soniaaaa

فوکا دانلود برای جوملا 1.5.26 - نیاز مبرم ...

7 پست در این موضوع

سلام خدمت اساتید:didi:

ماژول فوکا دانلود رو میخواستم

چندتائی که داشتم و پیدا کردم نصب کردم اما چون ورژن قدیمی هست و مشکل آپگرید هم دارم موقتا یه چیزی میخوام که فعلا جواب بده

چیزی هست به درد من بخوره الان ؟ :bala:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یه بار یعنی ک کنم پارسال بودش ... اومدم آپگرید رو انجام بدم که وسط کار نت قطع شد و همه چی بهم ریخت

بعد از اون هر بار سعی کردم بروز رسانی رو انجام بدم با مشکل روبرو میشدم . حتی خیلی از امکاناتم رو از دست دادم بصورت موقت که بعدا هاست زحمت کشید یه دستکاری هایی انجام داد که اوکی شد

یه بار هم یه شرکت که اسمشو نمیارم چون عابروش ممکنه بره پول گرفت که بروز رسانی کنه که کلا قالب دچار بهم ریختگی فونت شد و بعد هم گفتن به ما ربطی نداره

از اونجا که سایت مال محل کارم هست من دیگه جرات نکردم کار ارتقاء رو انجام بدم ولی همچنان کنجکاوم که آیا راهی هست که بشه ارتقاء رو انجام داد یا خیر

سوال دومم هم این هستش که یه ماژول خبری خیلی توپ سراغ دارید که نوشته هاش خودبخود برن بالا و رد بشن ؟

:ds6a5d: مرشیییییی

و یه سوال دیگه

وقتی پلاگین دانلود تو قسمت ادیتور رو دانلود کردم و فایل رو هم انتخاب میکنم و تائید میزنم ارور میزنه : Server error ؟

من روی دو و نیم که کار میکنم کلی انجام دادم ولی نمیدم الان داستان رو این چیه :13:

سوالات شما به این تاپیک مربوط نیستن لطفا برای هر سوالی که مجزا هست یک تاپیک مجزا ایجاد کنید تا در تاپیکخودش راهنمایی لازم رو دریافت کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری