majid.fathi

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

447 پست در این موضوع

البته الان که مجدد تست کردم توی خود سایت درست شده.. بااینکه توی بخش مدیریت میگه کامپوننت فرم در دسترس نیست.

ولی الان که ارسال میزنم میره به یه آدرس به نام form بعد از دامنه اصلی و این صفحه چون وجود نداره ارور 404 میده.. یعنی به سایت پی لاین یا درگاه پرداخت نمیره...

بخاطر sh404*نیست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

اقا ایراد از من بود که کد پی لاین رو جای مناسب ننوشته بودم

ظاهرا درگاه پی لاین یه ایراد کوچولو داره.. اونم اینه که واحد رو نوشته تومان اما وقتی به بانک ارجاع میشه جمع مبلغی که تو سایت تومان هست توی بانک به ریال منتقل میشه...

1- چکار کنیم که اگه مثلا 2000 تومن ثبت شده 2000ریال نفرسته و 20000 ریال بره برای بانک؟

چاره ای که الان هست اینه که تومن رو از سایت به ریال تغییر داد اما آیا نمیشه این مشکلو برطرف کرد

یا ایراد بازم از کار منه؟

:)

تنظیمات پلاگین پرداخت rsform برو واحد را بزار ریال. که تو سایت بنویسه ریال.

سلام وقت بخیر من در اتخاب مبلغ و همچنین اتصال به بانک ملت مشکل دارم

می خوام تغریبا فرمی شبیه سایت خضر داشته باشم

در ضمن تا یک قسمت کار پیش رفتم سایت خودم

سلام

امکان صدور پیش فاکتور قبل از انتقال کاربر به درگاه بانکی وحود داره؟

یعنی میخام کاربر بعد از پر کردن فرم به صفحه ای ای منتقل بشه که یه سری از فیلدهای مشخص رو داخل یه جدول به همراه هزینه کلی داشته بشه و بعد از تایید این صفحه کاربر به درگاه بانکی منتقل بشه

ممنون میشم کمکم کنید

با سلام

بنده کامپوننت rsfrom در لینک دانلود کردم، اما پلاگین بانکی نمیشه نصب کرد، این خطای زیر میاد، علتش چیه؟؟؟

Please upgrade RSForm! Pro to at least R45 before continuing!

JLIB_INSTALLER_ABORT_PACKAGE_INSTALL_CUSTOM_INSTALL_FAILURE

خطا در نصب بسته

با سلام

ممنون

من اینو، همین انجمن دانلود کردم، فایل های پلاگین بانکی توش هم بوده، کار نکرد

اگر از این بالاتر داریم، لطفا می کنید، لینکش بدین، ممنون

سلام

بانک ملت تست شد.

از نویسنده محترم بسیار سپاسگزارم.

اگر در جوملا درون پوشه تست کنید، به هیچ وجه درست کار نخواهد کرد، متاسفانه به دلیل متن باز نبودن افزونه مجبور شدم این مشکل رو به طور غیر اصولی و از طریق htaccess حل کردم.

واقعا متن باز بودن سورس خودش رو اینجا نشون می ده.

ممنون از لطف شما . بله سورس باز بودن خیلی مفید هست ولی خوب گاهی هم باید سورس بسته باشه که یک سری ادعاها به وجود نیاد

سلام من پلاگین بانک ملت رو برای جوملا 2.5 نصب کردم اما نمیدونم کجاش باید شماره ترمينال ، نام کاربري و کلمه عبوري را که بانک بهم دادو وارد کنم فیلم هم دیدم برای زرین پال داره اما برای پلاگین بانک ملت شماره ترمينال ، نام کاربري و کلمه عبور نداره اگر کسی استفاده کرده کمک کنه خیلی واجبه

با سلام

حسن شاهی جان، برای وارد کردن، شماره ترمینال و نام کاربری... باید به تنظیمات همون پیکربندی rsfrom برید

در ضمن من پلاگین بانک ملت نصب کردم، ولی در قسمت اجزاء فلید بانک ملت چیزی نشون نمیده ؟؟؟؟

آیا payment بانک ملته؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط konda

میدونم کجا باید برم اما مشکل اینجاست جایی برای نوشتن شماره ترمينال ، نام کاربري و کلمه عبوري را که بانک بهم دادو نداره بنویسم

میشه بیتشر توضیح بدی؟

وقتی می ری پیکربندی، اون زبانه به انگلیسی نوشته بانک ملت، برات نیست؟؟؟؟؟

با سلام

آقاي فتحي من از پلاگين پي لاين كه شما منتشر كرديد استفاده مي كنم فقط چطور مي توانم شماره تراكنش هاي پرداخت را به مشتري نمايش بدم

من پلاگین pdf رو نصب و از از مدیریت پلاگین فعال کردم پس چرا گزینش تو صفحه نمیاد خروجی بگیرم چکار باید بکنم ؟؟

سلام

آقاي فتحي شما نحوه ارسال اس ام اس را پس از پرداخت توضيح داديد ولي يك مشكلي كه است من پلاگين پي لاين استفاده مي كنم و يك متد براي من ساخته ميشه rsfppayline و وقتي كه اين فايل را باز ميكنم اطلاعات كد شده چطور مي تونم api پنل را تنظيم كنم

پلاگین جدید این پست را باید دانلود و نصب کنید نسخه قبلی این قابلیت را نداشت. قسمت مربوطه کد شده نیست

مهندس فتحی پلاگین بانک ملت مشکل داره. هنگام لغو ارور fault میده و یه ارور array هم زیرش. اینم عکسش:

http://jupload.ir/do.php?imgf=joomlaforum.ir_13801948041.png

شانس آوردم حالا کامپوننت و ماژول بانک ملت مهندس طالبی بود وگرنه درگاهمو تایید نمیکردند( باتشکر ویژه از مهندس طالبی)

از اونجایی هم که کد شده بود نتونستم خودم کاری کنم

سلام و تشکر برای پلاگینها ولی من هرکاری می کنم در قسمت قسمت نصب این پیغام error رو بهم میده Error! Could not find a Joomla! XML setup file in the package.

ممنون میشم اگر راه حلی داره بگه یا روشی برای نصب بصورت Manual

پلاگین بانک ملت رو روی rsform نصب می کنم توی قسمت config rsform میرم این پیغام رو میده

Warning: Missing argument 1 for plgSystemRSFPPayPal::rsfp_bk_onAfterShowConfigurationTabs() in C:\Inetpub\vhosts\domain\httpdocs\plugins\system\rsfppaypal.php on line 0

Fatal error: Call to a member function addTitle() on a non-object in C:\Inetpub\vhosts\domain\httpdocs\plugins\system\rsfppaypal.php on line 0

فایل هم چون کد شده نمیدونم مشکل از کجاست میشه راهنمایی کنید

ممنون

نسخه ملت ان روی سایت خود بنده نصب هست و بدون مشکل کار می کنه. فرم درخواست رژیم . امکان داره نسخه ی فرم ساز قدیمی باشه (نسخه ی مناسب در همین تاپیک قرار داده شده) ، و اینکه شما چند پلاگین پرداخت نصب کردید. شما هر انچه از rsform از پلاگین های پرداخت گرفته تا خود فرم ساز را کامل پاک و مجدد نصب کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری