sado1214

خطای اتصال جوم شاپینگ به درگاه بانک ملت

55 پست در این موضوع

سلام دوستان

من می خوام درگاه بانک ملت رو برای فروشگاه ساز جوم شاپینگ روی سایتم فعال کنم

من افزونه ای رو که سایت جومینا داده بود نصب کردم و تنظیمات بخش پرداخت رو هم انجام دادم و اطلاعاتی که بانک برام فرستاده بود وارد کردم

اما یه مشکلی که دارم اینه که مرحله اخر که تایید سفارش و میزنم که بره به درگاه بانک و پرداخت صورت بگیره با خطای زیر مواجه میشدم و نمی دونم دقیقا مربوط به چه قسمتی میشه

نمی دونم به تنظیمات سایت مربوط میشه یا مشکل از طرف بانک هست یا به سرور مربوط هست

لطفا راهنمایی کنید

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@namesite.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان کسی نیست پاسخ بده

کامپوننتی که نصب کردم وقتی روش کلیک می کنم این پیغام خطا رو میده

404 - یک خطا رخ داده است

کامپوننت یافت نشد.

درواقع من اصلا نمی دونم این اشکال به چی مربوط میشه که بتونم رفع کنم

لطفا اساتید راهنمایی بفرمایند

ویرایش شده در توسط sado1214

سلام. فکر کنم مربط میشه به سطح دسترسی پوشه ها. چک کنید ببینید درست میشه

سطح دسترسی کدوم پوشه ها؟

بعدهم این کامپوننت رو تو بخش کامپوننت ها خطا میده

میگه کامپوننت پیدا نشد ؟؟

اساتید و بزرگواران

حرفه ای ها

لطفا راهنمایی بفرمایید

گیر کردم واقعا نمیدونم مشکل از کجاست

درسته

حالا اگر این افزونه رو بخرم و فقط اطلاعات رمز عبور و کد رو وارد کنم دیگه به تنظیمات دیگه ای نیاز نداره

فایلی پلود بشه کدی اضافه بشه... و یا هر تنظیمات دیگری؟؟؟؟

درسته

حالا اگر این افزونه رو بخرم و فقط اطلاعات رمز عبور و کد رو وارد کنم دیگه به تنظیمات دیگه ای نیاز نداره

فایلی پلود بشه کدی اضافه بشه... و یا هر تنظیمات دیگری؟؟؟؟

خودم درخواست رو براشون پست کردم تا کد رو بهم بدن.اما این افزونه بانک ملت رو دارم که هم ماژولش هست و هم کامپوننتش.اگه به دردت خورد خبر بده.

دانلود ماژول بانک ملت

دانلود کامپوننت بانک ملت

خودم درخواست رو براشون پست کردم تا کد رو بهم بدن.اما این افزونه بانک ملت رو دارم که هم ماژولش هست و هم کامپوننتش.اگه به دردت خورد خبر بده.

دانلود ماژول بانک ملت

دانلود کامپوننت بانک ملت

ممنون

کامپوننت و ماژول رو نصب کرد

ظاهرا کامپوننت مشکلی نداره اما ماژول رو وقتی فعال میکنه که تو صفحه اصلی نمایش داده بشه سایت با خطا روبرو میشه

و اینکه ای دو تا افزونه با پلاگینی که از پی سی جوملا می خرم و نصب م یکنم هم خوانی داره که بتونه خریدها رو مدیریت و ثبت کنه؟؟؟؟

من پلاگینش رو سفارش دادم حدود 36 تومن شد.گفتن فقط کافیه نصبش کنی و کدی که بانک داده رو توش ثبت کنی.فعلا که منتظریم.در ضمن شما باید پلاگین ملت متصل به جوم شاپینگ رو بخری.

اما واسه ی ماژول من هنوز امتحانش نکردم.توی پی سی جوملا ماژولش رایگان هست اونو امتحان کن شاید درست بشه.

موفق باشی

پلاگین براتون ارسال شد

الان پرداخت انلاینتون فعاله

مشکلی نداشتید؟

سلام

من پلاگین رو خریدم و نصب کردم

تنظیمات رو هم انجام دادم

اما خطاهای زیر رو میده

Warning: realpath() [function.realpath]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626) is not within the allowed path(s): (/home/public_html/z.com) in /home/public_html/z.com/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/public_html/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/public_html/z.com) in /home/public_html/z.com/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/public_html/z.com) in /home/public_html/z.com/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 2

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/public_html/z.com) in /home/public_html/z.com/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php on line 2

Site error: the file /home/public_html/z.com/components/com_jshopping/payments/pm_mellat/pm_mellat.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

این خط توضیح داده دلیل مشکل چیه:

requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation

روی هاست یون کیوب نصب نشده که باید نصب و فعال کنید.

چطوری باید نصب بشه، مسئول سرور باید این کار رو بکنه یا خودم؟

پیشنهاد میشه این جور افزونه ها رو به صورت تجاری بخرید که شامل ماژول,پلاگین و کامپوننت هست.

پی سی جوملا

خسته نباشيد دوستان

عرض شود كه من براي فروشگاه خودم همين پكيج افزونه بانك ملت از پي سي جوملا خريدم و نصب هم شد ولي وقتي مسئول بانك ملت تست را براي اكتيوكردن درگاه انجام داد گفت كه اين اتصال در برگشت مشكل داره و كدپيگيري را به خريدار نشان نميده. موضوع را با برنامه نويس افزونه در ميان گذاشتم(فكر ميكنم آقاي طالبي باشند) ايشان فرمودند كه اين مشكل جوم شاپينگ كه كد پيگيري را نشان نميده و افزونه مشكلي نداره!!! در نهايت اينكه به نظر ميرسد افزونه تجاري هم بدرد جوم شاپينگ نمي خورد!. اگر دوستان راه حلي به نظرشان ميرسد لطفا اعلام كنند چون به پرداخت اين افزونه را قبول نكرد و اكانت درگاه ما كماكان غير فعال باقي مانده...

اتفاقا من همین پلاگین را نصب کردم و الان هم پرداخت آنلاین را دارم - هیچ مشکلی نیست-

اتفاقا من همین پلاگین را نصب کردم و الان هم پرداخت آنلاین را دارم - هیچ مشکلی نیست-

منظور شما اين است كه با توجه به گفته نويسنده افزونه كه گفته اند كدپيگيري در جوم شاپينگ نمايش داده نميشه! آيا براي درگاه شما در برگشت كدپيگيري را به خريدار نمايش مي دهد!!!؟ اگر اينطور است آيا تنظيم خاصي انجام داده ايد كه اين امر برخلاف آنچه نويسنده برنامه با پشتيباني تلفني خودشان به من اعلام كردند براي شما بطور خاص انجام مي پذيرد؟؟؟! يا مسئول بانك بنا به دلايلي از عدم نمايش اين كد در سايت شما چشم پوشي كرده و يا اينكه ترفند خاصي براي اكتيو شدن اكانت ملت انجام داده ايد و بعد كه درگاهتان اكتيو شد و به قول معروف خرتان كه از پل گذشت آنگاه از همين افزونه بدون نمايش كدپيگيري به كاربر در حال استفاده مي باشيد!؟ كه در اين صورت لطف كرده يك راهنمايي كوچك هم به من بدهيد تا از اين مرحله اكتيو شدن اكانت عبور كنم و بعد بقيه اش حل است :)

ویرایش شده در توسط azadiphone

شرکت به پرداخت به من ایراد نگرفت

اما در بازگشت از پرداخت یه صفحه ای به کاربر نمایش داده می شود که شماره فاکتور و مبلغ را بهش نمایش می دهد. تو این قسمت هم نباید مشکلی باشه - البته استایل زیبایی نداره-

شرکت به پرداخت به من ایراد نگرفت

اما در بازگشت از پرداخت یه صفحه ای به کاربر نمایش داده می شود که شماره فاکتور و مبلغ را بهش نمایش می دهد. تو این قسمت هم نباید مشکلی باشه - البته استایل زیبایی نداره-

دقيقا در همين مرحله است كه مسئول به پرداخت گير سه پيچه داده است كه بايد به همراه شماره فاكتور مبلغ پرداخت شده كدپيگيري نير به كاربر نمايش داده شود. البته زماني كه افزونه را داشتم خريداري ميكردم يكي از آپشنها و امتيازهايي كه مسئول فروش برمي شمارد، همين تاكيد بر نمايش كدپيگيري است كه متاسفانه همانطور كه گفتم پس از فروش آن و در زمان پشتيباني به من گفته شد كه در جوم شاپينك اين كد به نمايش در نمي آيد! و اين درصورتي بود كه در زمان خريد تاكيد كرده بودم كه ميخواهم آنرا براي جوم شاپ استفاده كنم!

اگه نظر منو می خواهید باید اینجوری توجیه کنید که کد پیگیری در فروشگاه ما همون شماره فاکتوره

ضمن اینکه فاکتور هم به میل مشتری ارسال میشه

اگه نظر منو می خواهید باید اینجوری توجیه کنید که کد پیگیری در فروشگاه ما همون شماره فاکتوره

ضمن اینکه فاکتور هم به میل مشتری ارسال میشه

اينطور كه من متوجه شدم مسئول به پرداخت اشراف كامل داره روي جوم شاپ و افزونه تجاري درگاه ملت آن(جالبه حتي نام برنامه نويسش را هم ميداند)، اما آنها كاري به كار نحوه فروش در فروشگاه ندارند و فقط ميگويند قانون ماست كه در برگشت بايد كد تراكنش به همراه مبلغ پرداختي نشان داده شود و بعد از آن ما هر جايي و هر طور كه بخواهيم ميتوانيم خريدار را هدايت كنيم به فاكتور تاييد شده يا نشده پرداخت. اصلا به شماره فاكتور و يا تمايل مشري كاري ندارند و «فقط ميخواهند مشتري بداند و به رويتش برسد» كه با «فلان كد تراكنش» از بانك، اين پرداخت يا انتقال وجه انجامش در بايگاني بانك ثبت شده تا اگر احيانا مشتري به مشكلي برخورد كرد به كمك آن كد بتواند در به پرداخت آن تراكنش را پيگيري كند.

ویرایش شده در توسط azadiphone

عجب....

این اشکالات چطوری برطرف میشه

اساتید کمک کنند چون بالاخره دیر یا زود همه قطعا می خواند که این مشکل رفع بشه

شاید تا حالا اگر کسی چیزی نگفته به این خاطر هست که توجه نکردند

عدم نمایش کد تراکنش بانکی مشکل خود جوم شاپینگه نه پلاگین پرداخت !!!!!

اگر با کامپوننت جوم شاپینگ آشنا هستید در سورس اون تغییرات ایجاد کنید مشکل رفع میشه

اگر هم آشنا نیستید در بازارچه اعلام کنید دوستان آشنا با هزینه برای شما انجام بدن

دوستان این مشکل من که مربوط به فعال نبود ایون کیوب بود هنوز رفع نشده

نویسنده ماژ<ل جناب اقای طالبی می گند که اشکال فقط مربوط به فعال نبودن یون کیوب هست و مسئول سرور هم می گند فعاله

اما مشکل من پا برجاست چیکار کنم؟؟

یون کیوب با عنوان zend.enable_gc روی سرور فعال شده

نویسنده ماژول میگند ممکنه به درستی نصب نشده باشه

من چطوری می تونم مسئول سرور رو قانع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری