majid.fathi

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

447 پست در این موضوع

سلام

من rsform_zarinpa_free دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران نصب کردم

اول اینکه وقتی گذینه تک محصولی رو میزنم پیام زیر جلوش نمایش داده میشه

کامپوننت فرم در دسترس نمی باشد

دوم اینکه وقتی پرداخت رو فعال میکنم به زرین پال وصل مشه و پیام زیر رو نمایش میده

تراکنشی با اين مشخصات پيدا نشد. کد خطا:-2

و اینم بگم که از جوملا 3.3.6 استفاده میکنم.

لطفا کمک کنید

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببخشید من می خواهم پیغام هایی که بعد از ارسال برای مدیریت یا کاربر اسال می شود رو ویرایش کنم ولی هر چقدر دکمه ذخیره و یا ذخیره بستن رو میزنم کار نمی کنه فقط دکمه انصرافش کار می کنه

باید چیکار کنم این مشکل حل شود

با سلام و خسته نباشید

از همه دوستان و کسانی که زحمت کشیدند تا پلاگین ها به خوبی کار کنه

من قصد استفاده از پلاگین زرین پال رو دارم، اما زمان استفاده می گه، اون آدرس دیگر وجود ندارد.

فکر کنم آدرس زرین پال عوض شده، چطور می تونم آدرس جدید رو واسش بذارم؟

ممنونم

RSFORM-getway.jpg

چند وقتي بود به دوستان وعده ي اين پلاگين ها داده شده بود ولي متاسفانه فرصت نگارش اين افزونه ها نبود.

خوشبختانه نسخه ي جديد rsform تغييرات چشم گيري کرده بود و براي پرداخت PAYPAL تمهيدات خوبي در نظر گرفته شده بود. با اين ويژگي ها من از پايه اقدام به برنامه نويسي اين پلاگين ها نکردم و پي پال موجود را با تغييراتي به پلاگين هاي بانکي تبديل کردم . اين کار مزيت هاي خاص خودش را داره که در اموزش ها متوجه می شوید

بريم سر اصل مطلب:

کلیه پلاگین ها قابلیت نصب روی جوملا 2.5 و 3 را دارا می باشد. compat_30compat_25

بريم سر اصل مطلب:

دانلود پلاگين اتصال RSform به زرين پال

rsform_zarinpa_free دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

تنظيمات خاصي نداره. فقط بعد از نصب کد دروازه پرداخت خودتون را وارد برنامه کنيد. پيغام پس از پرداخت نيز قابل تغيير است

دانلود پلاگين اتصال RSform به پي لاين

pkg_rsformpropaymentplugins دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

تنظيمات خاصي نداره. فقط بعد از نصب کد دروازه پرداخت خودتون را وارد برنامه کنيد. پيغام پس از پرداخت نيز قابل تغيير است

دانلود پلاگين اتصال RSform به بانک ملت

نسخه شاپرک

rsform-shaparak-bankmellat دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

پلاگين را نصب کنيد و شماره ترمينال ، نام کاربري و کلمه عبوري را که بانک در اختيار شما قرار داده را در برنامه وارد کنيد. نکته مهم: جهت اتصال هرچه بهتر به بانک ملت اين درگاه براي وب سايت هايي که در خارج از کشور ميزباني مي شوند به وبسرويس جداگانه ايي که از طرف بانک معرفي شده است متصل مي گردد که بايد اين گزينه را در افزونه فعال نماييد.

دانلود پلاگين اتصال RSform به بانک پارسيان

نسخه شاپرک

rsform-shaparak-parsian دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

تنظيمات خاصي ندارد. به دليل ساختار کلي اين بانک امکان ارسال پيام کوتاه پس از پرداخت با استفاده از توضيحاتي که داده مي شود وجود ندارد.

پس از نصب پکيج به تب تنظيمات (configuration) رفته و درگاه مورد نظر را انتخاب و فعال نماييد.

جهت ثبت تراکنش های پرداخت یک فیلد از نوع hidden و با نام transid ایجاد کنید.

نکته: امکان نصب همزمان چند درگاه به طور همزمان وجود ندارد و با اين حال در صورتي که از دوستان کسي نياز به نصب چند درگاه داشت به صورت تجاري اين کار امکان پذير است.

نکته: نصب ioncube loader قبل از نصب الزامی است

پست های بعدي ويژگي هاي اين پلاگين ها و اموزش

در نهایت اینکه من لایسنس گذاری را کلا برداشتم و انچه در تنظیمات افزونه می بینید عملکرد خاصی نداره. دوستان اگر استفاده کردن و عملکرد ان را خوب دیدند یک لینک به سایت ما طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت های سازمانی و حرفه ایی و انجمن جوملا در سایتتون قرار بدید. :ds6a5d:

دانلود افزونه های rsform . قبل از نصب اکسترکت نموده . تنها نصب کامپونت الزامی است:

rsform-full-unzipfirst دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

از نظر لایسنس نیز این افزونه توسط بنده مدتی پیش خریداری شده بود و مشکل نال بودن و دستکاری ... ندارد.

کاش مي شد در ميان لجظه ها لحظه ي ديدار را نزديک کرد.

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

نشخه جدید rsform به همراه افزونه ها و ماژول های جانبی

http://trainbit.com/files/8957801884/rsform.zip

ميلاد نور مبارک

هنگام اتصال به بانک ارور 404 میده باید چه کرد؟

جوملا 3.5

تنظیمات درگاه صحیحه؟

خطای 404 اشاره میکنه که آدرس مقصد وجود نداره دیگه به هر دلیلی

بله درسته و کد مورد نظر هم تست شده.

این افزونه کد بازه؟

بله درسته و کد مورد نظر هم تست شده.

این افزونه کد بازه؟

سلام.

وب سرویس زرین پال عوض شده و چند روز هست وب سرویس قبلی ان کار نمی کنه. نیاز هست مجدد تغییراتی اعمال بشه . چند روز صبر کنید بنده نسخه اصلاح شده را قرار می دم. یا می تونید از سایت های دیگه نسخه جدید را بگیرید.

سلام و خسته نباشید

بنده افزونه باننکی رو برای فرم ساز تهیه کردم.

میخام یه کد تخفیف قبل از خرید اضاف کنم.

طبق روش سایت زیر عمل میکنم ولی جواب نمیده.

http://www.ir-payamak.com/%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%AE%D9%81%DB%8C%D9%81-%D8%AF%D8%B1-rsform.html

فیلد کد تخفیف :discount

فیلد قیمت : rsfp_Product

فیلد مجموع مبلغ هم : total

انتخاب کردم.

از اساتید کسی میتونه کمکی به بنده بکنه ممنون میشم.

سلام

نمیدونم اخیرا" چه مشکلی اتفاق افتاده که در فرم واریز آنلاینی که با RSform درست کردم، بعضی مواقع به درگاه وصل میشه و بعض مواقع وصل نمیشه و بدون اتصال

به حالت اول برمیگرده!

ضمننا" با بانک ملت هم تماس گرفتم گفت مشکل از ناحیه ما نیست و همه چیز نزد ما درسته

و باز جالب اینکه تو همین سایت فروشگاهی هم هست با جوم شاپینگ که بدوم مشکل کار میکنه و به درگاه هم وصل میشه

با تشکر

با سلام

لینک دانلود پلاگین بانک ملت کار نمیکنه . دوستان اگر کسی پلاگین اتصال به بانک ملت رو داره ممنون میشم بهم بده

پس از اختلالاتی که در درگاه بانک ملت من بوجود آمد با شرکت به پرداخت تماس گرفتم و آنه گفتند علت اختلال اینست که شما سرورهاتون در خارج از ایرانه!

بعد از سرچ بابت این مشکل یه آموزش تو نت پیدا کردم که به شرح زیر است:

چگونگی حل مشکل درگاه بانک ملت در سرورهای خارجی

با توجه به اختلال در دسترسی به درگاه بانک ملت از طریق سرورهای خارج از کشور، راهنمای زیر مطابق موارد اعلام شده از سوی شرکت به پرداخت ملت جهت ایجاد امکان استفاده از درگاه این بانک ارایه گردیده است.

1) فایل کانفیگ ماژول درگاه بانک ملت خود را جهت ویرایش باز کنید. (جهت اطلاع از محل قرار گرفتن فایل کانفیگ با سازنده ماژول تماس بگیرید)

2) آدرس زیر را در آن بیابید:

https://pgws.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw

3) آن را به آدرس زیر تغییر دهید (افزودن حرف f پس از عبارت pgws و همچنین قرار دادن 1443: پس از bankmellat.ir):

https://pgwsf.bpm.bankmellat.ir:1443/pgwchannel/services/pgw

4) با واحد پشتیبانی فنی تماس بگیرید و درخواست فعال سازی پورت 1443 برای وب سایت خود فرمایید.

حالا یه خواهشی که از جناب فتحی و بقیه دوستان دارم اینست که آیا این روش کار ساز است؟

ثانیا" اگه لطف کنن مسیر اون فایل مذکور رو در بالا بفرمائید ممنون میشم

با تشکر

عملی بودنش رو باید تست کنید . در مورد مسیر هم پلاگین پرداخت ، فایل زیادی نداره* . پیدا کردنش سخت نیست .

عملی بودنش رو باید تست کنید . در مورد مسیر هم پلاگین پرداخت ، فایل زیادی نداره* . پیدا کردنش سخت نیست .

کاش مسیر رو بفرمائید مهندس...

با تشکر

سلام.

1- یه گزینه پولی دارم و یه گزینه رایگان.

توی حالت رایگان که همه چیز اوکیه و اطلاعات گرفته میشه.

اما در حالت پولی، وقتی اطلاعات وارد شد. پس از کلیک روی ارسال سایت به زرین پال وصل میشه اما چون هنوز api رو وارد نکردم ارور 404 میده... حالا مشکلم اینجاست که با وجود اینکه کاربر هزینه رو پرداخت نمیکنه اطلاعات تو قسمت

فرم ها ذخیره میشه. میخوام کاری کنم که کساییکه پول رو پرداخت کردن ، بعد از نهایی شدن و بازگشت از صفحه پرداخت اطلاعاتشون ارسال بشه.... این شدنیه؟

2- کد مخفی transid که ساختیم همون کد پیگیری بعد پرداخت هست که وقتی کاربر بعد از پرداخت به سایتمون مراجعه کرد بهش نشون داده میشه ؟

سلام

اطلاعات رهگیری که توسط بانک داده میشه رو چطوری در ایمیل یا جای دیگر فرا خوانی کنیم؟ چون از طریق {transid:value} که رهگیری رو فراخوانی نمیکنه!

با تشکر

باگ نیست ، با نسخه بالاتر جوملا کار نمیکنه ، باید از ورژن به روز فرم ساز استفاده کنید

در 23 ساعت قبل، Masood Ashoori گفته است :

باگ نیست ، با نسخه بالاتر جوملا کار نمیکنه ، باید از ورژن به روز فرم ساز استفاده کنید

آخرین نسخه نال شده رو ندارید؟

با تشکر فراوان بابت این عیدی ارزشمند.

با اینکه 4 سال از انتشار این عیدی میگذره اما هنوزم کاربردی و مفیده

واقعاً دمتون گرم.

فقط چندتا سوال داشتم:

• اول اینکه آیا امکان تغییر ريال به تومان هست؟ (چون فایل ها کد شده بود خودم نتونستم تغییر بدم)
  • دوم اینکه چطور میشه نتیجه تراکنش و شماره پیگیری رو توی ایمیل کاربر و ایمیل ادمین نمایش داد؟

بازم ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری