s77sh

|| آموزش فروش فایل با کامپوننت کا2 استور || File selling by K2store

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام بر همگی

امروز که خودم دنبال این آموزش می گشتم پیداش کردم و تصمیم گرفتم ترجمش کنم و برای شما هم بزارم چون دوستان زیادی این مشکل رو دارند.

برای فروش فایل باید از قسمت فایل های ضمیمه ی کا2 یا همون attachments استفاده کنید بدین صورت:

1- یک آیتم کا2 بسازید ( یعنی همون مطلبتون رو بنویسید)

2- فایل(ها)ی خودتون رو از قسمت ضمیمه ها آپلود کنید.

3- در قسمت قیمت محصول که در پایین ادیتور مطلب موجوده قیمت رو وارد کنید.

4- در قسمت تنظیمات نمایش مطلب، نمایش فایل های ضمیمه را غیر فعال نمایید.

حالا شما باید مشخص کنید که این فایل برای فروش است، سفارش دهنده پس از خرید نیاز به قسمتی دارد که فایل را دانلود نماید:

1- یک منو از نوع K2Store بسازید.

2- سپس نمای دانلود را انتخاب کنید ( یعنی همون Downloads view).

3 - سطح دسترسی رو بر روی ثبت نام شدگان قرار دهید (همان Registered) {به این نکته توجه کنید که کسانی که در سایت ثبت نام نکرده اند ( همان مهمانان یا Guest ) قادر به دانلود فایل ضمیمه نمی باشند و فایل ضمیمه برای آنها ایمیل می شود.

در آخر این رو بگم که شاید برای بعضی ها مبهم باشه که اگر ایمیل میشه پس چرا منو؟

ممکنه کسی که سفارش داده به ایمیلش دسترسی نداشته باشه و یا حالا به هر نحوی نتونه از ایمیل استفاده کنه یا اصلا نیاز داشته باشه که لیست فایل هایی رو که خریده ببینه

منبع اصلی:

HOWTO sell digital goods with K2Store

ویرایش شده در توسط s77sh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام بر همگی

امروز که خودم دنبال این آموزش می گشتم پیداش کردم و تصمیم گرفتم ترجمش کنم و برای شما هم بزارم چون دوستان زیادی این مشکل رو دارند.

برای فروش فایل باید از قسمت فایل های ضمیمه ی کا2 یا همون attachments استفاده کنید بدین صورت:

1- یک آیتم کا2 بسازید ( یعنی همون مطلبتون رو بنویسید)(یعنی عنوان محصول فروشی ؟)

2- فایل(ها)ی خودتون رو از قسمت ضمیمه ها آپلود کنید.(فایل ضمیمه باید حاوی چی باشه ؟)

3- در قسمت قیمت محصول که در پایین ادیتور مطلب موجوده قیمت رو وارد کنید.

4- در قسمت تنظیمات نمایش مطلب، نمایش فایل های ضمیمه را غیر فعال نمایید.

حالا شما باید مشخص کنید که این فایل برای فروش است، سفارش دهنده پس از خرید نیاز به قسمتی دارد که فایل را دانلود نماید:

1- یک منو از نوع K2Store بسازید.

2- سپس نمای دانلود را انتخاب کنید ( یعنی همون Downloads view).

3 - سطح دسترسی رو بر روی ثبت نام شدگان قرار دهید (همان Registered) {به این نکته توجه کنید که کسانی که در سایت ثبت نام نکرده اند ( همان مهمانان یا Guest ) قادر به دانلود فایل ضمیمه نمی باشند و فایل ضمیمه برای آنها ایمیل می شود.

در آخر این رو بگم که شاید برای بعضی ها مبهم باشه که اگر ایمیل میشه پس چرا منو؟

ممکنه کسی که سفارش داده به ایمیلش دسترسی نداشته باشه و یا حالا به هر نحوی نتونه از ایمیل استفاده کنه یا اصلا نیاز داشته باشه که لیست فایل هایی رو که خریده ببینه

منبع اصلی:

HOWTO sell digital goods with K2Store

با درود و تشکر و احترام

ممنون میشم درباره موارد فوق توضیحی بفرمایید

من الان k2 رو نصب کردم و توی پلاگین ها فعالش کردم

فقط نمیدونم بعد از این چطور باید ازش استفاده کنم ؟

چند جا دیدم نوشته توی منو و صفحه اصلی و اینجا هم گفتن تو مطلب

اما متاسفانه چیزی دستگیرم نشد.

میشه یکی از دوستان بیشتر راهنمایی کنه ؟

ممنون

k2 یک کامپوننت هست و توی لیست کامپوننت های شما میاد

روش استفاده اش ساده است

شما وارد کامپوننت k2 میشید

از قسمت مجموعه ، مجموعه های خودتون رو ایجاد میکنید.مثلا مجموعه اخبار ورزشی ، اخبار علمی و...

از قسمت آیتم ها , هم شروع به ایجاد مطلب میکنید و در اون مجموعه ها قرار میدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری