majid.fathi

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

447 پست در این موضوع

در ضمن توی فرماتون بنویسید که درج تاریخ انتقاء کارت برای دارندگان کارت ملت و تجارت اجباری شده

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام جناب فتحي

ضمن عرض خسته نباشيد خدمت جنابعالي..

چند روزي است كه شركت به پرداخت به كاربرانش در مورد درگاه بانك ملت اطلاعيه و پيام ميده !! لينك زير:

به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک

ميخواستم بدونم با توجه به اين اطلاعيه ، جنابعالي بايد تغييراتي در افزونه ايجاد كرده و اونو بروز كنيد!؟ يا ما بعنوان استفاده كنندگان از افزونه بايد اعمالي

رو انجام بديم؟؟ (البته فعلا" افزونه بدون مشكل داره كار ميكنه)

با تشكر

ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا بنده قدم به قدم با فیلم رفتم جلو.

وقتی که پلاگین زرین پال رو نصب کردم بالای فرم این پدیدار گشت؟

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/*******/public_html/plugins/system/rsfppayment/rsfppayment.php on line 940

کد زرین پال رو هم وصل کردم.

به خط 940 مسیر بالا که رفتم این خط زیر رو دیدم

return str_replace(array_keys($replacements), array_values($replacements), $mask);

اینم تصویری از بخش فرمی که ساختم برای پرداخت.

[ATTACH=CONFIG]5581[/ATTACH]

داستان چیه؟

ویرایش شده در توسط chamanchi

آقا چرا توی لینک این دوستمون اون پایین نوشته تاریخ ثبت درخواست (به صورت شمسی) خیلی باحاله.[kkk]

ما هم میخوایم.

فرم درخواست رژیم

من یه سری فایل شمسی بود می ریختم روی فایلهای قدیمی (طبق یه سری آموزشها) ولی کل سایت دیگه بالا نمی اومد و منم بیخیالش می شدم.:65d6a5d6s:

چیکار کردید که فارسی شده تاریختون. فایلش رو زیپ کنید به ما هم بدید:dadad4:

سلام ماجرای این پیام بهپرداخت چی شد باید این کامپوننت تغییر کنه یا نه؟

ممنون میشم دوستان مطلع ما رو از نگرانی دربیارن

با سلام و خسته نباشید.

بنده کامپوننت رو نصب کردم.ماژول اتصال به زرین پال رو دانلود و نصب کردم. طبق فیلم آموزشی هم جلو میرم.

فرم به زرین پال هم متصل میشه ولی این پیغامها رو میده:

اطلاعات تراکنش مورد نظر يافت نشد.

تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2

اساتید میشه بفرمایید مشکل از کجاست.ممنون میشم

با سلام و خسته نباشید.

بنده کامپوننت رو نصب کردم.ماژول اتصال به زرین پال رو دانلود و نصب کردم. طبق فیلم آموزشی هم جلو میرم.

فرم به زرین پال هم متصل میشه ولی این پیغامها رو میده:

اطلاعات تراکنش مورد نظر يافت نشد.

تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2

اساتید میشه بفرمایید مشکل از کجاست.ممنون میشم

ip یا مرچنت کد صحیح نیست.

این ارور آی پی هست. آی پی صحیح سرورت رو پیدا کن به زرینپال تیکت بزن برات تغییر بدن.

اگه بلد نیستی آدرس سایتت رو بنویس آی پیش رو بهت بگم

ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا ممنون.مشکل حل شد.

آی پی سرور ایراد داشت

ویرایش شده در توسط hda2295

باز هم سلام خدمت همه دوستان.

بنده فرم رو ساختم. وصل کردم به زرین پال.

توی فرم یه کلید برای محاسبه مبلغ هست که بر اساس فرمولی مبلغ رو حساب میکنه و توی یه فیلد از نوع Donation (واریز مبلغ دستی) میریزه.

حالا وقتی که با کلید عملیات محاسبه و درج انجام میشه بعد از زدن کلید ارسال پیغام تشکر برای تکمیل فرم نشون داده میشه. ولی وقتی مبلغ به صورت دستی درج میشه مستقیم به درگاه زرینپال وصل میشه.

میشه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست و باید چه کرد.

و یک مشکل دیگه. بعد از پرداخت این ارور رو دارم.

Fatal error: Call to undefined method soapclient::PaymentVerification() in /home/berelianco/domains/berelianco.ir/public_html/plugins/system/rsfppaypal/rsfppaypal.php on line 0

جریانش چیه؟

نمی دونم باید بررسی بشه . یک پلاگین زرین پال قبلا نوشته بودم (نسخه قبلی) ببین با ان هم مشکل داری.

افزونه اتصال فرم ساز RSForm به زرین پال

خود سایت زرین پال یک نسخه برای rsform داده ببین انم باهاش مشکل داری.

قبل همه اینکارا. کل فرمساز و پلاگینهاش را پاک کن و فقط یک پلاگین پرداخت نصب داشته باش

ممنونم جناب فتحی. ولی متاسفانه این نسخه هایی که فرمودید رو نصب کردم. اصلا با نسخه فرم ساز بنده هم خونی ندارن ( المان زرین پال که اصلا اضاف نمیشه ، المانهای نرخ هم فقط تیترشون هست. تنظیماتشون نمایش داده نمیشن.)

ممنون میشم اگر در مورد سوال اول هم کمکم کنید.

باز هم سلام خدمت همه دوستان.

بنده فرم رو ساختم. وصل کردم به زرین پال.

توی فرم یه کلید برای محاسبه مبلغ هست که بر اساس فرمولی مبلغ رو حساب میکنه و توی یه فیلد از نوع Donation (واریز مبلغ دستی) میریزه.

حالا وقتی که با کلید عملیات محاسبه و درج انجام میشه بعد از زدن کلید ارسال پیغام تشکر برای تکمیل فرم نشون داده میشه. ولی وقتی مبلغ به صورت دستی درج میشه مستقیم به درگاه زرینپال وصل میشه.

میشه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست و باید چه کرد.

باز هم سلام. دوستان بخدا اگه بنده کمک کنید یک در دنیا صد در آخرت صواب داره بخدا

نمی دونم راستش ولی پلاگینی که در سایت رسمی زرین پال منتشر می شه نباید مشکلی داشته باشه اگر هم داشته باشه می تونید با تیکت پیگیر باشید ولی در مورد پلاگین خودم . مشخصات سایت را پیغام خصوصی کنید بررسی می کنم

با سلام خدمت اساتید محترم.

همون طور که دوستان دیگر هم گفتند شرکت به پرداخت مدام داره اس ام اس میده یا ایمیل میده که درگاه رو به شاپرک تغییر بدیم و از اونجایی که این پلاگین کد شده هست امکان ویرایش وجود نداره!

طراح محترم لطفا در صورت امکان یک نسخه با تغییرات آدرس جدید ویژه بانک ملت رو توی پست اول قرار بدید.

تا چند مدت آینده دسترسی به پیج خود بانک برای پرداخت قطع میشه.

سلام

آقای فتحی ممنون میشم اطلاعیه شرکت به پرداخت رو بررسی کنید

درود

بعد از زدن دکمه " ثبت اطلاعات و انتقال به دروازه بانک ملت " قراره مطلبی رو نشون بده بعد به دروازه وصل بشه ؟

چون داره ارور 404 میده . ارور 404 مال زمانیه که احتمالا مطلبتون از انتشار خارج شده .

درود

بعد از زدن دکمه " ثبت اطلاعات و انتقال به دروازه بانک ملت " قراره مطلبی رو نشون بده بعد به دروازه وصل بشه ؟

چون داره ارور 404 میده . ارور 404 مال زمانیه که احتمالا مطلبتون از انتشار خارج شده .

نه مستقیم به درگاه وصل می شه

نه مستقیم به درگاه وصل می شه

اگه نیاز دارید مشخصات مدیریت رو براتون پ.خ کنم؟

فقط اگه سریعتر جواب بدیدممنون می شم

یه مشکلی هست من یه پرداخت با Multiple Product درست کردم مبالغ رو که نشون میده با تومان هستن مبلغ ارسالی به درگاه ریال است

چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری