majid.fathi

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

447 پست در این موضوع

چرا کسی جوابی نمی ده؟
وقتی من بررسی کردم سایت مشکل داشت اصلا بالا نمی اید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
چطور میشه فهمید که پرداخت انجام شده یا نه ؟

بانک ملت

در فرم پرداخت به accepted تغییر کرده و اگر تنظیمات درست انجام بشه شماره تراکنش هم ثبت می شه

ارسال شده در (ویرایش شده)

یه مشکلی هست من یه پرداخت با Multiple Product درست کردم مبالغ رو که نشون میده با تومان هستن مبلغ ارسالی به درگاه ریال است

چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

خوب دوست عزیز شما هم باید توی سایتتون مبالغتون رو به ریال درج کنید. تمام تراکنشهای بانکی به ریال انجام میشن

ویرایش شده در توسط hda2295

ببینید من به ابن صورت وارد کردم

تو تنظیمات فرم 50000 | پنل برنزی

چیزی که نشون میده "پنل برنزی - 50000 تومان"

وقتی به درگاه متصل میشه مبلغی که اونجا زده 50000 ریال است

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی من بررسی کردم سایت مشکل داشت اصلا بالا نمی اید.

حتی فرم نمونه خود فرمساز هم به همین صورت هست صبانت آریا

زمانی که روی submit کلیک کنید ارور 404 یا 500 نمایش داده می شود

خبرتغییرات نداده ام حتی نسخه های متفاوت جوملا رو هم امتحان کردم ولی مشکل حل نشد.......................................

حتی فرم نمونه خود فرمساز هم به همین صورت هست صبانت آریا

زمانی که روی submit کلیک کنید ارور 404 یا 500 نمایش داده می شود

خبرتغییرات نداده ام حتی نسخه های متفاوت جوملا رو هم امتحان کردم ولی مشکل حل نشد.......................................

دوستان منم همین مشکل رو دارم و اصلاً به دگاه متصل نمیشم و پیغام 404 مواجه میشم api رو هم برای پی لاین زدم.

سلام

از دوستان اگر کسی درگاه بانک ملت داره و rsform استفاده می کنه پیغام بده . من این شاپرک را روی ان تست کنم . با تشکر

سلام

از دوستان اگر کسی درگاه بانک ملت داره و rsform استفاده می کنه پیغام بده . من این شاپرک را روی ان تست کنم . با تشکر

بنده استفاده می کنم و فعلا مشکلی نداره ولی خواستید مشخصات بدم تست کنید.

سلام

پلاگین برای بانک پاسارگاد برای سیستم پرداخت معمولیش دارید؟

با سلام

اگر منظور شما این افزونه هست تست نکردم الان ولی از افزونه دیگری تست کردم بله وصل به بانک میشه و بدن مشکل پرداخت میشه

سایت در امضا هست میتونین یک خرید تست بزنین

سلام و خسته نباشید

Please upgrade RSForm! Pro to at least R45 before continuing

من این مشکل رودارم!!!

چطوری میتونم فرم را داخل یک ماژول صدا بزنم؟

من فرم را فراخوانی میکنم اما کدش نشون داده میشه

چطوری میتونم فرم را داخل یک ماژول صدا بزنم؟

من فرم را فراخوانی میکنم اما کدش نشون داده میشه

rsform یک ماژول داره برای نمایش فرم از لینک زیر دانلود کنید:

mod_rsform دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

سلام خسته نباشید

من پی لاین رو انتخاب می کنم برای پرداخت ، زمانی که ارسال رو می زنم، صفحه اول سایت لود میشه . زمانی که پرداخت آفلاین رو انتخاب می کنم، صفحه تشکر نشون داده می شه.

مشکل چیه؟:33:

خوب برای افلاین مشکلی نیست باید به این شکل باشه. ولی برای پی لاین هم نباید مشکلی باشه در نهایت اگر مشکلی دیدید سایت پی لاین افزونه رایگان برای ار اس فرم در سایتش قرار داده با ان هم چک کنید

aba salam . man mikham ba choose payment nahve pardakhto tayin konam . bad az entekhb nahve pardakht ke online bashe ya offline be bank vasl she ya na . vali field sharti ba choose payment kar nemikone . mige bayad checkbox ya radio ya keshoyi bashe

آخه افزونه رایگان پی لاین هم کار نمی کنه با این ورژن از آر رس فرم من . میل زدم گفتن که واسه ورژن قدیمیه.

اینو چجوری می شه چکش کنم ببینم مشکل کجاست؟

شما می تونید کمک کنید؟

با سلام مجدد . عرض کردم من از فیلد انتخابگر پرداخت (choose payment)استفاده می کنم برای تشخیص نحوه پرداخت (آنلاین یا آفلاین) . برای زیبایی کار میخام وقتی گزینه آنلاین انتخاب میشه دکمه ارساله به بانک ظاهر بشه و با انتخاب آفلاین دو فیلد درج فیش بانکی و نام بانک که پنهان بودن نمایان بشن . برای این کار از فیلدهای شرطی استفاده می کنم ولی برای راه اندازی فیلدشرطی باید از چک باکس یا فیلد رادیویی یا کشویی استفاده کنیم .

فیلد choose payment شکلش کشوییه ولی جزو اون دسته نیست و دستورالعمل های فیلد شرطی کار نمی کنه . میگه باید از فیلدهای چک باکس یا رادیویی استفاده کنین . که برای اون دوباره باید یک انتخابگر کشویی بزاریم که نحوه پرداختو تعیین کنه که این در فرم زیبا نیست . یعنی دوتا میشه . یه بار باید از فیلد کشویی نحوه پرداختو انتخاب کنه . یه بار دیگه از فیلد choose payment ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری