amin.poorsaeed

اطلاعیه ! راهنمای استفاده از انجمن در تلفن های هوشمند

4 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان امروز یه آموزش ساده براتون دارم که به وسیله اون می تونید سریع و راحت از انجمن در تلفن های هوشمند استفاده کنید و ترافیک کمتری مصرف کنید

برای استفاده از انجمن در تلفن های همراه آندرویدی و IOS کافیه نرم افزار Tap a Talk رو روی تلفن همراه خودتون نصب کنید

نسخه آندرویید این نرم افزار از این لینک قابل دریافت هست

برای دریافت نسخه IOS کافیه به App Store برید و اون رو به رایگان دریافت کنید .

در ضمن توجه کنید که این آموزش برای تلفن های آندروییدی می باشد و به طریق مشابه می توانید در IOS نیز استفاده کنید ( بزودی آموزش استفاده در IOS هم منتشر میشود )

بعد از نصب نرم افزار در آندرویید کافیست توسط یک مرورگر به وب سایت جوملافروم مراجعه کنید بعد از لود کامل سایت پیامی مشابه پیام زیر را مشاهده خواهید کرد :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13722327312.png

بر روی Open in App کلیک کنید و صبر کنید نرم افزار اطلاعات لازم را دریافت کند ( بستگی به سرعت اینترنت )

بعد از اینکه نرم افزار تنظیمات لازم را دریافت کرد شما آخرین پست های انجمن را مشاهده خواهید کرد

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13722327313.png

برای ورود به انجمن بر روی آیکون نرم افزار در گوشه بالا چپ صفحه کلیک کنید تا منو نرم افزار ظاهر شود ( یا با کشیدن انگشت از چپ به راست به این منو وارد شوید ) سپس بر روی Login کلیک کنید .

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13722396681.png

بعد از کلیک روی گزینه لاگین از شما اطلاعات کاربریتان را می خواهد آن ها را وارد کرده و بر روی Login کلیک کنید .

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13722396682.png

بعد از لاگین شما اطلاعات کاربری خود را می توانید در همان منو مشاهده کنید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13722396683.png

حال می توانید به راحتی به هر تاپیک وارد شده و پست مورد نظر خودتان را ارسال کنید .

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13722398551.png

تنها تفاوت این روش با روش اصلی در این است که هم با سرعت بالایی می توانید انجمن را مرور کنید و هم هزینه کمتری بابت ترافیک بپردازید .

همون طور که در پست زیر مشاهده می کنید اون پست رو با تلفن همراه ارسال کردم

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13722402681.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13722402682.png

درضمن شما می توانید با جستجوی JoomlaForum.ir یا انجمن جوملای ایران در این نرم افزار نیز به طور مستقیم انجمن رو در نرم افزار داشته باشین :35:

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13722457431.png

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام برای تست این پست رو با تلفن همراه ارسال دارم می کنم که سرعت بسیار بالایی در مرور انجمن داره !

ارسال شده با Tapatalk با استفاده از Galaxy SIII

امین جان خیلی ممنون بابت اموزش. من می خواستم برای ios اموزش را درست کنم ولی متاسفانه نسخه سازگاری برای ios 4 نداره . اگر هم دستگاهم را اپدیت کنم جیلبریکش می پره. در کل این برنامه برای بچه های فعال انجمن ضروری بود

امین جان خیلی ممنون بابت اموزش. من می خواستم برای ios اموزش را درست کنم ولی متاسفانه نسخه سازگاری برای ios 4 نداره . اگر هم دستگاهم را اپدیت کنم جیلبریکش می پره. در کل این برنامه برای بچه های فعال انجمن ضروری بود

مجید جان داداشم ipad 4 داره اگر لطف کنه بهم بده من آموزش رو منتشر می کنم ، نمیزاره بهش دست بزنم خیلی زور میگه !!! :hoy: