paeez77

معرفی و آموزش قدرتمندترین کامپوننت جوملا( seblod)

66 پست در این موضوع

سلام

Fatal error: Class 'JController' not found in /home/soroush/public_html/administrator/components/com_cck/cck.php on line 32

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تغییری رو که دادید به حالت قبل برگردونید اگر جوملاتون به روز نیست بروز کنید اگر هم بروز هست و این مشکل هست یکبار آخرین نسخه جوملا رو روی فایلهاتون اکسترکت کنید

و پوشه installation رو حذف و مجدد تست کنید

سلام

دوباره خطای زیر را میدهد.

Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, 'plgCCK_Field42::onCCK_FieldRenderForm' was given in /home/soroush/public_html/libraries/cms/cck/cck.php on line 31

Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, 'plgCCK_Fieldtext::onCCK_FieldRenderForm' was given in /home/soroush/public_html/libraries/cms/cck/cck.php on line 31

Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, 'plgCCK_Fieldbutton_submit::onCCK_FieldRenderForm' was given in /home/soroush/public_html/libraries/cms/cck/cck.php on line 31

Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, 'plgCCK_Fieldbutton_submit::onCCK_FieldRenderForm' was given in /home/soroush/public_html/libraries/cms/cck/cck.php on line 31

Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, 'plgCCK_Field42::onCCK_FieldRenderForm' was given in /home/soroush/public_html/libraries/cms/cck/cck.php on line 31

Warning: call_user_func_array() [function.call-user-func-array]: First argument is expected to be a valid callback, 'plgCCK_Fieldselect_simple::onCCK_FieldRenderForm' was given in /home/soroush/public_html/libraries/cms/cck/cck.php on line 31

استاد این خطا دیگه مال چی هسته؟

سلام

ممنون از انجمن خوبتون و آموزش ها و افزونه های خوبی که قرار میدید .

من به کمک آموزشهاتون تونستم یک بخش خبری بسازم . الآن مشکل بزرگی که دارم جستجوی اونه . راستش من سه تا فایل pdf آموزشی رو همشون رو دیدم اما متوجه نشدم که چی کار کنم .

چیزی که من می خواهم مشابه آرشیو ایگلت هست . می خواستم . با سیبلد یک جستجو بسازم . راستش تا حالا هر کاری کردم موفق نشدم . اگر ممکنه کمکم کنید

جستجوهایی که من میسازم اصلا کار نمی کنند و وقتی روی جستجو کلیک می کنیم هر کلمه ای که سرچ کنیم هیچ موردی پیدا نمی کنه .

درضمن می خواهم اگه بشه برای جستجو بر اساس تارخ حتما محدوده زمانی تعیین کنیم . مثلا بگم جستجو از فلان تاریخ تا فلان تاریخ باشه

اگه کمکم کنید یک دنیا دعاگوتون می شم . ممنون

یک سوال دیگه هم داشتم . چه جوری میشه دکمه پرینت ، ایمیل و امتیاز را فعال کرد . من دکمه هاشون را روی فرم هایی که ساختم قرار دادم . اما فعال نشدن .

لطفا به این دو سوال من جواب بدید . ممنون

:13:

با سلام تصویری از فرم هایی که ساختید رو بزارید تا من نگاه کنم

لینکای دانلود آموزش نمایشگاه خودرو و عکس ها همه خرابن!

با سلام من مشکلی بابت دانلود ندیدم

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان سلام

من seblod رو نصب کردم روی قالب finacical ، همه چی به نظر درست می آد اما وقتی روی Form & Content Type Manager می رم و

Article یا new یا هر گزینه دیگری رو می زنم جداول پایینی رو نشون نمیده همچنین هیچ کدام از گزینه های save و ... کار نمی کنه اما همین مراحل رو روی یه قالب ( the word news ) دیگه تست کردم کاملا درست بود

لطفا راهنماییم کنید

شدید به این افزونه برای ساخت سایت خرید و فروش خودرو نیاز دارم

همچنین اگه افزونه آماده ایی که بشه استفاده کرد سراغ دارید راهنایی کنید سپاس گذار می شم

آقا یه موضوع دیگه امروز دوباره کلی کلنجار رفتم فهمیدم با yt-fremework 2-1 مشکل داره با فریم ورک های دیگه روی قالب های مختلف کار می کنه اما رو این قالب نه وقتی فریم ورک رو غیر فعال می کنم درست می شه اما سایت بالا نمی اد

ویرایش شده در توسط kian_mrg

کسی میدونه چجوری میشه select های مرتبط درست کرد!؟

مثلا اگه استان رو عوض کنیم مقادیر select شهر هم متناسب با اون عوض بشه

کامپوننت پرداخت بانکی رو میشه با این کامپوننت استفاده کرد؟

ذاگه نه چطور می تونم براش طراحی کنم ؟

چه کارای لازمه؟

متشکرم

کامپوننت پرداخت بانکی رو میشه با این کامپوننت استفاده کرد؟

ذاگه نه چطور می تونم براش طراحی کنم ؟

چه کارای لازمه؟

متشکرم

این کامپوننت از پرداخت آنلاین جداست.

شما دقیقا میخواین چکار کنید.

اگر فقط پرداخت آنلاین میخواید که یه سری کامپوننت هاش در انجمن موجوده و بقیش هم اکثرا در سایت p30joomla.com موجود هست.

موفق باشید

این کامپوننت از پرداخت آنلاین جداست.

شما دقیقا میخواین چکار کنید.

اگر فقط پرداخت آنلاین میخواید که یه سری کامپوننت هاش در انجمن موجوده و بقیش هم اکثرا در سایت p30joomla.com موجود هست.

موفق باشید

دقیقا میخوام یک سری از مطالب رو فقط کاربرانی ببینند که پرداخت کردند.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی مفید بود مرسی ت**** کالا

تبلیغــــــــــــــات ممنــــــــــــــــــــــوع

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
حذف لینک تبلیغاتی...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری