mehrtadbir

اکسپورت اطلاعات به دیتابیس در سرور دیگر

6 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

ما یک سری اطلاعات را از یک سایت مرجع خودمان به سایت دیگرمان اکسپورت می کنیم

مشکلی نداشتیم تا اینکه سایت اصلی (مبدا) را به سرور دیگری منتقل کردیم و دیگر اطلاعات مورد نظر در دیتا بیس مقصد نمی نشیند .

در صورت امکان راهنمایی فرمایید چه کدی را قرار دهیم تا این اطلاعات در دیتابیس ما در سرور دیگر وارد شود.

زبان برنامه نویسی ما php است .

با تشکر

ویرایش شده در توسط mehrtadbir

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در تنظیمات فایل configuration.php باید تغییراتی را پس از انتقال بدید:

نام دیتابیس جدید

نام یوزر جدید

پسورد جدید

این موارد رو باید مجدد در فایل configuration.php تنظیم کنید ..

درود

شما برای راحتر انجام دادن انتقال دیتابیس و وب سایتون یک بک آپ کلی بگیرید و بعد اونجا ریستور کنید

هم امن تره و هم راحتر و هم سریع تر

با عرض سلام

من اطلاعات سایتم را از توی cpanel بک آپ گرفتم و خواستم به هاست جدید با دامین جدید منتقل کنم اینکار را کردم حالا مشکل من اینه که هنگام وارد کردن نام دیتا و یوزر روی فایل config و سیو کردن آن این error را به من میده:

Could not open /home/elminovi/public_html/sale1/configuration.php for writing: Permission denied

[ATTACH=CONFIG]1500[/ATTACH]

به نظر شما مشکل کجاست؟

ممنون میشم کمکم کنید.

با عرض سلام

من اطلاعات سایتم را از توی cpanel بک آپ گرفتم و خواستم به هاست جدید با دامین جدید منتقل کنم اینکار را کردم حالا مشکل من اینه که هنگام وارد کردن نام دیتا و یوزر روی فایل config و سیو کردن آن این error را به من میده:

Could not open /home/elminovi/public_html/sale1/configuration.php for writing: Permission denied

[ATTACH=CONFIG]1500[/ATTACH]

به نظر شما مشکل کجاست؟

ممنون میشم کمکم کنید.

باید پرمیشن فایل configuration.php رو روی 777 بزارید و بعد از تغییر و ذخیره مجدد روی 655 قرار بدید

اینکار از طریق همون قسمت file manager قابل انجام هست

روی فایل کلیک راست کنید

permission

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری