m3hdi

سوالاتی راجب کار با فریم ورک Shaper Helix

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام . طبق آموزشی که مادام ملکی درباره فریم ورک Helix قرار داد که بسیار بسیار استفاده کردم و متشکرم ازشون گفتم بیام به جا اینکه برای هر پستی راجب این فریم ورک یک تاپیک جداگانه باز کنم بیام و یک تاپیک کلی راجی این مقوله باز کنم تا هر سوالی داشتم همینجا مطرح کنم . هم دوستانی که سوالی براشون پیش اومدش راجب این فریم ورک همینجا سوال کنند و جستجو کنند و هم اینکه خودم مشکلاتم رو یه جا قرار بدم ... اگر تخلفی در این باره ازم سر زده که مدیران عزیز باید منو ببخشن :ds6a5d: .

خوشحال میشم دوستان عزیز که چیزی در این باره می دانند بنده رو راهنمایی کنند . :ds6a5d:

ویرایش شده در توسط m3hdi
تغییر رنگ نام خانم ملکی :دی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سوال اول ::

در قسمت تغییر Layout ما فقط سه حالت بیشتر نداریم :

1- راست - وسط - چپ

2- وسط - راست - چپ

3- راست - چپ - وسط

حالا سوال من اینجاست که چطور میتوانیم بهش حالتهای دیگر رو نیز اضافه کنیم . مثل فقط یک ستونه باشه { یعنی فقط وسط باشه }

در بخش کدهای index.php خود قالب که رفتم فقط من به این کد بر خوردم ::

<div class="clearfix	">
<?php $helix->loadLayout(); //mainbody ?>
</div>

فقط این کد main body من که شامل سه ستون هستش فراخوانی میکنه ...

و همچنین در همین قسمت تغییر Layout چطور می توانم عرض صفحه خودم رو 100% کنم ... با اینکه Main Body Width که بر حسب Percent هم هستش 100 میزارم اما باز هم از سمت راست و چپ زمینه body من رو نمایش میدهد ...

مرسی :ds6a5d:

چجوری می شه تو اسلاید شو قالب عکس گذاشت؟

گویا مازول اسلاید شو اسمش front page feature . تو تنظیماتش custom output وقتی عکسی با گزینه inser/edit image وارد می کنم فقط قسمتی از محوطه اسلاید شو رو پر می کنه و مابقی رنگ ضمینه است. آیا این اسلاید شو فقظ برای متن است!؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری