baharloo75

* نیمه شعبان * کامپونت RsForm Pro همراه با تاریخ شمسی و خروجی اکسل فارسی

118 پست در این موضوع

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13720793471.jpg

به مناسبت میلاد منجی عالم بشریت ، حضرت صاحب الزمان هدیه ناقابل به تمام کاربران انجمن جوملا ایران تقدیم میگردد

کامپوننت RsForm Pro همراه با تاریخ شمسی و خروجی اکسل فارسی

هدیه ویژه من به انجمن بزرگ جوملا ایران

compat_15_nativecompat_16_nativecompat_17compat_25compat_30

بکیچ RsForm شامل :

کامپوننت اصلی فرم ساز پیشرفته RsForm Pro

14 پلاگین مخصوص این فرم ساز که توسط خود شرکت Rs ارائه گردیده

3 ماژول مخصوص این فرم ساز که توسط خود شرکت Rs ارائه گردیده

2 بسته زبان ، فارسی و انگلیسی

4 ماژول پرداخت آنلاین که توسط دوست عزیزم مجید فتحی (عضو تیم توسعه انجمن جوملا ایران) نوشته شده است ....

این افزونه توسط گروه بیس اس ام اس و گروه نرم افزاری پرشین وب بهینه سازی گردیده است.

لینک دانلود افزونه از سرور انجمن جوملا ایران

جا داره همینجا از مهندس طالبی عزیز که به بنده در این مدت لطف داشتن کمال تشکر و قدردانی را بنمایم .

تذکر مهم : این افزونه مخصوص انجمن جوملا ایران میباشد و کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است[ghelyion]

امیدوارم که این هدیه ناقابل مورد قبول شما دوستان عزیز واقع شده باشد.

منتظر هدایای بعدی ما باشید.

یاحق - پرچم بالاست :auizz3ffy9vla57584x:1::auizz3ffy9vla57584x

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
عالی هست دوستان دستتون طلا :thanks:

پرچم اینبار واقعا بالاست :auizz3ffy9vla57584x ولی ابولفضل جان اینبار یه استثنا قوانین زیر پا گذاشته شد اینطور نیست :a2d3:

Sent from my Galaxy S4 using Tapatalk 3

امین جان بحث این افزونه ها جداست.زمانی هم که من کامپوننت Breezing forms 1.7.5 رو فارسی کردم و قرار دادم به مهندس طالبی گفتم که اگر اشکال داره من این کار رو نکنم.اون موقع گفتن درسته که این افزونه تجاری هست ولی نیاز خیلی از کاربراست.

منم با این امر موافقم و اینم مطمئن باش که خیلی ها حاضرن که از سایت های نال بگیرن و از سایت اصلی نگیرن چون تجاریه و خردینش جدا از هزینش دردسر داره. از طرفی هم نسخه های نال معمولا مشکلاتی رو بدنبال دارن.

همینجا از مهندس بهارلو . مهندس فتحی و مهندس طالبی تشکر ویژه به عمل میارم. :25:

ارسال شده در (ویرایش شده)

ضمن سپاس فراوان

آیا در این بسته مازول کد رهگیری هم هست؟

این گزینه بطور پیشفرض در RSform موجوده و آموزشش در انجمن گفته شده است. (توضیح: معمولا آخرین گزینه از فیلدهای اصلی این افزونه مخصوص کد رهگیری هست که در بعضی ترجمه ها "تیکت پشتیبانی" ترجمه شده)

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

در ضمن این نسخه ای که شما قرار دادید با پلاگین های بانکی مشکل داره

Please upgrade RSForm! Pro to at least R45 before continuing!

JLIB_INSTALLER_ABORT_PACKAGE_INSTALL_CUSTOM_INSTALL_FAILURE

ارسال شده در (ویرایش شده)

من نتونستم دانلود کنم اگه کسی می تونه یه بار دیگه اپلودش کنه یا ضمیمه کنه

با تشکر

هر چند لینک دانلود سالمه ولی بفرمایین:

لینک دانلود پکیج از سرور مدیافایر

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

جسارتا خود کامپوننت هم بعد از نصب مشکلاتی داره هم چنین ماژولهاش

Warning: realpath() [function.realpath]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613) is not within the allowed path(s): (/home/******/public_html) in /home/******/public_html/components/com_rsform/rsform.php on line 2

----------------

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.2.so) is not within the allowed path(s): (/home/*******/public_html) in /home/********/public_html/components/com_rsform/rsform.php on line 2

Site error: the file /home/*******/public_html/components/com_rsform/rsform.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

---------

در مورد یون کیوب من مطمئن هستم که در هاست نصب هست چون افزونه کد شده دارم و هیچ مشکلی نداره

سلام

با تشکر راهی هست که بشه بدون یون کیوب هم از کمپوننت استفاده کرد؟

جسارتا خود کامپوننت هم بعد از نصب مشکلاتی داره هم چنین ماژولهاش

Warning: realpath() [function.realpath]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613) is not within the allowed path(s): (/home/******/public_html) in /home/******/public_html/components/com_rsform/rsform.php on line 2

----------------

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.2.so) is not within the allowed path(s): (/home/*******/public_html) in /home/********/public_html/components/com_rsform/rsform.php on line 2

Site error: the file /home/*******/public_html/components/com_rsform/rsform.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.2.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

---------

در مورد یون کیوب من مطمئن هستم که در هاست نصب هست چون افزونه کد شده دارم و هیچ مشکلی نداره

rsfirewall اگه داری غیر فعال کن مجدد تست کن

دوست عزیز خسته نباشی .

ولی نسخه کامپوننت هم قدیمیه و هم با پلاگین های بانکی هم خونی نداره .

پلاگین های پرداخت از ریشه تو دیواره .

و ایرادادتی در زمان دستکاری فرم ساز به وجود آوردید .

سلام. نسبت به نسخه فرم ساز بله. ولی خیلی هم قدیمی نیست. این مشکل رفع می شه به زودی .

از این که می فرمایید پلاگین های پرداخت از ریشه تو دیواره این نظر لطف شماست . شما هر نقدی دارید تو تاپیک

▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

درج کنید.

واسه من این error رو میده:

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد

جوملای 3.1.1 دارم و با نصب کامپوننتهای دیگه مشکل ندارم....

سلام

مگه این کامپوننت تجاری نیستش؟

من میخوام دانلود کنم ولی یکم میترسم

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

آقا می خواستند شب عیدی به من و شما حال بدهند

شما چکار داری دانلود کن

از لحاظ امنیتی هم بررسی شده مشکلی نیست - ضمن اینکه کاملا به مدیران انجمن جوملافروم اطمینان دارم-

rsfirewall اگه داری غیر فعال کن مجدد تست کن

انجام دادم فایده ای نداشت

لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان نسخه ی کامپوننت که در پکیج گذاشتید که با پلاگین ها سازگار نیست

لطفا در نسخه ای که با این پلاگین ها سازگار باشه رو لینک بدید یا یه راه حلی بدید که بشه از این پلاگین ها برای rs form استفاده کرد

چون این جوری واقعا زحمات دوستان بی استفاده مونده و فایده ای نداره وقتی نشه نصب و استفاده کرد

درود بر شما

واقعا عالی بود.

سپاس از زحمات بی دریغ تان

آرزو میکنم همیشه موفق و پیروز باشید

:thanks: ضمن عرض تشکر فراوان از تمامی دوستانی که زحمت این افزونه رو کشیدند :thanks:

این هم لینک دانلود از یک آپلود سنتر دیگه برای عزیزانی که مشکل در دانلود فایل اصلی دارند: (البته امیدوارم که ناقض قوانین نباشم)

pk-RSform_joomlaforum.zip - 3.8 MB

واسه جوملا ۳ نصب نمیشه

Warning

JInstaller: :Install: Cannot find Joomla XML setup file

دوستان عزیز این کامپوننت فرم ساز rsform صرفا برای اون دسته از دوستانی منتشر شده که نیازی به پرداخت آنلاین ندارند قطعا بیش از 80 درصد کاربران فرم پرداخت آنلاین نیاز ندارند

اگر فکر میکنید نیاز به پرداخت آنلاین دارید از تاپیک زیر هم فرم ساز رو بگیرید و هم پلاگین های پرداخت و بحث اضافه نکنید :

http://joomlaforum.ir/showthread.php/13551-%E2%96%BC%E2%96%B2-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D9%88%D8%B1%E2%96%BC%E2%96%B2-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-RSform-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4

باز هم میگم این فرم ساز فقط برای ایجاد فرم های با تاریخ جلالی و خروجی اکسل فارسی است و کسی در خصوص اتصالش به پرداخت آنلاین حرفی نزده !

به امید خدا مهندس فتحی آخرین نسخه rsform رو هم اماده میکنند که هم خروجی اکسل و هم تاریخ جلالی درست باشه پس این این مورد هم حل خواهد شد. پلاگین های پرداخت بانکی هم هیچ ایرادی نداره و تو دیوار نیست!!! بیخودی تاپیک آقای بهارلو رو شلوغ نکنید!

پست های اضافه تا دقایقی دیگه حذف خواهند شد

ممنون

در تکمیل صحبت های آقا ابوالفضل بگم که افزونه زرین پال که آقای فتحی قبلا در انجمن معرفی کرده بودن کار میکنه.

برقرار باشید [kotak]

دوستان

لطفا نسخه ای را قرار دهید که مشکل نصب نداشته باشد مرسی

لطفا نسخه ای را قرار دهید که مشکل نصب نداشته باشد مرسی

سلام دوست گلم

چه مشکل نصبی ؟:33:

این افزونه تا حالا نزدیک 6000 هزارتا دانلود داشته و به یقین میتونم بگم که 95 درصد کاربران بدون مشکل نصب کردن. [ghelyion]

لطفا متن خطا رو بنویسید

برقرار باشید :25:

درود .

من نسخه هدیه و کامپوننتها و پلاگینهای همراهش رو دانلود کردم همه کار میکنن فقط زمانی که پلاگین های بانکی رو میخوام نصب کنم اررور میده مثل دوستان دیگه .

JLIB_INSTALLER_ABORT_PACKAGE_INSTALL_CUSTOM_INSTAL L_FAILURE

درود .

من نسخه هدیه و کامپوننتها و پلاگینهای همراهش رو دانلود کردم همه کار میکنن فقط زمانی که پلاگین های بانکی رو میخوام نصب کنم اررور میده مثل دوستان دیگه .

JLIB_INSTALLER_ABORT_PACKAGE_INSTALL_CUSTOM_INSTAL L_FAILURE

پلاگینهای بانکی با این نسخه سازگار نیستن اگه میخواین از پلاگینها استفاده کنید به تاپیک خود پلاگینها برید اونجا نسخه سازگار با پلاگینها منتشر شده...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری