fr_sdgh

مشکل از کجای css هست!

6 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام، لطفا یکی با استفاده از inspect element بگه مشکل از کجای css هست!

آدرس هرموز

ماژول اسکرول منو "انتخاب تاریخ چاپ" تا وقتی زبان انگلیش هست منو مشکلی نداره ولی با فارسی کردن زبان زیر منو رو وسط پیج نشون میده

گفته بودن ماژول قابلیت rtl رو داره اما...

ویرایش شده در توسط fr_sdgh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
به این آدرس برید

http://www.hormooz-ads.com/j3/modules/mod_ariyuimenu/mod_ariyuimenu/css_loader.php

و فایل رو ویرایش کنید.

به عنوان نمونه این خط

#ariyui89.yui-skin-sam .yuimenu .yuimenu {
   right: 44%;
}

right را با left جایگزین کنید

من کلا قالب رو به راست بردم بعد خواستم این گفته شما رو اجرا کنم ولی با این آدرسی که دادین اون خط رو توش پیدا نمیکنم!

من کلا قالب رو به راست بردم بعد خواستم این گفته شما رو اجرا کنم ولی با این آدرسی که دادین اون خط رو توش پیدا نمیکنم!

دوست عزیز تا جایی که من می دونم این افزونه منو از راستچین پشتیبانی نمی کنه و کلن مشکل شما الان با قالب نیست. به آدرسی که دادم برید. دقیقن همون فایل رو ویرایش کنید الان استایل سی اس اس برای منو از اون فایل خونده میشه. شما برید توی هاست بعد وارد پوشه ماژول ها بشید و از اونجا پوشه مربوط به منو رو پیدا کنید اسمش هست mod_ariyuimenu توی این پوشه باز پوشه دیگری به همین اسم هست و در اون پوشه یک فایل وجود داره css_loader.php این فایل رو شما تغییر بدید مشکلتون حل میشه.

[ATTACH=CONFIG]3932[/ATTACH]

به هر حال توشون چیزی با نام right: 44%; پیدا نمیشه :33:

یکی کمک کنه!

خلاصه دوباره میگم

با تغییر این خط

#ariyui89.yui-skin-sam .yuimenu .yuimenu {
   right: 44%;

از آدرس ماژول http://www.hormooz-ads.com/modules/mod_ariyuimenu/mod_ariyuimenu/css_loader.php?menuId=ariyui89&dir=rtl

ماژول درست میشه اما مشکل اینجاست که توی فایل css_loader.php چیزی با این نام نیست!

http://joomlaforum.ir/attachment.php?attachmentid=3932&d=1371974897

*آدرس پوشه j3 رو کوتاه کردم اگه براتون سوال شد که تصویر متفاوت هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری