sado1214

خطای اتصال جوم شاپینگ به درگاه بانک ملت

55 پست در این موضوع

سلام.مشکل اینه وقتی محصول رو در جوم شاپ انتخاب میکنی به درگاه وصل نمیشه.تا امروز همه چی خوب بود اما الان به درگاه بانک وصل نمیشه و این خطارو میده.؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]4187[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام.مشکل اینه وقتی محصول رو در جوم شاپ انتخاب میکنی به درگاه وصل نمیشه.تا امروز همه چی خوب بود اما الان به درگاه بانک وصل نمیشه و این خطارو میده.؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]4187[/ATTACH]

سلام . امکان داره درگاه شما از طرف بانک غیرفعال شده باشه!

این پیام خطا نمایش داده شده ، alt کیبرد رو بزن منوهای مرورگر ظاهر بشه

از منوها گزینه view

character encoding

utf8

خطای مورد اشاره فارسی میشه !

سلام دوستان

من می خوام درگاه بانک ملت رو برای فروشگاه ساز جوم شاپینگ روی سایتم فعال کنم

من افزونه ای رو که سایت جومینا داده بود نصب کردم و تنظیمات بخش پرداخت رو هم انجام دادم و اطلاعاتی که بانک برام فرستاده بود وارد کردم

اما یه مشکلی که دارم اینه که مرحله اخر که تایید سفارش و میزنم که بره به درگاه بانک و پرداخت صورت بگیره با خطای زیر مواجه میشدم و نمی دونم دقیقا مربوط به چه قسمتی میشه

نمی دونم به تنظیمات سایت مربوط میشه یا مشکل از طرف بانک هست یا به سرور مربوط هست

لطفا راهنمایی کنید

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@namesite.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

دوستان این تاپیک رو من ایجاد کردم چندبار هم مشکلم رو گفتم اما مشکل همه رفع شد به جز خود من

لطفا راهنمایی کنید واقعا گیر کردم

چیکار کنم به نظرتون

دوستان این مشکل من که مربوط به فعال نبود ایون کیوب بود هنوز رفع نشده

نویسنده ماژ<ل جناب اقای طالبی می گند که اشکال فقط مربوط به فعال نبودن یون کیوب هست و مسئول سرور هم می گند فعاله

اما مشکل من پا برجاست چیکار کنم؟؟

یون کیوب با عنوان zend.enable_gc روی سرور فعال شده

نویسنده ماژول میگند ممکنه به درستی نصب نشده باشه

من چطوری می تونم مسئول سرور رو قانع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید

دوستان این تاپیک رو من ایجاد کردم چندبار هم مشکلم رو گفتم اما مشکل همه رفع شد به جز خود من

لطفا راهنمایی کنید واقعا گیر کردم

چیکار کنم به نظرتون

تنظیمات رو هم توی کامپوننت ملت و هم در قسمت پرداخت مدیریت باید انجام بدید.هر دو رو اعمال کردید؟

این پیام خطا نمایش داده شده ، alt کیبرد رو بزن منوهای مرورگر ظاهر بشه

از منوها گزینه view

character encoding

utf8

خطای مورد اشاره فارسی میشه !

دوباره همونطوری شد مهندس.درضمن کاری هم که گفتید کردم و لی فارسی نشد.چیکار کنم الان دو روزه سایتم لنگه؟؟

الان سه روزه که اینطوریه.

attachment.php?attachmentid=4187&d=1375032059

فکرنکنم از طرف بانک باشه آخه ماژولش کار میکنه.فقط وقتی محصول رو انتخاب میکنی مرحله ی 6 که میخواد وصل شه به بانک ارور میده

با موزیلا برو کاری که گفت انجام بده .. البته که زمانی که این خطا رو دیدی انجام بده

خطا فارسی میشه و متن خطا نشان دهنده مشکل شماست

فارسي شد مهندس.ميگه درخواست تكراري ميباشد.

[ATTACH=CONFIG]4203[/ATTACH]

مشكل چيه مهندس؟

مثل اینکه هیچ کس اینجا توجهی به مشکل بنده نداره ................

باشه........

دوست عزیز.کاربران،مدیران و استید محترم هرکاری بتونن انجام میدن.اگه جواب نمیدن شاید نمیدونن مشکل از کجاست یا دارن پیگیری میکنن.این به این معنا نیست که توجهی نمیکنن.

موفق باشید

مثل اینکه هیچ کس اینجا توجهی به مشکل بنده نداره ................
باشه........ 

مشکل از افزونه پرداخت شما باید باشه .. بهتره با سازنده اش مطرح کنید

با سازنده هم مطرح کردم ولی ایشون فقط می گند به خاطر فعال نبودن یون کیوب هست و مسئول سرور هم میگند این تابع فعال شده

دیگه واقعا نمی دونم چی بگم

البته مسئول سرور می گند ممکنه به خاطر نوع کد نویسی باشه و یا اسمی که این پلاگین توسط اون تابع در سرور شناخته و فعال میشه متفاوت باشه

می گه یون کیوب به عنوان zend_gz... یه همچین چیزی روی سرورش فعاله در حالی که روی بقیه سرور ها فکر کنم یا عنوان همون Ioncube باشه

ربطی داره به مشکل من؟؟؟؟

چیکار کنم حالا؟؟؟

شما سایت رو روی لوکال درست کن و ioncube یا همون یون کیوب رو روش نصب کن بعد انتقال بده روی هاست اگه باز هم اجرا نشه صد در صد مشکل از سروره.اگرم در نصب ioncube مشکل داری بگو تا فیلم فارسی برات تهیه کنم.این تنها کاریه که ازم بر میاد.

موفق باشید

اگر افزونه نیاز به یون کیوب داره حتما باید ioncube نصب باشه .. zend که شما فرمودید ارتباط مستقیم با ioncube داره .. یعنی لازم و ملزوم هم هستند .. روی تمام سرورها zend فعال است ولی ioncube ممکن است روی 1 درصد از سرورها فعال نباشد

الان سایتم رو به یه سرور دیگه منتقل کردم

تست کنم ببینم چی میشه

حالا با یه مشکل دیگه برخوردم

میدونم باید یه پست جدید ایجاد کنم اما خب اینجا گفتم شاید سریع برطرف بشه

برای پوشه administrator پسورد گذاشتم اصلا مشکلی نبود اما از وقتی به سرور جدید منتقل شده هر چی میزنم واردنمیشه

پسورد رو هم برداشتم بخش ادمین یه صفحه سفید نشون میده

دلیلش چیه؟

الان سایتم رو به یه سرور دیگه منتقل کردم

تست کنم ببینم چی میشه

حالا با یه مشکل دیگه برخوردم

میدونم باید یه پست جدید ایجاد کنم اما خب اینجا گفتم شاید سریع برطرف بشه

برای پوشه administrator پسورد گذاشتم اصلا مشکلی نبود اما از وقتی به سرور جدید منتقل شده هر چی میزنم واردنمیشه

پسورد رو هم برداشتم بخش ادمین یه صفحه سفید نشون میده

دلیلش چیه؟

شما نمایش خطا را از طریق هاست فایل config روی حداکثر بگذارید ببینید چه خطایی میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری