clik8000

ஜ منتشــر شد ஜ قالب زیبای آل یاسین

101 پست در این موضوع

عزیزان چطور می شه این دایره هایی که پایین قالب قرار داده شده رو ویرایش کرد ؟

منظورم اینه که :

1- لینکشون رو عوض کرد ؟

2- عکسشون رو عوض کرد؟

3- کاملاً پاکشون کرد ؟

لطفاً یکی به ترتیب سوالات جواب بده !!!!!!!!! :13::13::13:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

همه اين مواردي رو كه فرموديد ميشه با ويرايش فايل index.php ويرايش كرد

با تشکر از آقای عابدینی به خاطر انتشار این قالب

فقط یه سوال داشتم میخاستم بدونم از کجا باید موقعیت های مختلف قالب رو تشخیص بدم مثلا موقعیتی که در تصویر برای با عنوان عضویت مشخص کردید

از /index.php?tp=1/ در آخر نام سایتم که استفاده می کنم یه سری اسم برای موقعیت های مختلف میده ولی در تنظیمات موقعیت داخل جوملا همچین موقعیتهایی نیست

مثلا برای همون موقعیتی که شما ازش برای عضویت اسفاده کردید گفته hotnews در صورتی که در تنظیمات این موقعیت نیست

ممنون میشم دوستان در این زمینه منو راهنمایی کنند

نه موقعیت ها تعریف نشدن همونطوری که آقای عابدینی فرمودند دستی وارد کنید

با سلام

از نسخه ویرایش شده قالب استفاده کنید

هم موقعیت ها اضافه شده

هم منوی آبشاری

با سلام

هم موقعیت ها اضافه شده

هم منوی آبشاری

سلام من نسخه ویرایش شده رو دانلود و نصب کردم دوباره هم چک کردم ولی موقیتهایی که در ئیشنمایش نشون میده در تنظیمات نشون نمیده

اگه میشه یه لطفی کنید و دوباره این قالب ویرایش شده رو چک کنید

با سلام

هم موقعیت ها اضافه شده

هم منوی آبشاری

سلام من نسخه ویرایش شده رو نصب کردم ولی موقعیت هایی در پیشنمایش قالب نشون میده در تنظیمات ماژول ها نیست

مثلا hotnews که در پیشنمایش نشان داده میشه به عنوان جایی که در تصویر شما به عنوان عضویت مشخصه ولی در تنظیم موقعیت ماژولها چنین موقعیتی وجود نداره

ممنون میشم اگه لطف کنید و باز هم منو راهنمایی کنید

دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟

دوست عزیز یکبار خدمت شما توضیح دادم اون موقعیت هایی که می خواید پر کنید رو دستی وارد کن آقای عابدینی ویرایش کرده ولی دوباره همین مشکل موجوده شما دستی وارد کن انشاالله مشکلت حل می شه .

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز یکبار خدمت شما توضیح دادم اون موقعیت هایی که می خواید پر کنید رو دستی وارد کن آقای عابدینی ویرایش کرده ولی دوباره همین مشکل موجوده شما دستی وارد کن انشاالله مشکلت حل می شه .

ممنون از جوابتون

اول منظورتون رو نفهمیدم ولی الان مشکلم حل شد

ویرایش شده در توسط msb

با استفاده از این کد می تونید موقعیت ها در صورتی که متشر نشده باشند از حالت نمابش خارج کنید

<?php if($this->countModules('نام موقعیت')): ?>

<?php endif; ?>

سلام.اگه امکان داره بگید این کد را دقیقا باید کجا بزاریم؟

آقا من اولین مطلبم رو توی قالب آل یاسین گذاشتم یه خورده کلمات نامرتب بودن بعد که جی کامنت رو هم فعال کردم جی کامنت رو داخل متن هر بخشش رو یک گوشه نشون می ده برای اولین مطلبم از داخل فایل template.css یه تغیراتی رو دادم مشکل حل شد دوباره الان مطلب دوم رو که قرار دادم باز این مشکل بهم ریختگی جی کامنت پیش اومد برسی کردم نتونستم رفع کنم قبلاً تو انجمن مشکل رو اعلام کردم کسی پاسخگو نبود لطفاً مشکل ما رو حل کنید . با تشکر:ooof::ooof::ooof::ooof:

یکی از مشکلات این قالب این که توی یک قسمتی از کد های Css یادم نیست دقیقا کجاش بود ولی می دونم که به متن های داخل دایو content دستور float:left داده بود که باید این پاک بشه.

ایشالله اگه عمری باشه

قالب رو تست می کنم و مشکلاتی که دوستان فرمودن رو برسی میکنم

دموی آنلاین این قالب رو میتونید مشاهده کنید

که بدون مشکل ایشون نصب کردن

http://www.mahdieh74.ir/

آقای عابدینی عزیز ممنون می شیم اگه زود این مشکلات رو برسی کنی یه مشکلی که باز هم می بینم آیکون پرینت و ارسال ایمیل مطلب کامل نیست یعنی نشون نمی ده و کلمات و حروف کنار نوار سفید ، نمایش تعداد بازدید مطلب و مشخصات مطلب ؛ میاد.[faza!][faza!][faza!]

سلام خدا خیرتون بده خیلی قالب عالیه

ما یه هیئت داریم بعد این قالب خیلی به دردمون میخوره

اما نیاز شدید به بسته نصبی این قالب را داریم شما خودتون که واردید یه بکاب بگیرید وبسته نصبی را آماده کنید تامابتون استفاده کنیم

ممنون میشم سریعا بسته نصبی را آماده کنید.. التماس دعا

اینم ایمل من:alindgfx@gmail.com

پس چی شد آقای عابدینی نسخه نهای وفایل بسته آسان نصب چیشد پس کی تابستون هم تمام شد..

ممنون همه منتظرن ..

یاعلی

ارسال شده در (ویرایش شده)

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13880669361.png

سلام

بنا به درخواست مکرر دوستان قالب آقای عابدینی که به نام آل یاسین در صفحه ی اول همین تاپیک موجود هست رو باظاهری متفاوت آماده کردم.امیدوارم مورد قبول قرار بگیره

اسکرین شات قالب

دانلود قالب

دانلود بسته ی نصبی با حجم30 مگابایت از سرور انجمن

یا حق

ویرایش شده در توسط amirparvaneh
اضافه کردن بسته ی نصبی

خیلیم عالی

خوشحالم که دائم میبینم در حال پیشرفت هستی

یه هدیه هم من تا چند دقیقه دیگه به شما میدم امیدوارم که بتونیم بیشتر در خدمتت باشیم :yeah:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری