amirparvaneh

آموزش فعال سازی درگاه پرداخت بانک ملت در جوم شاپینگ

17 پست در این موضوع

سلام

از طرف بانک یه Document برام اومده که توش رمز عبور و کلمه ی عبور و id ترمینال هست و یه پوشه که توش چندتا فایل php و css هست.

چجوری درگاهم رو راه اندازی کنم؟یعنی چجوری توی پی سی ملت ثبتش کنم؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما ابتد باید پلاگین بانک ملت رو نصب کنید

بعد در تنظیمات جوم شاپینگ قسمت روش های پرداخت ؛ پرداخت با بانک ملت رو ویرایش کنید و کد اآیدی ترمینال و بقیه چیزها رو در اون قسمت وارد کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

پلاگینش رو خریدم و همونطور که مهندس طالبی عزیز گفتن توی این مسیر آپ کردم components/j-shopping/payments بعدش کامپوننت ملت رو نصب کردم و id ترمینال و نام کاربری و رمز عبوری که بانک برام فرستاده بود رو توش ثبت کردم.اما وقتی خرید میکنی به جای اینکه به صفحه پرداخت آنلاین وصل بشه میگه از خرید شما متشکریم یک ایمیل برای شما فرستاده میشه که شما میتونید سفارشتون رو پیگیری کنید.وقتی هم به میلم میرم هیچی برام ارسال نشده حتی توی سفارشات هم ثبت نشده.در ضمن پلاگین بانک ملت توی قست پلاگین ها در مدیریت جوملام هم نیست!!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

موندم به خدا

ویرایش شده در توسط amirparvaneh

ارسال شده در (ویرایش شده)

گذاشتم مهندس اما بازم کار نمیکنه؟

ماژولش درسته مهندس حتی پرداخت هم باهاش انجام دادم.اما برام کامپوننت جوم شاپ کار نمیکنه!!

ویرایش شده در توسط amirparvaneh

مهندس من قالب قاصدک رو هم روی هاست آپ کردم.با ماژول ملت میشه پرداخت کرد مشکلی نداره.اما توی جوم شاپ برای تسویه ی نهایی که میخواد وصل بشه به درگاه بانک این ارور رو میده

Array

(

[faultcode] => soap:Client

[faultstring] => Unmarshalling Error: For input string: ""

)

.نکنه خود کامپوننت مشکل داره؟یا این که من بد شانسم؟

من یه همچین مشکلی دارم، وقتی میخواد وصل بشه به درگاه بانک اررو Pay Response is : 421 رو میده

100 درصد مربوط به آی پی شماست-

دو حالت داره : 1- آی پی که به به پرداخت اعلام کردید اشتباه است 2- هنوز درگاه شما از طرف به پرداخت فعال نشده - شما قرارداد را برای به پرداخت پست کرده اید؟-

سلام

موقع اتصال به دروازه بانک خطای pay response is :418 میده. کسی از اساتید میدونه این مشکل از چیه؟

سلام و عرض ادب

بنده قالب قاصدک را نصب کردم با خود افزونه ی جوم شاپینگ هم مشکلی نداشتم تا زمانی که که پلاگین پرداخت بانک پارسیان را خریداری کردم بعد از نصب از بنده IONCUBE رو خواست که بدون مشکل نصب نمودم .

ionCube Loader Wizard

Loader Installed Successfully

The ionCube Loader version 4.5.1 for PHP 5.2 is installed and encoded files should run successfully.

Please contact the script provider if you do experience any problems running encoded files.

For security reasons we advise that you remove this Wizard script from your server now that the ionCube Loader is installed

اما وقتی که پلاگین را جهت تقییرات باز میکنم پیغام خطای زیر ظاهر میشود متاسفانه پشتیبانی هم هیچ کمکی به بنده نمیکند خواهشمندم راهنمایی فرمایید .

Warning: include_once(/home3/aramyssc/public_html/components/com_jshopping/payments/payment.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/aramyssc/public_html/administrator/components/com_jshopping/controllers/payments.php on line 12

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home3/aramyssc/public_html/components/com_jshopping/payments/payment.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home3/aramyssc/public_html/administrator/components/com_jshopping/controllers/payments.php on line 12

Fatal error: Class 'PaymentRoot' not found in /home3/aramyssc/public_html/components/com_jshopping/payments/pm_parsian/pm_parsian.php on line 0

سلام من پلاگین پرداخت ملت را نصب کردم اطلاعات بانکم داخلش وارد کردم ولی در مرحله ای که می خواد به بانک متصل بشه خطای زیر را میدهد

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@jrjtire.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

سلام.

بنده بعد از خرید پلاگین و آپلود ان در مسیر گفته شده از حالت فشرده خالی کردم به نام pm_mellat و بعد از آن به تنظیمات آمدم و طبق گفته مهندس طالبی یک روش پرداخت جدید ساختم.بعد از آن هیچ گزینه پیکر بندی ایجاد نشد که اطلاعات بانکی رو درون آن فعال کنم.

لطف میکنید راهنمایی فرمایید؟

سلام.

بنده بعد از خرید پلاگین و آپلود ان در مسیر گفته شده از حالت فشرده خالی کردم به نام pm_mellat و بعد از آن به تنظیمات آمدم و طبق گفته مهندس طالبی یک روش پرداخت جدید ساختم.بعد از آن هیچ گزینه پیکر بندی ایجاد نشد که اطلاعات بانکی رو درون آن فعال کنم.

لطف میکنید راهنمایی فرمایید؟

با سلام د دو بخش میبایست این کار رو انجام بدید هم در پیکربندی و هم در منوی آپشن ها یا گزینه ها این ترجمه ش در موارد مختلف ترجمه شده .

موفق باشید و سربلند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری