baharloo75

* نیمه شعبان * کامپونت RsForm Pro همراه با تاریخ شمسی و خروجی اکسل فارسی

118 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام. اول ممنون از هدیه بسیار عالیتون. من این فرم ساز رو قبلا دانلود کردم با زبان فارسی و باهاش چندتا فرم ساختم اما تاریخ شمسی نداشت تا اینکه هدیه شما رسید و نصب کردم روی یک سایت دیگه و تاریخ شمسی موجوده، حالا سوالم اینه چطور می تونم اون قبلی رو هم با این امکان شما تاریخش رو فارسی و شمسی کنم و فرم های قبلیم از بین نره؟

ممنون

درود

اگه ورژن هر دو یکی باشه میتونید با جایگزین کردن فایل زبان مربوطه فارسیش کنید . فقط چک بفرمائید حتما ورژن یکی باشه . اگه هم نبود ورژن خودتون رو بگید تا بهتون بگم کجاشو تغییر بدید تا تاریخ شمسی بشه

موفق باشید

ممنون. هر دو دارای یک ورژنند.

1.4.0

rev42

و فایل زبان و هم جایگزین کردم درست نشد. ضمن اینکه وقتی از ایتم تاریخ استفاده می کنم در کامپیوننت شما با تاریخ شمسی در قسمت خواص فقط ایتم خواص اضافه دارد ولی در کامپیوننتی که تاریخش میلادیست گزینه هایی مثل فرمت تاریخ حداکثر و حداقل تاریخ و ... وجود دارد.

سلام دوستان..

من میخوام با این فرم ساز، قسمت ثبت نام رو چندتا فیلد بهش اضافه کنم..پلاگین خاصی باید نصب کنم؟

سلام دوستان..

من میخوام با این فرم ساز، قسمت ثبت نام رو چندتا فیلد بهش اضافه کنم..پلاگین خاصی باید نصب کنم؟

باید پلاگین plg_rsfpregistration رو نصب و فعال کنید و سپس یک فرم ثبت نام با فیلدهای دلخواهتون ایجاد کنید و اون رو به عنوان ثبت نام جوملا قرار بدید

آموزش قرار دادن فرم به عنوان فرم ثبت نام توی تاپیک اختصاصی rsform هستش

سلام دوستان ببخشید من این پکیج رو دانلود کردم دارم روی جوملا لوکال که با xampp هستش نصب می کنم خطا بهم میده

[ATTACH=CONFIG]5781[/ATTACH]

من فایل و دانلود کردم و اکسترکت کردم

ولی امکان نصب در جوملا 3 رو نداره

همکاران لطف میکنند راهنمایی کنند

ممنون

پس دوست من پرا آرم جوملا 3 تو پست اولش گذاشتین

درود

اون تصویر رو که شما دیدید یعنی فرم ساز s-form نسخه 1.5 و 3 هم دارد . ولی اگه به عنوان تاپیک دقت بفرمائید متوجه میشید که این تاپیک مربوط به انجمن افزونه های نسخه 2.5 جوملاست

موفق باشید

سلام من این فرم ساز و نصب کردم مشکل اینجاست که قسمتیش درست کار نمی کنه البته روی یک سایت دیگه برام کار کرد میشه راهنمایی کنید عکس گذاشتم و با رنگ قرمز مشخص کردم خواص فرم و قسمتای ویرایش کار نمی کنن[ATTACH=CONFIG]6135[/ATTACH]

با سلام ، من 2.5 کار میکنم این افزونه رو نصب کردم اما خطای زیر رو می دهد ، لطفا راهنمایی بفرمایید

آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد

درود

اون تصویر رو که شما دیدید یعنی فرم ساز s-form نسخه 1.5 و 3 هم دارد . ولی اگه به عنوان تاپیک دقت بفرمائید متوجه میشید که این تاپیک مربوط به انجمن افزونه های نسخه 2.5 جوملاست

موفق باشید

من روی جوملا 2.5 فرم رو ساختم . بعد از کلیه جداول این کامپوننت بک آپ گرفتم . توی جوملا 3 ایمپورت کردم . بعد خود کامپوننت رو نصب کردم ، شد :yeah: کلک مرغابی زدم بهش . خیلی خوب هم کار میکنه :)

سلام من این کامپوننت رو نصب کردم ساعت رو درست نشون نمیده من میخام تاریخ ارسال ها در مدیریت رو درست نمایش بدهد

چطور میشه این مشکلو حل کرد؟

سلام دوستان وقت بخیر ، چطوری میشه آپدیت کردم ؟ کد بروز رسانی رو باید از کجا بیاوریم ؟ با تشکر

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14112867931.png

خرید افزونه های تجاری مثل همین محصولات آر اس ، دو حالت داره . یا اینکه شما از سایتی خرید میکنید که یک نسخه لایسنس اصلی رو خریداری کرده و فقط فایل نصبی رو به شما میده . حالت دوم اینه که شما لایسنس رو خریداری میکنید .

فرقش اینه که مثلا در حالت اول قیمت افزونه میشه 5 هزار تومن . چون به چند نفر فروخته میشه .

در حالت دوم شما باید هزینه کل لایسنس رو پرداخت کنید که فکر کنم آر اس فرم پرو 50 یورو باشه که به صرفه نیست اصولا .

در خرید به روش اول با هر بار انتشار نسخه جدید ، سایت های تامین کننده ، نسخه جدید رو در سایت منتشر میکنند که شما به واسطه خرید محصول اول ، میتونید از آپدیت ها هم استفاده کنید .

برای خرید میتونید به سایت مدیران انجمن که در امضا ها موجود هست مراجعه کنید . به زودی فروشگاه انجمن هم راه اندازی خواهد شد :)

ممنون ، سوال دیگه ای که داشتم چطوری میشه مثلا نوشته ای با نام حنسیت وارد مرد سپس رو به روش دکمه های مرد و زن گذاشت اخه الان من هر چی میکنم میرون زیر هم

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

چطوری میشکه کار کرد از ورود حرف لایت و یا تغییر زبان ویندوز برای تایپ حرف جلوگیری کرد؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری