MRT69

عدم امکان حذف موضوعات در انجمن !!!!!!!

4 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

من برام چند بار این اتفاق افتاده

اونم این که موضوعی رو ایجاد کردم بعد به دلایل مختلف خواستم اونو حذف کنم ولی امکان ویرایش موضوع هست ولی امکان حذفش نیست

فکر می کنم اگه این امکان ایجاد بشه خیلی بهتر باشه و حتی ترافیک موضعات اضافی و تکراری هم کم بشه

نمی دونم حالا شایدم هست من خبر ندارم

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر نمیکنم برای کاربران عادی باشه. شما اگر خواستین موضوعی رو حذف یا انتقال بدین با یکی از مدیران انجمن تماس بگیرید تا براتون انجام بدن

خوب این که موضوعی که خودمون ایجاد کردیم رو حذف کنیم که یه چیزی خیلی منطقیه

ممکنه سر سرعت اینترنت یا .... یه موضوع رو دوبار ایجاد کرده باشیم

یا اصلا یه مشکل یا سوالی رو مطرح کردیم و بعدا جوابشو توی انجمن یا خارج انجمن پیدا کردیم و می خوایم موضوع رو پاک کنیم

شاید خیلی درست نباشه تمام کاربرا برای موضوعات ساده این جوری بخوان مزاحم مدیر ها بشن

و معمولا هم کاربرا به مدیرا اطلاع نمیدن

و من خیلی جاهای انجمن دیدم که دو تا تاپیک مثلا با یه موضوع پشت سر هم ایجاد شدن یا موضوعات مشابه که کاربر می تونه بدون این که مزاحم مدیری بشه اونو حذف کنه

خوب کاربرا همون طور که نیاز به ویرایش ارسال هاشون دارند ممکنه نیاز به حذف اونا هم داشته باشن

بله فرماشات شما متین ولی خوب اندک افرادی هستند که به این چیز ها توجه میکنند و مثلا تاپیک یا حتی پست تکراری که به خاطر مشکلات اینترنت بوجود میاد رو پاک کنن یا اینکه مشکلشون حل میشه تاپیکشون رو حذف کنن.(خیلی ها اطلاع ندارن.مثلا کاربران ویژه میتونند پست های خودشون رو حذف کنند ولی اصلا خبر ندارن)باید کاربران توجیه بشوند که این کار مشکلی هست

در هر صورت سطح دسترسی دادن توسط مهندس طالبی انجام میشه و الان حضور ندارن وقتی سرشون خلوت شد و اومدن باهاشون در میون میذارم اگر صلاح دیدند این سطح دسترسی رو حداقل برای کاربران ویژه بدهند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری