آیتمها داخل چه کلاسی هستند تا بتونید با اضافه کردن اون کلاسها در صفحه اصلی سر و شکل درست و حسابی به خروجی هاتون بدید

Firebug لازم نیست. Firefox و Chrome و Opera همگی Developer Tools روی خودشون دارم که به نظر من از Firebug قشنگ تره. مخصوصا دو تای اول :)...

ولی کد های CSS رو کجا بنویسیم ؟؟؟

بخش Template برای همین کاره ؟

ویرایش :

فعلا یه سری فایل پیدا کردم فکر کنم بد نباشه :

/media/cck/css

یک مشکل عجیب دیگه هم پیش اومده ... وقتی با Add New Article می خوای یک موضوع جدید بسازم بعد از submit این خطا نوشن داده میشه :

Invalid controller: name='form', format='Array'

ولی با Site Form مشکلی نیست !

من از فیلد های استاندارد Article های جوملا استفاده نکردم. برای همین این اتفاق میفته یا نه ؟

احتمالا باید همینطور باشه ولی چون دخترم لپ تاپم را شسته!!!! متاسفانه نمیتونم پاسخ دقیق بهتون بدم و کامپیوتر اداره هم که اجازه نصب xampp رو نمیده ولی در اولین فرصت در هفته آینده سعی میکنم پاسخگوی مشکلات این کامپوننت در حد توانم باشم

احتمالا باید همینطور باشه ولی چون دخترم لپ تاپم را شسته!!!! متاسفانه نمیتونم پاسخ دقیق بهتون بدم و کامپیوتر اداره هم که اجازه نصب xampp رو نمیده ولی در اولین فرصت در هفته آینده سعی میکنم پاسخگوی مشکلات این کامپوننت در حد توانم باشم

ای واااای مگه دخترتون چند سالشه ؟؟؟

ای واااای مگه دخترتون چند سالشه ؟؟؟
چهار سالشه! شسته اون هم با شربت سن ایچ!!!

دوستان عزیز و گرامی

بنده هم دقیقا امتحان کردم و همین جور شد

ولی توی صفحه اصلی مشکل دارم.

یعنی هم عنوان مطالب ذکر می شود هم بدین صورت است.

چاکریم

:1:

ویرایش شده در توسط ghasseallameh

دوستان عزیز و گرامی

بنده هم دقیقا امتحان کردم و همین جور شد

ولی توی صفحه اصلی مشکل دارم.

یعنی هم عنوان مطالب ذکر می شود هم بدین صورت است.

چاکریم

:1:

مشکل این از راست چین نبودن کامپوننت هست

من در تاپیک زیر گفتم که مشکلات این چنینی رو گزارش بدین تا مشکلات رو حل کنم و بسته ی بی عیب رو قرار بدم ولی متاسفانه به جز دو یا سه نفر کس دیگه توجه بهش نکرد و فقط فارسی ساز رو گرفتند :a54d65a:

بسته ی فارسی ساز پکیج Seblod

ضمنا آقای نادری و مهندس paeez77 تاپیک عمومی جای بحث های خصوصی نیست لا اقل برای کار خودتون ارزش قائل باشید

با تشکر از همگی شما

من بعد از نصب برای رفتن به قسمت مدیریت پیغام زیر را به من نشان می دهد.

Fatal error: Class 'JControllerLegacy' not found in /home/soroush/public_html/administrator/components/com_cck/cck.php on line 32

مشکل چیه؟

با تشکر از همگی شما

من بعد از نصب برای رفتن به قسمت مدیریت پیغام زیر را به من نشان می دهد.

Fatal error: Class 'JControllerLegacy' not found in /home/soroush/public_html/administrator/components/com_cck/cck.php on line 32

مشکل چیه؟

توی همون مسیری که گفته برید و نام کلاس رو از JControllerLegacy به JController تغییر بدید مجدد چک کنید

سلام

این کارو انجام دادم ولی بازهم نشد.

با تشکر از شما

الان خطا تغییر نکرده؟ متن خطا بعد تغییر چی هست؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری