alisajadi

راهنمایی جهت دریافت نمایندگی پنل پیامک

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من به دریافت نمایندگی پنل ارسال پیامک علاقه دارم.

میخواستم راهنمایی ام کنید و ازتون بپرسم که این سایت ها درآمد دارن یا نه؟

برای اینکه بیشتر راهنماییم کنید اطلاعاتی درباره خودم مینویسم:

حداکثر پولم یک میلیون و ششصد هزار تومانه

من دانش آموز هستم و از مهر به بعد باید درس بخونم ولی روزی یک ساعت میتونم به اینترنت سر بزنم

سایتی که من مد نظر دارم 600 تومن میگیره تا نمایندگی بده با این امکان که من هم میتونم نمایندگی بفروشم

درضمن شما سایتی رو میشناسین که نمایندگی پنل پیامک بده؟

آیا یک نفری هم میشه چنین سامانه ای رو مدیریت کرد؟

مهم ترین کارهایی که بعد از خرید و گرفتن نمایندگی باید بکنم چیه؟(تبلیغ یا سئو کردن یا ...؟)

برای افزایش درآمد باید چیکار کنیم و کجا ها تبلیغ کنیم؟

ممنون میشم راهنمایی ام کنید

ویرایش شده در توسط alisajadi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پیشنهاد نمیکنم اینکار رو انجام بدید .. راهکارهای کسب درآمد خلاقانه رو پیدا کنید و از انجام کارهایی مانند فروش پنل پیامک و کارت شارژ و از این دست خود داری کنید

سلام

ممنون از پاسخ و پیشنهادتون

من هم ایده هایی دارم که برای طراحی باید هزینه زیادی پرداخت کنم و ایده هایی که من دارم درآمد زیادی ندارن

مثلا یکیشون دفترچه تلفن آنلاین بود که درآمد نداره

ولی یکی دیگه آموزشگاه مجازی بود که کاملا متفاوته با بقیه آموزشگاه های مجازی و توضیح مفصلی میخواد که فک میکنم این ایده ام پر درآمد باشه و پولی که من دارم برای طراحیش مناسب نباشه

فک میکنم اگه این ایده هام رو به استارتاپ ویکند بکشونم عملی بشن ولی متاسفانه سنم خیلی کمه برای این حرف ها

درضمن برای چی نمایندگی پنل پیامک رو پیشنهاد نمیکنید؟من موسسات زیادی رو میشناسم که به پنل پیامک احتیاج دارن ولی هنوز ازشون استفاده نکردن

ممنون

شما بودجه خودتون رو مشخص کردید

آیا میشه یه ساختمون 4 طبقه ساخت در حالی که به اندازه یک آجر پول داریم؟ شروع هر کاری نیاز به داشتن چند پیش نیاز هست.اگر سن شما کمه بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که فقط یاد بگیرید و از دانسته هاتون درآمد کسب کنید .. دنیا دنیای اطلاعات هست و هرکسی اطلاعات بیشتری داره درآمد بیشتری داره ..

سلام

ممنون

فقط جواب سوالم رو فراموش کردید

"برای چی نمایندگی پنل پیامک رو پیشنهاد نمیکنید؟من موسسات زیادی رو میشناسم که به پنل پیامک احتیاج دارن ولی هنوز از این پنل ها نگرفتن"

ممنون

سوال شما رو جواب دادم دقت نکردید به پاسخ من ولی باز کاملترش میکنم

جواب سوال شما و البته یک جواب کلی برای اونهایی که کسب و کار جدید راه میندازن و بعد از یه مدت تعطیلش میکنن! اینه که شما قبل از تولید یک محصول باید بتونید اونو بفروشید!

همه کسانی که ابتدا تولید میکنند و بعد به فکر فروشش می افتند محکوم به شکست هستند .. شما اگر فکر میکنید در زمینه فروش پنل پیامک موفق خواهی بود همین فردا برید و مشتری پیدا کنید و به اونها خدمات پنل پیامک را از جای دیگه ای خریداری کنید و بدید بدون اینکه سودی کنید .. صرفا برای اینکه ببینید این توانایی رو دارید یا خیر!

به هیچ وجه اصلا و ابدا توصیه نمیکنم به هیچ وجه !!!!

تاکید خیلی کردم میخوام تو این سن ضرر نکنی!

اس ام اس پنل کار جالبی نیست تو مایه های کارت شارژ و این حرفاست و فقط فروشگندگان بزرگ که خودشون کلی نماینده دارند و کلی بازاریاب فعال درامد خوبی دارند

در امدت خیلی کم میشه

توصیه میکنم یا برو php یاد بگیر برات خوبه که علاوه بر موقعیت شغلی خوب به علمت افزوده میشه و یا برو طراحی سایت کن با وردپرس : سفارش یه سایت = حداقعل 3 برابر فروش اس ام اس پنل سود داره!

ضمن احترام به نظرات دوستان !

من با نظر دوستان عزیز مخالفم دلیلشم اینه که برای شروع هر کاری تلاش و کوشش لازمه برخی از کارا زود بازده هستش مثلا اگه ما یه ماشین بگیریم و بریم تو یه آژانس کار کنیم همون روز اول با هر سرویسی یه پولی گیرمون میاد یعنی همون اول بحث سود دهی سروع میشه ولی برخی کارای دیگه از روزی که شروع میکنی تا روزی که به سود میرسی همه به تلاشت بستگی داره و برای خیلی ها شاید 2 ماه طول بکشه و برای خیلی های دیگه 2 روز ،همه ی اینا بستگی به مهارت خودت داره و تلاش و اینکه یه برنامه ریزی درست و حسابی بکنی .

پنل پیامک هم یکی از کارایی هست که نیاز به تلاش زیادی داره ولی سودش سود خوبیه و مث شرکت های هرمی سودت زیاد میشه ولی بستگی به جایی داره که داری باهاش کار میکنی برخی از جاهایی که نمایندگی میدن عملا دست ادمو برای پیشرفت می بندن مثلا با دادن تعرفه پیامک بالا برای مثال میگن تو 10 میلیون که هر بار خرید کنی تعرفه خرید پیامک میشه .. خوب برای کسی که تازه شروع کرده نمی صرفه اینقد پیامک بخره درسته ؟باید با جایی کار کرد که عملا همون اول کار تعرفه مناسب بده مورد بعد ، یا میگن باید با تعریف هر نماینده یه درصد زیادی تا حد 50 درصدو بدیم به اونا خوب با توجه به اینکه یکی از راههای اساسی درآمد فروش نمایندگیه این کار باعث میشه نتونی تو بازار با کسایی که دارن نمایندگی میدن رقابت کنی درسته؟ مورد بعد باید از جایی بگیری که در سطح نزدیکتری به اپراتور باشه برای مثال شما با جایی کار میکنی که از اپراتور به بعد در سطح دهمه خوب برای خرید یه خط اختصاصی 10 دست رو این خط سود گرفتن تا رسیده به شما و مثلا خط 10 تو منی تا بخواد برسه به شما شده 25 تومان حالا دردسرای ثبت و خرید و تمدید سالیانه به کنار ....بحث نرم افزار و پشتیبانی هم مهمه که فکر نمیکنم لازم باشه توضیح داد .

در کل من معتقدم بحث پیامک اگه بتونی فعالیت کنی درآمدش خوبه و هر کی دوست داشت میتونه تماس بگیره تا بهتر راهنماییش کنم .

توضیحات بیشتر

ویرایش شده در توسط sajadsheikhy

در کل من معتقدم بحث پیامک اگه بتونی فعالیت کنی درآمدش خوبه و هر کی دوست داشت میتونه تماس بگیره تا بهتر راهنماییش کنم .

توضیحات بیشتر

سلام علیکم.

عزیز دل ، خواهشا الکی بچه ی مردم رو گمراه نکنین! همون 1.6 میلیون تومن پولی که ایشون دارند با این سن کمشون .پول چندان کمی نیست! حیفه این پول رو با این مشاوره های نسجنیده تون به فنا بدید!!!

چندنفر رو میخواید معرفی کنم و برید ازشون بپرسید که با همین جو دادن های الکی و نسجنیده کلی سرمایه های کم وز یادشون رو آوردن گذاشتن توی کارهایی مثل فروش اس ام اس و هاست ارزان و...همه شون هم بلا استثنا یا درجا زدن.یا از اصل پولشون زدن و یا کلاً متضرر شدن و جمع کردن ..چیزی هم جز پول از دست رفته و روحیه خراب شده نسبت به جنبه ی فوق العاده بالای درآمدزایی اینترنت براشون نداشت!!

مطمئن هستم الان میگید .که ما این حرفها رو میزنیم برای اینکه نخوایم دست زیاد بشه! اگه سود نداره فروش این چیزها .چرا خودمون میفروشیم!

جوابش بسیار ساده و ابتداییه چون اصل کار ما این نیست اصلا.این خدمات رو هم به قول معروف صرفاً برای جوربودن جنس و کارمون انجام میدیم و گرنه درآمد ما نه از فروش هاست و دومین هست و نه اس ام اس .ببلکه درآمد ما از طراحی سایت هست برای اینکه مشتری برای رفع امورش با یک شرکت و یک فرد در ارتباط باشه اون خدمات رو هم انجام میدیم! نت اونقدر بزرگ هست که با اومدن جای کس دیگه ای ذره ای تنگ نشه! هرکسی نون خودش رو میخوره.

بنده اگر این دوستمون بودم. همون 1.6 میلیون تومن رو میرفتم بهترین کلاسهای php . html و css یاد میگرفتم.که حداقل سال دیگه این موقع بتونم بگم من یک طراح حرفه ای با تسط بالای 60-70 درصد بر زبانهای فوق هستم. نه یک شسکت خورده و سرمایه از دست داده و از نت بیذار شده!!! چون بعد از اینکه اون پول به فنا بره دیگه دید مثبتی از نت و درآمدزایی نت تو ذهن ایشون نمیمونه اگر هم بمونه خیلی خیلی تیره و تاره و ناامیدانه ست....

عزیز دل ، خواهشا الکی بچه ی مردم رو گمراه نکنین! همون 1.6 میلیون تومن پولی که ایشون دارند با این سن کمشون .پول چندان کمی نیست! حیفه این پول رو با این مشاوره های نسجنیده تون به فنا بدید!!!

سلام فکر کنم شما بد برداشت کردید من نه قصد گمراه کردن کسی رو دارم و خدای نکرده نه کیسه برای پول کسی دوختم کاش متنی که من نوشته بودم رو بهتر و دقیق تر میخوندید در ضمن اقای سجادی از دوستای قدیم بنده هستن و قطعا اگه قرار بود من کسی رو جو گیر میکردم میرفتم و باهاش تماس میگرفتم

همانطور در متن هم آنطور که مشخص است اینه که توضیحات من بصورت کلی بوده و برای راهنمایی این دسته از افرادی که میخوان بیان تو این کار، من تجربه خودمو دارم و از موقعی که اومدم تو این کار تو یه مدت کم درامدم خیلی خوب شده طوری که طراحی وب رفته برای کار دومم و کار اصلیم شده خدمات پیام کوتاه البته در کنای کارای دیگه ولی سن و روابطی که دارم خیلی تو این کار بهم کمک کرده قطعا تو یه سن 12 یا 13 سالگی راه اندازی کسب و کار شاید زود به نظر برسه و یادگیری خیلی از مسایل و کارای دیگه نظیر php و ...بهتر باشه ولی همین داشتن ایده هم خودش خیلی کمک میکنه من تو دنیای وب تو همین ایران خودمون خیلیا رو میشناسم و باهاشون اشنا شدم که توی سن پایین دارن کارای بزرگ میکنن .

در پایان معتقدم در هر زمینه ای آدم تجربه کاریش هست که دیدش نسبت به خیلی کارا رو میسنجه ....

اینکه من میگم اگه کسی دوست داشت تماس بگیره نه برای انداختن چیزی به کسیه که ظاهرا دوستان شاید بد برداشت کردن،تو برخی از مسایل راه اندازی کسب و کار مشاوره خیلی کمک میکنه به اینکه ادم کارو شرو کنه یا نه و خیلی مسایل دیگه در ای زمینه .

یا علی

ویرایش شده در توسط sajadsheikhy

با تشکر از نظرات دوستان استفاده بردیم

من چیزی که می تونم به این دوستمون بکنم اینه که توی این سن فقط دنبال کسب تجربه باش کسب تجربه از هرچیزی مهم تره هم از تئوری و علم و هم از درامد

این که شما یه کاری رو شروع کنید توش تجربه بالایی توی یه زمان مشخص بدست بیارید خیلی مهم تره و با ارزش تره تا این که توی همون مدت یه کاری رو شروع کرده باشید و براتون بار تجربی بالایی نداشته باشه ولی درامدش بیشتر باشه

من توصیه می کنم به جای این که یه سرمایه نسبتا زیادی رو صرف پنل نمایندگی هاستینگ یا پنل پیامک بکنید سعی کنید در شروع کار به صورت بازارایاب و درصدی برای شرکت های مشابه حالت بازاریابی داشته باشید و درصدی اوایلش کار کنید و بعد اگر دوست داشتید این کار رو و توان جذب و مدیریت مشتریان رو داشتید خودتون مستقل اغاز فعالیت کنید

چون مهمتر از هر چیزی جذب مشتری هستش شما اگه مشتری نتونید جذب کنید خودتونم پنل داشته باشید ضرر میدید ولی اگر توان جذب مشتری رو داشته باشید با همین سیستم هم درامد خوبی می تونید کسب کنید

ولی توی این سن به نظرم دنبال کسب تجربه و علم باش

صرفا کلاس رفتن و یاد گرفتن php و... تئوری مهم نیست مهم اینه شما مرتب کار کنید و تجربه و دانشوتونو زیاد کنید

سلام دوست عزیز

من به شما پیشنهاد میکنم اصلا سمت این کار نرید به دلیل اینکه یک نفر هستید و این کار هم برای فروش و هم برای پشتیبانی وقت نیاز داره

شما بهتره با این پولتون و وقتتون سایتی راه اندازی کنید که پشتیبانی نیاز نداشته باشه

موفق باشید

دوست عزیز اتفاقا بنده به شما پیشنهاد میکنم سمت این کار برید اما آگاهانه حداقلش اینکه شما تجربه خوبی بدست میاری اما قبل از این کار چند تا موضوع رو بسنج بعد ی سایت با جوملا رو پنل رو بگیر و به امید خدا شروع کن

اول سعی کن مشتری ها و بازارتو پیدا کنی

دوم سعی کن ابتدای کار با نمایندگی فروش دیگران کار کنی یعنی کاربر رو بگیری و در ازای معرفی کاربر پورسسانت بگیر

سوم سعی کن مقاله های کسب در آمد رو بخونی و ازشون استفاده کنی

بیش از 400 تومن خرجش نکن اصلا...

حتی اگر شما با این شرایط شکست هم بخوری (که ءان شاء اله نمیخوری توکل داشته باش تو کارهات)حداقلش اینکه تجاربی به دست میاری که با هیچ روش و نصحیت و اندرزی نمیتونی ازشون استفاده کنی

نظر بنده اینکه با ی بودجه محدود اما کاملا با دید باز(حداقلش همین خوبه که قبلش تاپیک زدی و مشورت گرفتی:128fs318181:) راهتو انتخاب کن بعدشم استارت بزن به امید خدا ایشااله که موفقی:128fs318181:

از پله اول نپر پله 10 هم،کم کم شروع کن کارتو عزیز و پیش ببر

سلام

من خودم پنل دارم

فروشش خوبه

درآمد ماهان 400 داره برام

تازه من کار نمیکنم

مشتریا اینترنتی هستند

با سلام خدمت دوست عزیز

من خودم توی این کار هستم و در کل به نظر من اگر بتونی بری و خودت مشتری جور کنی و با چندتا شرکت بتونی قرارداد ببندی خوب برات میصرفه.

ولی همونطوری که دوستان گفتن شما میتونی پولتو صرف چیزای مهمتری بکنی که بعد برات بیشتر پول داشته باشه این رو از یک کسی بشنو که خودش الان بیش از 350 کاربر داره که دارن با سامانه پیامکش کار میکنن.

مطلب بعدی اینکه خیلی از شرکت ها یه سری محدودیت ها میزارن برای کاربراشون که مثلا مدت زمانه یکساله که بعد بری دوباره پول بدی و یا اینکه امکانات رو براتون محدود میکنن مثلا نمیتونی برای مشاغل پیامک بفرستی و ...

الان خودم مستقیم با مخابرات و همراه اول و ایرانسل قرارداد دارم و اونا هم خیلی به ما کمک میکنن ولی با این وجود ما بازم انصاف داریم و مثل بقیه کار نمیکنیم مثلا من کلیه پنلهای نمایندگیم رو 150 و پنل های کاربریم رو 60 میدم و اصلا هم محدودیت زمانی نداره و تمام امکاناتشم بازه پس به این توجه کن که پولت رو الکی از بین نبری و به قول دوستان اتیش نزنی.

و اگرهم خاستی این کار رو انجام بدی قبل از خرید خوب تحقیق کن و ببین برات میصرفه و بعد این کارو شروع کن چون توی یکی دو ساعت در روز نمیشه پول در اورد حد اقل باید یکسال بری دنبال بازار یابی و مشتری جمع کنی تا بعد برات پول بیاد.

انشااله موفق باشی.

اگه بلد باشید چگونه باید با مشتری حرف زد و اطلاعاتتون بالا باشه که جواب مشتری رو بدید + کمی وقت

کار خوبی هست به نسبت درآمد.

یکی از سایت هایی که خودم با هاش کار کردم و خیلی راضی هستم سایت آ***** اس ام اس هست.

آ******* اس ام اس | سامانه پیامک هوشمند

ویرایش شده در توسط reza.sh
تبلیغ مستقیم ممنوع

سلام

من خودم پنل دارم

فروشش خوبه

درآمد ماهان 400 داره برام

تازه من کار نمیکنم

مشتریا اینترنتی هستند

سلام دوست عزیز میشه حداقل راه های رسیدن به این درآمد رو هم بگین؟ چون من هم پنل نمایندگی دارم ولی تا الان به درآمد قابل قبولی نرسیدم.

سلام دوست عزیز میشه حداقل راه های رسیدن به این درآمد رو هم بگین؟ چون من هم پنل نمایندگی دارم ولی تا الان به درآمد قابل قبولی نرسیدم.

سلام دوست من

این راه اونطوری هم که همه توی پست های قبلی گفتند راحت نیست. داشتن یک پنل نمایندگی دلیل خوبی برای درآمد بالا نیست. در کاری که دست و رقیب زیاد است شما تنها باید از روش های خوب برای کار خودت تبلیغات کنی و البته روش کاری رو هم خوب بلد باشی. از جایی که پنل نمایندگی رو گرفتی باید بخوایی که روش درست کار کردن رو بهت آموزش بدن یا حداقل راه رو بهت نشون بدن. من در یک شرکت نرم افزاری کار می کنم که از زمینه فعالیت اصلی ما متمرکز به ارسال پیامک است و اینطوری که می بینم سود خوبی هم داره... البته ما کار های جانبی دیگر هم داریم ولی بازار ارسال پیامک در صورتی که بتونی خوب کار کنی سود خیلی بالایی داره مخصوصا برای نمایندگان این امر... اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه خواستی به سایت ما یه سر بزن یا درخواست بده کارشناسای ما باهات تماس بگیرند. sms.chiako.com

اینم اضافه کنم که درآمد 400 تومن در ماه خیلی خیلی کمه برای کسی که توی این زمینه فعالیت خوب داشته باشه... شاید به نظر عجیب بیاد ولی واقعا به ماهی 3 میلیون میتونی برای 4-5 ماه اول فکر کنی

ویرایش شده در توسط moienv

نزديكترين نماينده به مخابرات براي ارائه سرويس ارسال پيام كوتاه چه شركتيه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری