majid.fathi

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

447 پست در این موضوع

خیلی واضح هست. می گه rsform شما نسخه قدیمی هست. نسخه جدید اول نصب کنید بعد این را نصب کنید.

rsform رو سرج میکنم یه همه هست کدومش رو نصب کنم ؟ مرسی

اونجا که کد میگه برا آپدیت کدی نداری؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
rsform رو سرج میکنم یه همه هست کدومش رو نصب کنم ؟ مرسی

اونجا که کد میگه برا آپدیت کدی نداری؟

نسخه ای که به این ورژن بخوره کجا هستش ؟ من سایت رو جستجو کردم اما نیافتم

نسخه شاپرک

آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

پلاگين را نصب کنيد و شماره ترمينال ، نام کاربري و کلمه عبوري را که بانک در اختيار شما قرار داده را در برنامه وارد کنيد. نکته مهم: جهت اتصال هرچه بهتر به بانک ملت اين درگاه براي وب سايت هايي که در خارج از کشور ميزباني مي شوند به وبسرويس جداگانه ايي که از طرف بانک معرفي شده است متصل مي گردد که بايد اين گزينه را در افزونه فعال نماييد.

در مدیریت افزونه ها من نصبش کردم نوشت نصب بسته با موفقیت به پایان رسید حالا دقیقا کجا برم که بتونم نام کاربری و رمز رو وارد کنم. تشکر

با سلام . دوستان پلاگین رو نصب و اجرا کردم برای دکمه ارسال باید تنظایمات خاطی انجام داد یا اتوماتیک پلاگین فعال باشه انجام میشه

با سلام . دوستان پلاگین رو نصب و اجرا کردم برای دکمه ارسال باید تنظایمات خاطی انجام داد یا اتوماتیک پلاگین فعال باشه انجام میشه
در مدیریت افزونه ها من نصبش کردم نوشت نصب بسته با موفقیت به پایان رسید حالا دقیقا کجا برم که بتونم نام کاربری و رمز رو وارد کنم. تشکر

اموزش ویدئویی تاپیک اول را ببینید. زرین پال هم دقیقا مثل بانک ملت هست

اموزش ویدئویی تاپیک اول را ببینید. زرین پال هم دقیقا مثل بانک ملت هست

مجید جان لهجت رو سخت متوجه میشیم داخل فیلم :D من فقط یه سوال پرسیدم که بصورت اتوماتیک هست یعنی پلاگین رو منتقل کنیم رو صفحه فرم آیا اتوماتیک میره رو Submit

مجید جان لهجت رو سخت متوجه میشیم داخل فیلم :D من فقط یه سوال پرسیدم که بصورت اتوماتیک هست یعنی پلاگین رو منتقل کنیم رو صفحه فرم آیا اتوماتیک میره رو Submit

پس از نصب پلاگین شما در فرمی که میخواین پرداخت آنلاین داشته باشید باید موارد زیر رو قرار بدین.

1- کالای تکی (single product) یا لیست کالا ها (Multiple Products) یا پرداخت مبلغ دلخواه (Donation) برای مشخص کردن مبلغ پرداخت

2- فیلد مبلغ کل (total) برای نمایش مبلغ پرداخت به مشتری

3- فیلد پرداخت آنلاین ( (Payment) zarinpal ) برای انتقال کاربر به درگاه پس از اینکه کاربر دکمه ارسال فرم رو زد

4- دکمه ارسال

موفق باشید

اره ان موقع ها جون تر بودم:25r30wi: امکانات هم کمبود این شد که کیفیت کم شد

اره اتوماتیک میره رو سابمیت ست می شه فقط کاری که وجید جان پست بالا گفت باید فبل از ان کنی

من در این کامپوننت می خواهم فرمی را تعریف کنم که مثل پیش فاکتور عمل کند یعنی یک محصول تعریف کنم بعد برای ان محصول 2قیمت تعریف کنم و برایش دکمه انتخابی قرار دهم که وقتی بین چندین محصول مثلا 2محصول را انتخاب می کنند در پایین مجموعه قیمت ها در 2ستون یکی قیمتی که برای ستون یک تعریف شده و یکی دیگه قیمتی که برای ستون دوم تعرف شدنمایش داده شود و قابلیت چاپ هم داشته باشه با سربرگی که من براش تعریف می کنم

یک قسمت دیگه هم داشته باشه که بشه وارد کرد مثلا از این محصول چند تا می خواهم جای وارد کردن مقدار هم داشته باشه

چگونه باید این فرم را طراحی کنم لطفا راهنمای بفرماید

فیلم آموزشی واقعا عالی بود

من تمام مراحل رو انجام دادم اما نمیدونم چرا مجموع هزینه رو 0 میزنه و حساب نمیکنه با اینکه انتخاب میکنم.

لطفا پاسخ من را بدهید

من در این کامپوننت می خواهم فرمی را تعریف کنم که مثل پیش فاکتور عمل کند یعنی یک محصول تعریف کنم بعد برای ان محصول 2قیمت تعریف کنم و برایش دکمه انتخابی قرار دهم که وقتی بین چندین محصول مثلا 2محصول را انتخاب می کنند در پایین مجموعه قیمت ها در 2ستون یکی قیمتی که برای ستون یک تعریف شده و یکی دیگه قیمتی که برای ستون دوم تعرف شدنمایش داده شود و قابلیت چاپ هم داشته باشه با سربرگی که من براش تعریف می کنم

یک قسمت دیگه هم داشته باشه که بشه وارد کرد مثلا از این محصول چند تا می خواهم جای وارد کردن مقدار هم داشته باشه

چگونه باید این فرم را طراحی کنم لطفا راهنمای بفرماید

این سوال شما خودش یک پروژه 1-2 هفته ایی هست

شما ویدئوی اموزشی تاپیک اول را ببنید یک مقدار راه گشا هست

خوب هیچ افزونه مشابه ای وجود ندارد

هیچ راه دیگری برای این کار وجود ندارد که بتوانم راهتر این کار را انجام دهم

راحترین راه استفاده از php و از پایه نوشتن همچین کاری هست با افزونه کار سخت تر هم می شه.

با rsform هم می شه ولی یکم سخت و پیچیده هست ، شما اگر می خواهید از rsform استفاده کنید ویدئوی اموزشی را ببنید بعد قدم به قدم موضوع را مطرح و پیش ببرید. سوال شما خیلی کلی هست. مثل این سوال هست :

من می خوام سایت سازمان سنجش طراحی کنم،راهنمایی کنید؟

نه حالا این قدر سخت نیست که شما می فرماید

کافیه سیستم پیش فاکتور جوملا را یک ستون قیمت دیگر بهش اضافه کرد مشکل حل می شود دیگر چیز دیگری نیاز نیست

فقط نمی دونم باید چطوری این کارا انجام دهم

سلام من مدتی پیش این پلاگین رو نصب کردم و یک تست هم گرفتم و همه چیز درست بود

مدتی گذشت و من از این پلاگین استفاده نکرده ام

اما الان که نیاز دارم یک فرم بسازم برای پرداخت بانک در سایتم ، عمل نمیکند

فرم به درستی ساخته میشود اما هنگامی که روی دکمه ارسال کلیک میکنم ، صفحه اول سایت باز میشه و حتی پیام تنظیم شده برای تشکر از کاربر هم نمیاد

اما اطلاعات فرم بصورت عادی در فرم ثبت میگردد

لطفا راهنمایی بفرمایید چرا به سمت بانک نمیره برای پرداخت

موقع نصب این ارور را به من می دهد

Please upgrade RSForm! Pro to at least R45 before continuing!

سلام. این سوال را برای بیش از 10 بار پاسخ دادم

نسخه rsform شما قدیمی هست نسخه جدید نصب کنید (یک نسخه در همین تاپیک قرار داده شده)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری