latifi

چطوری می تونم نوشته های منو را راست چین کنم؟؟؟؟

10 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز حالتون خوبه؟

من از این قالب خیلی خوشم اومده تنها دو تا ایراد داره یکی اینکه اگه طبق شکل زیر ببینید نوشته های منو چپ چین هستن دوم اینکه بالای صفحه که با مستطیل نمایش دادم نوشته اومده چطور می تونم نوشته بالای صفحه را پاک و منو را راست چین کنم ؟؟؟؟

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

شما باید قالبتونو راست چین کنید که می تونید تو فایل سی اس اس رو ویرایش کنید

*-*

اگر نتونستید فالی سی اس اس تم یا دمو قالب رو بزارید تا راهنمایی کنیم

دوست عزیز ممنون می شم شما این کار را برای من انجام بدین

اینم فایل سی اس اس من:

در ضمن چطور می تونم ایجاد حساب کاربری را فقط حذف کنم،یعنی ورود کاربر باقی بماند اما ایجاد حساب کاربری را حذف کنم؟؟؟ با نشکر

درود

اینو براتون شب فارسی سازی می کنم پیام خصوصی می کنم براتون

-*

صفحه اصلی مدیریت>مدیریت کاربران >هرکاربری رو خواستید تیک بزنید و حذف کنید

درود

اینو براتون شب فارسی سازی می کنم پیام خصوصی می کنم براتون

-*

صفحه اصلی مدیریت>مدیریت کاربران >هرکاربری رو خواستید تیک بزنید و حذف کنید

مرسی دوست عزیز،منتظرتون هستم خیلی شرمندم کردین.

راستی مهندس منظورم از حذف ایجاد کاربری تو سایت بود

شکل زیر رو ببینید

می خوام لیبل ایجاد حساب جدید رو از صفحه اول سایت حذف کنم نمی خوام کسی ثبت نام کنه می خوام به تعدادی که خودم تو مدیریت ثبت نام کردم اجازه وارد شدن را بدم .

ممنون می شم در این مورد هم کمکم کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و وقت بخیر

برای عضویت میتونید از پلاگین تایید توسط مدیر سایت استفاده کنید که هر فردی خواست عضو بشه

فقط با تایید مدیر سایت میتونه فعال بشه...

دانلود پلاگین

یا حق...

ویرایش شده در توسط saber
گذاشتن لینک

مرسی دوست عزیز،منتظرتون هستم خیلی شرمندم کردین.

راستی مهندس منظورم از حذف ایجاد کاربری تو سایت بود

شکل زیر رو ببینید

می خوام لیبل ایجاد حساب جدید رو از صفحه اول سایت حذف کنم نمی خوام کسی ثبت نام کنه می خوام به تعدادی که خودم تو مدیریت ثبت نام کردم اجازه وارد شدن را بدم .

ممنون می شم در این مورد هم کمکم کنید

یه سوال رو دوبار نپرسید

از قسمت مدیریت منوی کاربران رو انتخاب کنید ، از بخش های اون انتخاب ها رو انتخاب کنید و از تب کامپوننت اجازه ثبت نام کاربر جدید را روی خیر قرار دهید

اگر هم می خواهید کسی ثبت نام کند ولی مدیریت اون رو تایید کنه تو همون بخش انتخاب ها یه قسمت هست که میگه فعالسازی عضویت بزارید روی مدیریت

دوستان عزیز تشکر از راهنمایی هاتون اما اون ادرسی رو که شما دادین من نتونستم پیدا کنم تا یادم نرفته بگم من از نسخه 15.22 استفاده می کنم .

میشه کمی واضح تر توضیح بدین ؟؟؟

:21:

در قسمت تنظیمات کلی ....> سیستم ...>تنظیمات کاربری .....>اجازه ثبت نام کاربر جدید را روی خیر قرار دهید اجازه ثبت نام کاربر جدید داده نمی شود و فقط کاربران قبلی امکان ورود خواهند داشت.

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1.5 از منوی بالا در منوی سایت گزینه تنظیمات اصلی رو انتخاب کنید روی سیستم( از سه گزینه بالا راست) کلیک کنید در تنظیمات کاربری گزینه اجازه ثبت نام کاربر جدید را روی خیر قرار دهید .

ببخشید مثل اینکه همزمان فرستادیم :37:

ویرایش شده در توسط elec1303

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری