sorena2000

مشکل در تصویر footer قالب

5 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان و استادان عزیز

من یه سایت با نرم افزار Artisteer درست کردم و تو قسمت Footer یه عکس قرار دادم اما وقتی توی بخش Footer اطلاعاتم رو می نویسم اون قسمت بهم میریزه . ممنون می شم اگه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست .

اینم دمی سایتی هست که دارم کار می کنم روش .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
درود

تصویر فوتر رو از تکرار مجدد بردارید

این کار رو کردم اما باز هم همین جور می شه .

مشکل تکرار تصویر رو حل کردم .

اما 1 مشکل دیگه دارم من می خوام تصویری که برای Footer گذاشتم تمام صفحه رو بگیره اما متاسفانه این جور نمی شه هر کاری کردم یا سمت چپ بروزر میره یا سمت راست چطور می تونم کاری کنم که تصویر تمام عرض بروزرم رو بگیره ؟؟؟؟؟

در ضمن هر وقت می خوام توی این بخش کپی رایت رو اضافه کنم تصویر جابجا می شه کسی از دوستان هست کمک کنه؟؟

پرورش کرم خاکی

فایل template.css رو باز کنید و تو سطر 1678 که کد های این قسمت قرار داره این کد ها رو اضافه کنید یا اگر بودن به این شکل تغییر بدین

background-position:center;

bacground-repeat:repeat-x;

تا هم وسط بیاد و هم کل عرض رو پر کنه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری