majid.fathi

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

447 پست در این موضوع

مشخصات درگاه بانکی را در قسمت paypal بزنید.

با سپاس از شما جناب مهندس، در تب مربوط به paypal فقط گزینه های زیر وجود دارن:

ایمیل اکانت Paypal ، لینک بازگشت در حالت لغو، مقدار مالیات، لینک بازگشت، نوع مالیات

نمیدونم شاید از ورژن فرم ساز بنده باشه. ممنون میشم که راهنماییم کنین، چون واقعا برام ضروریه، اگه نیاز بود من نام کاربری و گذرواژه سایت رو براتون چ خ کنم. با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و تشکر ویژه از جناب فتحی عزیز که با ارائه این سرویس خیلی ها رو شادکام کردن:25::25:

منم مثل سایر دوستان این نسخه رو دانلود کردم با مشکلی جزئی روبرو شدم:a54d65a:

متاسفانه بعد از نصب پلاگین پرداخت بانک پارسیان منوی configuration من غیر فعال شده و قادر به select کردن سایر منوها این گزینه نیستم:auau:

تصویر از آدرس بار :78:

[ATTACH=CONFIG]8747[/ATTACH]

دوستان اگر به آدرس بار توجه کنند متوجه میشید که بعد از کلمه configuration ادرس بسته شده:33::33:

چناچه امکانش هست دوستان راهنمایی کنند چطوری api بانک پارسیان رو وارد کنم!book]!book]

با تشکر ویژه:35::35::35:

کدوم قسمت ؟ rsform جایی از ان نیاز به شمسی سازی داره؟

برای تقویم آن احتیاج دارم .الان تقویم آر اس فرم من میلادی هستش

از اساتید درخواست میشه یه نگاهی هم به این تاپیک داشته باشن. مچکرم :25: [sibil]

سلام

دوستان يه فرم دارم كه ميخوام وقتي كاربر مبلغ رو وارد ميكنه، بصورت سه رقم سه رقم مبلغ رو جدا كنه و موقع خروجي دادن هم همچنين

اينكار چطوري انجام ميشه؟

با تشكر

با سلام و درود

زبان فارسی برای این کامپوننت وجود نداره؟ چون برای 2.5 نصب نمیشه رو این کامپوننت

از جناب فتحی عزیز بابت این هدیه بسیار ارزشمند سپاسگذارم واقعاً خیلی بدردم خورد

انشالله در این ماه مبارک رمضان خدا پاداش این لطفت تان را به شما بدهد.

جناب فتحی عزیز آموزشی که برای نحوه ساخت فرم پرداخت بانکی گذاشته بودید خیلی جامع و کامل بود البته اونقدر آرام صحبت می کردید که خیلی سخت می شه صدایتان را واضح شنید اما بهر حال آموزش جامع و بی و عیب و نقصی بود که کار ملت را راه انداختید

فقط بخش تنظیم پنل پیامک با پنل پیامک را در این فیلم توضیح ندادید یعنی اینکه آموزش تان را تکمیل می کردید که وقتی مشتری با این فرم پرداخت بانکی انجام می داد همزمان برای خریدار و فروشنده پیامک ارسال می شد البته در پست اول توضیحات مختصری دادید اما آن توضیح برای افرادی که تازه کار هستند خیلی کم است و بهتر است دوباره زحمتی بکشید و فیلم آموزشی تان را کامل تر کنید

با سپاس از زحمات شما

با سلام من یک مشکلی دارم بعد از وارد کردن اطلاعات کلید انتقال به درگاه بانک رو که می زنم در صفحه جدید ارور می دهد که "نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد" علت چیست؟

جناب فتحی عزیز آموزشی که برای نحوه ساخت فرم پرداخت بانکی گذاشته بودید خیلی جامع و کامل بود البته اونقدر آرام صحبت می کردید که خیلی سخت می شه صدایتان را واضح شنید اما بهر حال آموزش جامع و بی و عیب و نقصی بود که کار ملت را راه انداختید

فقط بخش تنظیم پنل پیامک با پنل پیامک را در این فیلم توضیح ندادید یعنی اینکه آموزش تان را تکمیل می کردید که وقتی مشتری با این فرم پرداخت بانکی انجام می داد همزمان برای خریدار و فروشنده پیامک ارسال می شد البته در پست اول توضیحات مختصری دادید اما آن توضیح برای افرادی که تازه کار هستند خیلی کم است و بهتر است دوباره زحمتی بکشید و فیلم آموزشی تان را کامل تر کنید

با سپاس از زحمات شما

اتصال و ارسال پیامک بسته به پنل پیامک کمی متفاوت هست بسته به توابع ارسال داره و نیاز به کمی کد نویسی داره

:25:

با سلام من یک مشکلی دارم بعد از وارد کردن اطلاعات کلید انتقال به درگاه بانک رو که می زنم در صفحه جدید ارور می دهد که "نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد" علت چیست؟

احتمالا phpmail روی سرور شما بسته هست. از قسمت تنظیمات فرم ارسال ایمیل به کاربر و مدیر را غیر فعال کنید

با سلام و درود

زبان فارسی برای این کامپوننت وجود نداره؟ چون برای 2.5 نصب نمیشه رو این کامپوننت

از نظر من نیازی نیست فارسی کنید چون کاربر قسمتی انگلیسی را در سایت نمی بینیه و قسمت مدیریت هم فارسی نباشه ساده تر هست وقتی فارسی بشه امکان استفاده از اموزش های سایت مرجع را هم ندارید.

سلام

دوستان يه فرم دارم كه ميخوام وقتي كاربر مبلغ رو وارد ميكنه، بصورت سه رقم سه رقم مبلغ رو جدا كنه و موقع خروجي دادن هم همچنين

اينكار چطوري انجام ميشه؟

با تشكر

سلام.ایمیل پاسخ دادم. کلا من اشنایی زیادی با جاوا اسکریپت به خصوص استفاده در این فرم ساز ندار:auau:

با سپاس از شما جناب مهندس، در تب مربوط به paypal فقط گزینه های زیر وجود دارن:

ایمیل اکانت Paypal ، لینک بازگشت در حالت لغو، مقدار مالیات، لینک بازگشت، نوع مالیات

نمیدونم شاید از ورژن فرم ساز بنده باشه. ممنون میشم که راهنماییم کنین، چون واقعا برام ضروریه، اگه نیاز بود من نام کاربری و گذرواژه سایت رو براتون چ خ کنم. با سپاس

ممشخصات هاست و جوملا را برام خصوصی کنید بررسی کنم.

با سلام و تشکر ویژه از جناب فتحی عزیز که با ارائه این سرویس خیلی ها رو شادکام کردن:25::25:

منم مثل سایر دوستان این نسخه رو دانلود کردم با مشکلی جزئی روبرو شدم:a54d65a:

متاسفانه بعد از نصب پلاگین پرداخت بانک پارسیان منوی configuration من غیر فعال شده و قادر به select کردن سایر منوها این گزینه نیستم:auau:

تصویر از آدرس بار :78:

[ATTACH=CONFIG]8747[/ATTACH]

دوستان اگر به آدرس بار توجه کنند متوجه میشید که بعد از کلمه configuration ادرس بسته شده:33::33:

چناچه امکانش هست دوستان راهنمایی کنند چطوری api بانک پارسیان رو وارد کنم!book]!book]

با تشکر ویژه:35::35::35:

ممشخصات هاست و جوملا را برام خصوصی کنید بررسی کنم.

ارسال شده در (ویرایش شده)

جناب مهندس اگر زحمت این کد نویسی را بکشید من پنل پیامک طلایی رایگان را در اختیار تمام کاربران جوملا قرار می دهم که استفاده کنند و دعا برای سلامتی شما بکنند

اگر مشخصات و کدهای وب سرویس را هم نیاز داشتید از طریق ذیل در دسترس شماست

sms.nicpars.ir

نام کاربری *****

ضمناً لینک ثبت نام پنل کاربری در آدرس فوق برای همه رایگان هست هر کسی خواست ثبت نام کنه

اتصال و ارسال پیامک بسته به پنل پیامک کمی متفاوت هست بسته به توابع ارسال داره و نیاز به کمی کد نویسی داره

:25:

(پست ویرایش شد . مشخصات رو از طریق پ خ ارسال کنید . نه در تاپیک عمومی )

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

احتمالا phpmail روی سرور شما بسته هست. از قسمت تنظیمات فرم ارسال ایمیل به کاربر و مدیر را غیر فعال کنید

از کجا باید این کار رو انجام بدم در تنظیمات rs form چیزی پیدا نکردم

جناب مهندس اگر زحمت این کد نویسی را بکشید من پنل پیامک طلایی رایگان را در اختیار تمام کاربران جوملا قرار می دهم که استفاده کنند و دعا برای سلامتی شما بکنند

اگر مشخصات و کدهای وب سرویس را هم نیاز داشتید از طریق ذیل در دسترس شماست

sms.nicpars.ir

نام کاربری *****

ضمناً لینک ثبت نام پنل کاربری در آدرس فوق برای همه رایگان هست هر کسی خواست ثبت نام کنه

(پست ویرایش شد . مشخصات رو از طریق پ خ ارسال کنید . نه در تاپیک عمومی )

مشخصاتی که من نوشته بودم نام کاربری test12345 و رمز عبور 12345 برای مشاهده دمو سامانه ایجاد شده که در انجمن های مختلف همین مشخصات را نوشته ام اینکه در پست عمومی باشد هیچ مشکلی ندارد.

از کجا باید اینکار رو انجام بدم و در RS Form چیزی پیدا نکردم

سلام و احترام و تشکر فراوان از افزونه

آیا میشود هنگامی که پرداخت انجام میشود و به سایت اصلی باز میگردد، به جای نمایش شماره پرداخت ، لینک خاصی نمایش داده شود یا اصلا به صفحه خاصی انتفال پیدا کند ؟

ممنون

چرا کسی جواب ما رو نمی ده من زمانی که کلید پرداخت رو می زنم میگه تابع ایمیل فراخوانی نشد

خواهشا کمک کنید

من یه سوالی داشتم

من می خواهم هم زرین پال باشه هم پی لاین ولی وقتی مثلا اول زرین پال رو نصب می کنم بدون مشکل هست ولی بعد وقتی پی لاین رو نصب می کنم کلا جایگزین زرین پال می شه و زرین پال دیگه پاک می شه

چه کنم؟

چرا کسی جواب ما رو نمی ده من زمانی که کلید پرداخت رو می زنم میگه تابع ایمیل فراخوانی نشد

خواهشا کمک کنید

این مشکل رو حل کردم ویک فرم نمونه ساختم زمانی که کلید رو برای پرداخت می زنم به صفحه جدید میره و هیچ کاری نمی کنه ؟؟؟؟؟

این مشکل رو حل کردم ویک فرم نمونه ساختم زمانی که کلید رو برای پرداخت می زنم به صفحه جدید میره و هیچ کاری نمی کنه ؟؟؟؟؟

صفحه سفید هست ? اگر بله گزارش خطا رو روشن کنید پیام خطا و لینک فرمتون رو قرار بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری