majid.fathi

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

447 پست در این موضوع

سلام

من پلاگین ملت رو نصب کردم ، به درگاه بانک وصل میشه وحتی کد تراکنش رو هم ذخیره میکنه ولی زمان برگشت از بانک خطای زیر رو میده :

سفارش معتبر نیست . مبلغ پرداختی به حساب شما بازگشت داده می شود.

لطفا راهنمایی کنید .

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

من پلاگین ملت رو نصب کردم ، به درگاه بانک وصل میشه وحتی کد تراکنش رو هم ذخیره میکنه ولی زمان برگشت از بانک خطای زیر رو میده :

لطفا راهنمایی کنید .

ممنون

میشه لطف کنید و بگید که اطلاعاتی رو که از بانک دریافت کردید کجای فرم وارد می کنید؟(ترمینال کد ، نام کاربری و پسورد )

چون ظاهرا شما اتصال بین فرم و درگاه بانک رو برقرار کردید؟

ممنون می شم اگه سوالم رو جواب بدید؟

امیدوارم شما هم پاسخ سوالتون رو بگیرید.

با سلام

وقتی کابر میره سمت درگاه بانک و انصراف رو میزه، این خطا رو میده:

Fault

Array

(

[faultcode] => soap:Client

[faultstring] => Unmarshalling Error: For input string: ""

)

نمیشه یک صفحه دیگه براش بیارم؟

وارد کامپوننت که میشی ، تو قسمت پیکربندی یه تب جدید اضافه میشه که اینجا اطلاعات رو وارد می کنید.

اگر تب جدید رو ندارید پلاگین غیرفعال است.

وارد کامپوننت که میشی ، تو قسمت پیکربندی یه تب جدید اضافه میشه که اینجا اطلاعات رو وارد می کنید.

اگر تب جدید رو ندارید پلاگین غیرفعال است.

[ATTACH=CONFIG]7947[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7948[/ATTACH]

من تمام پلاگین های موجود رو با عکس گذاشتم تا ببینید . آیا پلاگین دیگه ای به غیر از این ها نیاز هست که نصب بشه

در ضمن یک عکس هم از قسمت پیکر بندی گذاشتم تا ببینید و بگید اگه همین صفحه کامله پس من اطلاعات رو کجا باید بزارم

[ATTACH=CONFIG]7947[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7948[/ATTACH]

من تمام پلاگین های موجود رو با عکس گذاشتم تا ببینید . آیا پلاگین دیگه ای به غیر از این ها نیاز هست که نصب بشه

در ضمن یک عکس هم از قسمت پیکر بندی گذاشتم تا ببینید و بگید اگه همین صفحه کامله پس من اطلاعات رو کجا باید بزارم

نسخه ی پی پال را کامل حذف و نسخه ی بانکی این تاپیک را فقط نصب کنید. اگر تمایل دارید مشخصات درگاه +مشخصات جوملا را خصوصی ارسال کنید بررسی کنم

سلام

لطفا راهنمایی کنید .

ممنون

چیزی که شما نصب کردید احتمالا از این تاپیک نبوده. چون من اصلا همچین خطایی تعریف نکردم

با سلام

وقتی کابر میره سمت درگاه بانک و انصراف رو میزه، این خطا رو میده:

Fault

Array

(

[faultcode] => soap:Client

[faultstring] => Unmarshalling Error: For input string: ""

)

نمیشه یک صفحه دیگه براش بیارم؟

نسخه قبلی را پاک و نسخه ی جدید تاپیک را نصب کنید

آقای فتحی شما برای بانک ملت فقط rsform-shaparak-bankmellat را در تاپیک ارائه دادید.حالا منظورتون از پاک کردن نسخه ی پی پال و نصب نسخه ی بانکی این تاپیک را چیه کنید؟

آیا در جای دیگری از تاپیک نسخه بانکی ارائه شده است.میشه لطفا کامل و واضح توضیح بدید.

آقای فتحی شما برای بانک ملت فقط rsform-shaparak-bankmellat را در تاپیک ارائه دادید.حالا منظورتون از پاک کردن نسخه ی پی پال و نصب نسخه ی بانکی این تاپیک را چیه کنید؟

آیا در جای دیگری از تاپیک نسخه بانکی ارائه شده است.میشه لطفا کامل و واضح توضیح بدید.

rsform-shaparak-bankmellat دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

را دریافت و نصب کنید. قبل از نصب هم اخرین نسخه rsform را نصب کرده باشید. (پلاگین های دیگر پرداختی rsform را حذف کنید)

سلام جناب مهندس فتحي

لطفا" لينك زير رو كه جديدا" شركت به پرداخت ارسال كرده رو يه عنايت بفرمائيد:

به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک

با تشكر

سلام. این اطلاعیه مربوطه به کاربران هست. چون ssl شاپرک تمام شده. این به جهت عبور از خطای امنیتی هست و برای کاربران.

مشکل شاپرک با ssl جدید که خرید بکنند حل می شه

لطفا بفرمایید فرق بین پی لاین و پلاگین های بانکی مثل ملت و پارسیان چیه؟

پی لاین چه مزیتی داره؟ پلاگین های بانکی چه مزیتی دارن؟

با تشکر

پی لاین در حقیقت یک درگاه واسط است.

مزایای پی لاین : سهولت دریافت درگاه ( نیازی به مدارکی مانند ثبت شرکت یا جواز کسب ندارد.) - پاسخگویی بهتر یا به عبارتی پشتیبانی بهتر. معایب : کسر کارمزد به ازای هر تراکنش - اعتبار کمتر

مزایای درگاه پرداخت مستقیم بانک ها : اعتبار بیشتر - عدم کسر کارمزد- درگاه به نام شخص صادر می گردد. معایب : دردسر های دریافت درگاه ( مراحل اداری خسته کننده)

با سلام و تشکر از این پلاگین کاربردی

آیا این امکان وجود داره در صورتی که تراکنش ناموفق بود فرم ارسال نشه؟

با سلام و تشکر از این پلاگین کاربردی

آیا این امکان وجود داره در صورتی که تراکنش ناموفق بود فرم ارسال نشه؟

در سیستم پرداخت اینترنتی شما موظفید به دلیل احتمال بروز خطا در تراکنش و کسر پول از حساب کاربر ، و نا موفق بودن ثبت تراکنش ، اطلاعات رو نگه داری کنید. در ضمن پاسخ شما خیر هست .

در سیستم پرداخت اینترنتی شما موظفید به دلیل احتمال بروز خطا در تراکنش و کسر پول از حساب کاربر ، و نا موفق بودن ثبت تراکنش ، اطلاعات رو نگه داری کنید. در ضمن پاسخ شما خیر هست .

با وجود درست بودن حرف شما مسعود جان در صورتی که ایشون بخواند می تونم برنامه بنویسم زمان بندی شده (مثلا 12 هر شب) فرم های پرداخت نشده پاک بشن - البته تجاری انجام می شه

با وجود درست بودن حرف شما مسعود جان در صورتی که ایشون بخواند می تونم برنامه بنویسم زمان بندی شده (مثلا 12 هر شب) فرم های پرداخت نشده پاک بشن - البته تجاری انجام می شه

برای تیم توسعه انجمن جوملا ایران هیچ کاری نشد نداره :) ممنون مجید جان از توضیحت .

سلام دوستان من نسخه تجاری 1.50 آر اس فرم رو نصب کردم ولی وقتی این پلاگین رو نصب میکنم روش و تنظیماتش رو انجام میدم وقتی داخل سایت ارسال به درگاه بانک رو میزنم اصلا به درگاه بانک نمیره و صفحه اول سایت میاد نمیدونم باید چکار کنم اصلا هرکاری میکنم نمیشه

پلاگین تجاری پرداخت ملت رو هم دموش رو با لاینسنس 15 روزه دانلود کردم واون هم کار نمیکرد و می رفت صفحه اول کسی میتونه کمک کنه ؟روی نسخه های 1.49 و 1.48 ار اس هم امتحان کردم نشد

سلام دوستان من نسخه تجاری 1.50 آر اس فرم رو نصب کردم ولی وقتی این پلاگین رو نصب میکنم روش و تنظیماتش رو انجام میدم وقتی داخل سایت ارسال به درگاه بانک رو میزنم اصلا به درگاه بانک نمیره و صفحه اول سایت میاد نمیدونم باید چکار کنم اصلا هرکاری میکنم نمیشه

پلاگین تجاری پرداخت ملت رو هم دموش رو با لاینسنس 15 روزه دانلود کردم واون هم کار نمیکرد و می رفت صفحه اول کسی میتونه کمک کنه ؟روی نسخه های 1.49 و 1.48 ار اس هم امتحان کردم نشد

این مورد را باید با یکی از دوستان در میان بزارید تجاری براتون انجام بدهند.

چون شما با پلاگین های دیگه هم بررسی کردید و جواب نگرفتین

سلام دوستان این پست پلاگین هاش برا من دانلود نمیشه یا برا همه اینطوره!!؟ خواهش میکنم اگه سی ابن پلاگین ها رو داره دوباره آپ کنه ما هم استفاده کنیم تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری