m3hdi

:: راهنمایی درباره فارسی سازی قالبهایی که با فریم ورک ساخته شده ::

6 پست در این موضوع

با سلام به دوستان .

سوالی که من دارم قالبهایی که با فریم ورک های خاصی مانند گانتری یا تی 3 طراحی شده اند آیا در فارسی سازی باید قواعد خاصی را رعایت کنیم ؟؟

منظورم اگر بخواهم بهتر بگم این هستش که آیا فارسی سازیش مانند قالبهای معمولی خارجی هستش یا نه چون ریسپانسیو هستش باید یه سری قوانین خاص رو رعایت کنیم ؟

اگر جواب مثبت هستش میشه بهم توضیح بدهید چه قوانینی رو باید رعایت بکنم ؟؟

نکته :: اچ.تی.ام.ال و سی.اس.اس کامل بلد هستم و طراحی قالب معولی هم انجام میدهم .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اکثر قالب هایی که با فریم ورک ساخته میشوند rtl support هستند یعنی مشکلی با فارسی ندارند و نیاز به تغییرات به راست چین کردن ندارن.

اما بخش مدیریت قالب ها انگلیسیه و اونها هم مانند افزونه های جوملا فارسی میشوند.

بنده یک لاینسس قانونی از این قالب را خریداری کردم " Joomla 2.5 Responsive Web Design " میخواستم ببینم این قالب آیا RTL هم ساپورت میکنه یا نه ؟

خوب من الان بسته نصبی کامل در اختبار من قرار داده . بسته رو نصب میکنم محیط مدیریت کاملا انگلیسی هستش .

میخواستم ببینم این موضوع RTL چطور باید به قالب بفهمونیم که همیشه وقتی بالا میاید سایت RTL باشد .

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید ...

مرسی :ds6a5d:

fg

اینطور که سایت سازنده گفته از rtl پشتیبانی نمیکنه(This template does not support RTL CSS style) و باید ابتدا سایت و مطالب سایت و مدیریتش فارسی بشه که برای این کار فایل های translate جوملا رو باید از جوملا جهانی بگیرید.

همچنین برای نصب زبن میتونید از این مسیر استفاده کنید:

پنل مدیریت جوملا ---> مدیریت افزونه ها ---> نصب زبان

(البته انگلیسیشونو دقیق نمیدونستم ولی اینا رو ترجمه کنید بهش میرسید)

ضمنا شما این قالب رو خریدید؟توی این لینک که گفته شده رایگانه!!

بله . یه سایتی { که فعلا نمی تونم ذکر کنم چون آشناست } بهم گفتش که نسخه رایگانش خیلی از امکاناتی که نسخه لاینسس دارش رو داره نداره ، برای همین من یک اکونت در اینجا دارم که میتوانم با قیمتی مناسب لاینسس دارش رو براتون خریداری کنم .:auau: .

نتیجه بدون تحقیق خرید کردن همین میشه دیگه .... و اینکه بعضی ها چرا واقعا اینطوری هستن ... :heey:

به هر حال ممنونم . :ds6a5d:

بله . یه سایتی { که فعلا نمی تونم ذکر کنم چون آشناست } بهم گفتش که نسخه رایگانش خیلی از امکاناتی که نسخه لاینسس دارش رو داره نداره ، برای همین من یک اکونت در اینجا دارم که میتوانم با قیمتی مناسب لاینسس دارش رو براتون خریداری کنم .:auau: .

نتیجه بدون تحقیق خرید کردن همین میشه دیگه .... و اینکه بعضی ها چرا واقعا اینطوری هستن ... :heey:

به هر حال ممنونم . :ds6a5d:

شما مطمئنی از این حرفی که زدی ؟؟؟؟

کجای این نسخه پولی داره من خودم نسخه کاملشو دارم خودتون برین دانلود کنین ببینین با اونی که خریدین هیچ فرقی نداره فک کنم این قالب رو بهتون انداختن البته ببخشیدا !!!

فریم ورک این قالب t3 هست که نسخه فارسی شو دوستان برای دانلود تو سایت های دیگه منتشر کردن از اون بگذریم اگر شما زبان سایت رو فارسی کنین خودکار rtl لود میشه و نیازی نیست از تنظیمات هم اعمال کنین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری