web developer

مشکلات فرم ساز RSform منتشر شده توسط مهندس فتحی

19 پست در این موضوع

درود

جناب فتحی زحمت کشیدند و چند ماژول پرداخت برای کامپوننت فرم ساز RSform منتشر کردند.

در ادامه نسخه انگلیسی و بدون تاریخ شمسی را نیز پیوست کرده اند.

اما این نسخه پیوستی ایراداتی دارد.

ممنون میشوم تا راهنمایی فرمایید.

تاپیک انتشار ماژول ها و کامپوننت:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/13551-%E2%96%BC%E2%96%B2-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D9%88%D8%B1%E2%96%BC%E2%96%B2-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-RSform-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4

مشکلات:

1.خروجی اکسل تنها آخرین ورودی را صحیح نشون میدهد:

[ATTACH=CONFIG]3957[/ATTACH]

2. در نمایش فرم قالب ریسپانسیو لیبل ها سمت چپ هستند:

[ATTACH=CONFIG]3958[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام. بهتر بود تاپیک جدایی باز نمی کردید؟

ان کامپونتی که دانلود و نصب کردید از خود سایت rsjoomla گرفته شده و بدون هیچ تغییر ارائه گردیده که با قوانین انجمن هم در تضاد هست ولی جهت حل مشکل کاربران و هزینه ی بالای این فرم ساز برای کاربران رایگان ارائه شد. (بنده خودم 30 یورو خریداری کرده بودم)

برای خروجی اکسل از فرم ساز، اخرین پست تاپیک را بخونید (کمی در انجمن جستجو ):

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1912-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-RSForm-Pro-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1.7-%D9%88-2.5-_-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4/page84

یا اموزش ان در rsjoomla :

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/154-utf-8-characters-are-not-showing-up-correctly.html

مشکل دوم شما هم با css هست این مشکل را در تاپیک rsform درج و دمو انلاین از سایت خودتون بدید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1912-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-RSForm-Pro-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1.7-%D9%88-2.5-_-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4

ان کامپونتی که دانلود و نصب کردید از خود سایت rsjoomla گرفته شده و بدون هیچ تغییر ارائه گردیده که با قوانین انجمن هم در تضاد هست ولی جهت حل مشکل کاربران و هزینه ی بالای این فرم ساز برای کاربران رایگان ارائه شد. (بنده خودم 30 یورو خریداری کرده بودم)

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1912-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-RSForm-Pro-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1.7-%D9%88-2.5-_-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4/page84

http://www.rsjoomla.com/support/documentation/view-article/154-utf-8-characters-are-not-showing-up-correctly.html

مشکل دوم شما هم با css هست این مشکل را در تاپیک rsform درج و دمو انلاین از سایت خودتون بدید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1912-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-RSForm-Pro-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-1.7-%D9%88-2.5-_-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4

درود

ابتدا سوال را در همان تاپیک شما بیان کردم. اما گفتن باید تاپیک جدا بزنید:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/13551-%E2%96%BC%E2%96%B2-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D9%88%D8%B1%E2%96%BC%E2%96%B2-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-RSform-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4?p=80645&viewfull=1#post80645

با تشکر از پاسخ گویی شما.

چون مشکلی که مطرح کرده بودید مربوط به css بود و حرفی از خروجی اکسل نزده بودید برای این گفتیم تاپیک رو تغییر بدید....

درود

زمانی که قالب فرم روی گزینه Responsive (CSS3) هست لیبل سمت چپ قرار میگیرد.

چگونه میتوان راست چین کرد ؟

برروی لوکال نصب شده

با سلام

با فایرباگ فایرفاکس چک کنید مشخص هستش چناچه left را به right تغییر بدید کارتون حل میشه

اگر بگم در این انجمن بیش از 20 تاپیک درباره ی rsform زده شده دروغ نگفتم.

3 تا تاپیک جامع داریم درباره ی rsform خوب سوالتتون رو توی اونها مطرح کنید تا زودتر بشه بهشون پاسخ داد.

برای مشکل عنوان فیلد ها کد زیر را در فایل css آر اس فرم بزارید :

.formControlLabel {
float:right;
}

هدیه فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش - صفحه 84

UTF-8 characters are not showing up correctly

هدیه فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

جناب فتحی عزیز من سوالم را در تاپیک شما مطرح کردم اما چرا کسی پاسخ نمیده؟:13:

مشکلی دارم در خروجی pdf، پلاگین pdf را نصب کردم و فعال هم کردم و بعد در فرم ایجاد شده هم قالب pdf را برای ارسال به مدیر ساختم و پس از ارسال فرم توسط کاربر در ایمیلی که به مدیر ارسال شده فایل پی دی اف موجود است و همه چیز درست است فقط کاراکتر های فارسی موجود در پی دی اف را با ؟؟؟؟؟ نشون میده

توی تنظیمات rs form بخش pdf دو تا فونت داره که تو پرانتز نوشته unicode ولی این دو تا فونت غیر فعاله.

اون بالا یک لینکی داده RSForm! Pro PDF Plugin

در این صفحه توضیح داده:

Some special chars are not supported by all PDF font types. For example if your submissions or PDF text will be in Chinese, you will need to use the special, Firefly font. For languages that use UTF-8 chars, you can use the DejaVu Sans. Both font files are available for download within the My downloads > RSform!Pro > View all plugins and modules > RSform!Pro files > 3rd Party area.

To install additional fonts, simply upload them (using a FTP client) within the administrator/components/com_rsform/helpers/pdf/dompdf6/lib/fonts/ folder. Once the files have been added to the proper location, you will be able to select the desired font within the RSForm!Pro > Configuration > PDF area.

من سر در نیاوردم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

می گه باید برید افزونه rform به پنل خودتون و از انجا دانلود کنید و نصب کنید و چون شما اکانت rsform را خریداری نکردید این امکان را ندارید یا باید بگردید و از نت پیدا کنید و یا از rsjoomla فرم ساز را خریداری کنید و این ها ربطی با پلاگین های بانکی ندارند

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه بنده دو مشکل دارم سرچ هم کردم به جایی نرسیدم.

1-چک باکس حالت افقی و عمودی فرقی نمیکنه افقی رو نیاز دارم اما کار نمی کنه.یک ستون طولانی از چک باکس ها ایجاد شده درحالی که در سه خط جا میشن

1-تقویم فرم ساز موقع کلیک میره زیر بفیه فیلد ها و انتخاب نمیشه مگر اینکه بگذارم برای انتهای فرم

مشکل قبلی از قالب بود.

مشکل فعلی که در تمام قالب ها است.گروه چک باکس ایجاد شده رو نمیشه مرتب کرد در ستون های خاص؟ چون جعبه چک باکس هرکدوم یا در ستون بالاست بعضی سمت راست و بعضی سمت چپ میافته. احتمال انتخاب اشتباه چک باکس برای کاربر زیاده معمولا جعبه هر گزینه باید در کنارش باشه.

مشکلات فرم ساز RSform مهندس فتحی :25r30wi:

اخه این مشکلات به من چه ربطی داره؟:bala:

این مسائل مربوط به css هست که باید استایل بدید ...

سلام

در نصب کامپوننت به مشکل برخوردم، قبلا این کامپوننت را نصب کرده بودم اما حالا با این پیام مواجه میشوم

کارم خیلی خیلی گیر است لطفا کمک کنید.

"هشدار

JFolder::create: نمی توانید پوشه ایجاد نماییدPath: /home/nicewood/public_html/tmp/install_548beb023d431/site/views

JFolder::create: نمی توانید پوشه ایجاد نماییدPath: /home/nicewood/public_html/components/com_rsform

نصب کامپوننت: ناموفق در ایجاد پوشه کاربری: /home/nicewood/public_html/components/com_rsform

مسیر پوشه tmp رو در فایل کانفیگتون چک کنید درست باشه

فکر کنم درست باشه دیگه؟

public $tmp_path = '/home/nicewood/public_html/tmp';

بار اول که در نصب کامپوننت با مشکل مواجه شدم جوملا فقط این ارور را نمایش میداد:

JFolder::create: نمی توانید پوشه ایجاد نماییدPath: /home/nicewood/public_html/components/com_rsform

نصب کامپوننت: ناموفق در ایجاد پوشه کاربری: /home/nicewood/public_html/components/com_rsform

اگر از سی پنل استفاده میکنید باید درست باشه شما عبارت home رو هم در هاستتون چک کنید چون گاها home1 یا home2 و چنین چیزهایی هستن

بله از cpanel استفاده میکنم و home است.

برای نصب کامپوننت ادیتور JCE Editor مشکل دارم و این پیام را میدهد:

خطا

Unable to write entry

هشدار

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد

از اینکه وقت شما را گرفتم واقعا معذرت میخوام

مشکل برطرف شد واقعا من خنگ و بی دقت شده ام، مشکل از فضای هاست من بود که پر شده بود. فقط با نصب 1 قالب کل 250مگ هاستم پر شده بود :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری