6 پست در این موضوع

سلام

من یه وب سایت با جوملا واسه کسی طراحی کردم

هاست و دامین خریده بود.من جوملا واسش نصب کردم کی 2 نصب و با کی 2 یه سری صفحات و منو ساختم و بهم وصل کردم و یه سری ماژول و کامپوننت هم نصب کردم.سایت رو ببینید البته هنوز یکمی کار داره

talavari.ir

شما چه قیمتی رو پیشنهاد می کنید واسه طراحی این بگیرم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به نظر من که هنوز جای کار داره

تصاویر استفاده شده مخصوصا در اسلاید حجم بالایی داره که توی سرعت لود تاثیر گذاشته

شما باید کارتون را تکمیل کنید ضمن اینه محتوا هم مهمه

قیمت هم سلیقه ای باید ببینید مشتری چقدر قصد هزینه داشته - شما چقدر وقت گذاشتیذ- چه مقدار با هم توافق کردید و ...

با سلام

1. اسلایدشو حجم عکس ها خیلی بالا هست سرعت لود سایت پایین اورده

2. رنگ بندی ساید خیلی مناسب نیست

3. رنگ فونت ها مناسب نیست در مکان هایی که قرار گرفته

4. کیفیت عکس صاحب وب سایت خوب نیست

5.منو تماس با ما موس میره روش شماره موبایل نمایش میده به نظر بنده جلوه خوبی نداره این کار برای بیننده

خیلی کار داره تا به یه وبسایت خوب و عالی تبدیل شود

موفق باشید

با سلام

1. اسلایدشو حجم عکس ها خیلی بالا هست سرعت لود سایت پایین اورده

2. رنگ بندی ساید خیلی مناسب نیست

3. رنگ فونت ها مناسب نیست در مکان هایی که قرار گرفته

4. کیفیت عکس صاحب وب سایت خوب نیست

5.منو تماس با ما موس میره روش شماره موبایل نمایش میده به نظر بنده جلوه خوبی نداره این کار برای بیننده

خیلی کار داره تا به یه وبسایت خوب و عالی تبدیل شود

موفق باشید

مواردی رو که فرمودید به این علت هست که اطلاعاتی در اختیارم نگذاشته بهش آموزش دادم تا خودش تغییراتشو اعمال کنه

حالا با این اوصاف توی چه رنجی قیمت بدم خوبه؟

به نظر من که هنوز جای کار داره

تصاویر استفاده شده مخصوصا در اسلاید حجم بالایی داره که توی سرعت لود تاثیر گذاشته

شما باید کارتون را تکمیل کنید ضمن اینه محتوا هم مهمه

قیمت هم سلیقه ای باید ببینید مشتری چقدر قصد هزینه داشته - شما چقدر وقت گذاشتیذ- چه مقدار با هم توافق کردید و ...

توافقی نشده با توجه به اینکه اموزش بهش دادم خودش موارد رو می تونه تنظیم کنه.توی چه رنج هایی هست قیمتا.من اصلا تا حالا قیمت ندادم به کسی

ارسال شده در (ویرایش شده)

مواردی رو که فرمودید به این علت هست که اطلاعاتی در اختیارم نگذاشته بهش آموزش دادم تا خودش تغییراتشو اعمال کنه

حالا با این اوصاف توی چه رنجی قیمت بدم خوبه؟

قیمت طراحی سایت نرخ نداره

فقط بستگی به شما داره که برای کار خودتون چه قیمتی میزارید

چند وقت پیش یه تاپیک زده بودن دوستان گفته بودن مثلا فلان سایت طراحی کنید چقدر میگیرید

همه قیمت دادن از 100تومان شروع شد تا 1.700.000 یکی با 100تومان انجام میداد یکی با 1.700.000 (البته قطعا اونی که 1700 میگیره کارش درست تره تا اونی که100تومان میگیره)

شما یه پارامتر هایی برسی کنید قیمت گذاری کنید

مثال :

1. قالب خودتون طراحی کردید از اول یا خریدید مثلا اگه خودتون طراحی کردید ببینید چقدر زمان گذاشتید برای این تایم چقدر دوست دارید پول بگیرید که راضی باشید و اگر هم که خریدید چقدر خریدید و چقدر دوست دارید روش بکشید ( البته اعتدال رایت کنید که شکست نخورید)

2. چقدر کار چقدر کار طراحی گذاشتن مطالب طول کشید قیمت بزارید

3. چند جلسه آموزش دادید قیمت بزارید

4. موارد ریز کنید قیمت گذاری کنید پیش خودتون بعد یه قیمت کلی بدید اینطوری راحت مشکلتون حل می شود

در ضمن همیشه سعی کنید کار درست کامل انجام بدید چون روزی به این نمونه کار برای گرفتن پروژه بعدی احتیاج دارید

موفق باشید

ویرایش شده در توسط saman etasi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری