majid.fathi

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

447 پست در این موضوع

پلاگین ظاهرا توی Callback برای کنسل کردن چیزی رو ندیده اگر کاربر توی صفحه بانک ملت انصراف رو بزنه این خطا بر میگرده

index.php?option=com_rsform&formId=3&task=plugin&plugin_task=paypal.notify&code=77df95866f72890f4361c17c71185ff8&amount=1500&SMS=

Fault

Array

(

[faultcode] => soap:Client

[faultstring] => Unmarshalling Error: For input string: ""

)

:21:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با تشکر از مهندس فتحی عزیز

مشکلی دارم در خروجی pdf، پلاگین pdf را نصب کردم و فعال هم کردم و بعد در فرم ایجاد شده هم قالب pdf را برای ارسال به مدیر ساختم و پس از ارسال فرم توسط کاربر در ایمیلی که به مدیر ارسال شده فایل پی دی اف موجود است و همه چیز درست است فقط کاراکتر های فارسی موجود در پی دی اف را با ؟؟؟؟؟ نشون میده

توی تنظیمات rs form بخش pdf دو تا فونت داره که تو پرانتز نوشته unicode ولی این دو تا فونت غیر فعاله.

اون بالا یک لینکی داده RSForm! Pro PDF Plugin

در این صفحه توضیح داده:

Some special chars are not supported by all PDF font types. For example if your submissions or PDF text will be in Chinese, you will need to use the special, Firefly font. For languages that use UTF-8 chars, you can use the DejaVu Sans. Both font files are available for download within the My downloads > RSform!Pro > View all plugins and modules > RSform!Pro files > 3rd Party area.

To install additional fonts, simply upload them (using a FTP client) within the administrator/components/com_rsform/helpers/pdf/dompdf6/lib/fonts/ folder. Once the files have been added to the proper location, you will be able to select the desired font within the RSForm!Pro > Configuration > PDF area.

من سر در نیاوردم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

ویرایش شده در توسط joomi

واقعا عالی بود همراه آموزش کامل و بدون نقص واقعا ممنونم ازتون...

من کلا کامپوننتو نصب کردم و به درگاه بانک پارسیان هم متصل شدم و مشکلی ندارم

فقط میخوام که محصول تعداد داشته باشه و مشتری تعداد رو انتخاب کنه و مبلغ محصول، ضربدر اون تعداد بشه و در مجموع مبالغ بیاره.

تو پست های قبل فرمودید باید از جاوا اسکریپت استفاده کرد

با توجه به اینکه این موضوع خیلی کاربردی و مهمه و خیلی ها میخوان این گزینه را داشته باشن ولی مثل من جاوا بلد نیستن لطفا یه راهنمایی کنین که باید چیکار کنیم؟ و یا لینک خاصی که آموزششو داده قرار بدین

از این همه لطفتون متشکرم که رایگان هم پلاگین ها و هم آموزششو قرار دادین. امیدوارم همیشه موفق باشید.

امکان اينکه يک دکمه ثبت نام در مطلب باشد و با کليک به فرم ثبت نام آر اس فرم برسيم را لطفا توضيح بديد

آیا پلاگین خاصی هست

برای اینکار باید پلاگین درج فرم در محتوا را نصب کنید در تاپیک اول یکی از پلاگین ها به نام content plugin هست پس از نصب و فعال سازی با درج به طور مثال {mosforme 1} فرم در محتوای مطالب قرار می گیره.

با پلاگین content plugin کل فرم در مطلب قرار میگیره من میخواستم فقط دکمه ثبت نام فرم در مطلب باشه که با کلیک بره به فرم مورد نظر.

یک bottom در مطلب ایجاد کنید و اسم ان را ثبت نام بگذارید و ان را به فرم لینک کنید خیلی ساده هست /

سلام

من نصب کردم بانک ملت و اطلاعات ترمینال رو هم دادم و طبق اموزش همه کارها رو هم کردم اما وقتی روی ارسال می زنم پیام

Not Found

The requested URL /plugins/system/rsfppaypal/send.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

رو به من میده و دیگه ادامه نمیده.

چکار باید کرد ؟

سلام

من مشکل با ارسال ایمیل و پیام تشکر بعد از ارسال دارم

توی پیام تشکر کد تراکنش هم گذاشتم به محض اینکه کلید ارسال فرم زده میشه پیامی به ایمیل ارسال میشه که محل کد تراکنش اون خالیه.لطفا راهنمایی بفرمائید

سلام

واقعا عالیه

فقط مشکلی که هست اینکه من تگ ترانس ای دی هم تعریف کردم توی گزارش اما به مشتری بعد از ارسال و برگشت از بانک نشون نمیده؟؟؟؟؟؟

فیلد را از نوع المان مخفی و برابر transid قرار دادید؟ نسخه ی ملت این برنامه الان روی سایت خودم نصب هست

سلام

من به هر دری میزنم این ماژول بانک ملت روی RsForm فراخوانی نمیشه موقع اجرای فرم ساخته شده...

نسخه از اس توی تاپینگ رو با پکش نصب کردم

مشخصات ترمینال رو دقیق زدم

فیلم آموزشی رو دیدم

خلاصه نشد که نشد

روی جوملا 2.5 و 3.2 تست کردم

بعد از تکمبل فرم، پیام مبده " اطلاعات ثبت شد "

به بانک ملت وصل نمیشه !!!!!!

مشخصات ترمینال بانک دقیقه، روی نسخه 1.5 ماژول P30joomla که خریده بودم راحت کار میکرد...

تورو خدا یکی جواب بده [motat]

توی فیلم هم نشون میده که اول نمیتونه وصل شه!!!! ولی یهو وصل میشه!!!!

مشخص نیست چه اتفاقی افتاد و نکتش چی بود که وصل شد

سلام دوستان

مشکل اینه که ظاهراً بانک ملت دوتا درگاه تنظیم کرده و سرورهای خارج رو روی لینک

https://pgwsf.bpm.bankmellat.ir:1443/pgwchannel/services/pgw?wsdl

و سرورهای داخلی رو روی لینک های:

https://pgws.bpm.ban...rvices/pgw?wsdl

ایران pdwsf

خارج pgws

ارسال میکنه

یعنی سرور های ایران بدون اف و روی پورت 443 و سرورهای خارج با اف و روی پورت 1443

از کجا باید این آدرس لینک بانک رو اصلاح کنم ؟؟؟؟؟

آقای مهندس فتحی

خواهشاً یه جوابی بدید

من حدود 10 روزه با این پلاگین درگیرم

فقط اطلاعات ثبت میشه

پیست قبل رو بخونید لطفاً چطور میشه لینک پایمنت داخل و خارج رو تغییر داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بجای تغییر لینک پرداخت به مدیر سرور خودتون بگید پورت 1443 رو باز کنند مشکل شما رفع میشه .. اینکار رو تقریبا همه سرورها انجام دادند

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنونم جناب مهندس

سرور پورت رو باز کرده بود

در ضمن نکته همینجاست ، باید سرورهای داخل ایران روی پورت 443 کانکت بشن نه 1443 پورت 1443 مال سرورهای خارج هستش

متاسفانه روی سرور دوتا ای پی ست شده بود

من اون ای پی که موقع پینگ سایت نشون داده می شد رو اعلام کرده بودم

تا ظارهراً ای پی سایت یه چیز دیگه هستش

چقدر وقتم گرفته شد توی این مدت بر اثر ....

ممنونم از همگی دوستان

ویرایش شده در توسط zolfaghar

موقع انصراف این خطای رو میده جناب مهندس میدونید علت چیه؟

Fault

Array

(

)

سلام. منم مشکل این دوستمون آقای zolfaghar ، رو دارم. در صفحه پرداخت بانک ، اگه دکمه کنسل رو بزنیم این ارور رو میده .

لطفا پاسخی دهید. منتظریم .

با تشکر

توی این انجمن متاسفانه خیلی دیر به دیر جواب سئوالات رو میدن

یا اصلاً جواب نمیدن...

این سئوالات مربوط به افزرونه های ارائه شده توی همین انجمنه ...

اگر سئوالات خارج از انجمن باشه فکر نکنم کسی نگاهشن کنه...

با سلام من از rsform rev 47 استفاده می کنم یک مشکلی باهاش دارم تقویم شمسی است که در حال حاظر تقویمش میلادی است یا راهی است تقویمش را شمسی کنم ؟

با سلام این :

Fault

Array

(

)

مربوط به کنسل در بانک هست در چند پست قبل گفتم. فعلا فرصت نکردم بررسی کنم. به شدت مشغول کارهای دانشگاه هستم. (این افزونه به صورت تجاری شرکت های دیگه ارائه کردن می تونید تهیه کنید ولی مشکل خیلی حادی نیست روی سایت خود بنده این افزونه نصبه و هر روز پرداخت داره. قطعا جدی بود اول برای سایت خودم به فکرش می بودم)

برای سلامتی آقای فتحی عزیز صلواتی محمدی بفرستید.

خدا خیرت بده برادر ما که مُردیم از بس این صفحه رو ریفرش کردیم...

انشاالله که خدا روز به روز بر علم و حلم و دانش شما بیفزاید ما هم از زکات علمتون استفاده کنیم.

با سلام این :

Fault

Array

(

)

مربوط به کنسل در بانک هست در چند پست قبل گفتم. فعلا فرصت نکردم بررسی کنم. به شدت مشغول کارهای دانشگاه هستم. (این افزونه به صورت تجاری شرکت های دیگه ارائه کردن می تونید تهیه کنید ولی مشکل خیلی حادی نیست روی سایت خود بنده این افزونه نصبه و هر روز پرداخت داره. قطعا جدی بود اول برای سایت خودم به فکرش می بودم)

سلام آقای فتحی

منم همین مشکل رو دارم چندماهه که دارم همینجوری استفاده میکنم ولی دیروز

شرکت به پرداخت با من تماس گرفت و گفت مشکل رو برطرف کنید وگرنه درگاه غیر فعال میشه

فکر کنم با شما هم تماس بگیرن

اگه فکری به حال سایت خودتون کردید اینجا هم بگین باید چیکار کنیم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری