vivaa

وصل نشدن به دیتا بیس هنگام نصب جوملا

17 پست در این موضوع

سلام ببخشید من برای نصب جوملا تو مرحله ای که نام دیتا بیسو میزنی و میری برای پیکربندی ftp وقتی دکمه "بعدی" رو میزنم همش تو لودینگ میمونه و اصلا وارد پیکر بندی ftp نمیشه

خواهشا یکی راهنمایی کنه

با اینا کار میکنم :

جوملا 2.5.11

ومپ سرور 2.4 سی و دو بیت

اینم عکسش :

http://uploadtak.com/images/l851_Untitled.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یوزر نیم root

پسورد هم خالی میزارم

تو فیلم اموزشی دیدم هم گفته همین کارو بکنید و اون میره ادامه ولی واسه من نمیره :33:

یوزر نیم root

پسورد هم خالی میزارم

تو فیلم اموزشی دیدم هم گفته همین کارو بکنید و اون میره ادامه ولی واسه من نمیره :33:

شما دیتابیس ساختید؟ قبل نصب به phpmyadmin برید و یه دیتابیس بسازید و در این مرحله نام دیتابیسی رو هم که ساختید وارد نمایید

شما دیتابیس ساختید؟ قبل نصب به phpmyadmin برید و یه دیتابیس بسازید و در این مرحله نام دیتابیسی رو هم که ساختید وارد نمایید

قبلا این کارارو کرده بودم

حالا شاید مشکل از نسخه جوملا باشه الان از همین سایت نسخه 2.5.11 رو دان کردم انشا الله که درست بشه

هر دو دوست مرسی از کمکتون http://joomlaforum.ir/images/smilies/gift.gif

سلام

منم مشکل این خانوم رو دارم. برای نصب جوملا تو مرحله ای که نام دیتا بیسو میزنی و میری برای پیکربندی ftp وقتی دکمه "بعدی" رو میزنم دوباره همین صفحه تنظیمات دیتابیس رو لود میکنه و در phpmyadmin این error رو میده. ممنون میشم راهنماییم کنین

Your configuration file contains settings (root with no password) that correspond to the default MySQL privileged account. Your MySQL server is running with this default, is open to intrusion, and you really should fix this security hole by setting a password for user '.root'.

این خطا رو میده

خطای رخ داده در زمان ایجاد دیتابیس .......

کاربر ممکن است دسترسی کافی برای ایجاد یک دیتابیس را نداشته باشد . قبل از نصب جوملا مي بايست دیتابیس مورد نظر ايجاد کرده باشيد !.

من دیتابیس به نام پروژم در phpmyadmin ایجاد کردم ولی دوباره همین خطا رو میده. چیکار باید بکنم؟

سلام

منم مشکل این آقا رو دارم. برای نصب جوملا تو مرحله ای که نام دیتا بیسو میزنی و میری برای پیکربندی ftp وقتی دکمه "بعدی" رو میزنم دوباره همین صفحه تنظیمات دیتابیس رو لود میکنه و در phpmyadmin این error رو میده. ممنون میشم راهنماییم کنین

Your configuration file contains settings (root with no password) that correspond to the default MySQL privileged account. Your MySQL server is running with this default, is open to intrusion, and you really should fix this security hole by setting a password for user '.root'.

اقا من هنوز مشکلم حل نشده دقیقا دقیقا مثل همین دوستمون میشه تو پی اچپی ادمینم همین ارورو میده

الان چندین بسته نصبی دانلود کردم ولی بجز یدونشون همشون تو همین مرحله تنظیمات دیتا بیس توقف میکنن، یکم دایره لودینگ میچرخه و دوباره به همون تظیمات دیتا بیس برمیگرده

خواهشا یکی کمک کنه :auau:

اطلاعات دیتابیس رو اشتباه میزنید

نام کاربری:

root

نام دیتابیس:

همون نامی که ساختید

رمز:

خالی رها کنید

همچنین آخرین نسخه جوملا را از همین انجمن دانلود و نصب کنید

نام کاربری:

root

نام دیتابیس:

همون نامی که ساختید

رمز:

خالی رها کنید

ممنون ، مشکل منم ظاهرا حل شد gift

برای اطمینان ومپ سرور رو حذف کنید . شاید درست نصب نشده

از زمپ استفاده کنید

ترجیحا نسخه 1.7 چون با جوملا سازگارتره

انشاالله جواب بگیرین

اگر نشد باز ، برای توضیحات بیشتر پ.خ کنید

ببخشید یه مشکل دیگه !

من قبلا جوملا رو با موفقیت نصب و از نام کاربری root استفاده کردم و اسم دیتابیسمم work25 و مشکلی هم نبود تا آخر اما ...

حالا که یه قالب جدید از یه سایتی دانلود کردم و باز دوباره نصب مراحل جوملا از اول ، تو مرحله 4 که تنظیمات دیتابیسه ، نام کاربری رو که میزنم root ، رمز عبورم خالی ، نام دیتابیسم work25 ، لودینگ میشه اما وارد مرحله بعد نمیشه و به همون دیتابیس برمیگرده !

چه کار کنم من ؟! :dadad4:

نام کاربری:

root

نام دیتابیس:

همون نامی که ساختید

رمز:

خالی رها کنید

من تا حالا چند تا بسته نصبی رو دان کردم مثلا بسته الف نصب میشه ولی بسته ب نصب نمیشه اطلاعاتشم دقیقا همونایی که میگید قبلا هم میزدم وقتی محتویات بسته ب رو پاک میکنم تو ومپ و بسته الف رو میریزم باز نصب میشه

اخه مشکل اینه که بقیه اونایی کهاون دو تارو دان کردن هر دو تا هم براشون نصب شده پس مشکل از بسته ها هم فکر نکنم باشه :13:

برای اطمینان ومپ سرور رو حذف کنید . شاید درست نصب نشده

از زمپ استفاده کنید

ترجیحا نسخه 1.7 چون با جوملا سازگارتره

انشاالله جواب بگیرین

اگر نشد باز ، برای توضیحات بیشتر پ.خ کنید

همونطور که بالا گفتم بعضیارو نصب میکنه

ولی این راهم امتحان میکنم ببینم چی میشه

مرسی از راهنماییتون :ds6a5d:

بله

ومپ رو کامل حذف کنید

و زمپ رو بریزید

اگر می تونید ورژن 1.7 اگر هم نشد به مشکل بر نمی خورید

مطمئنا جواب میده

اگر باز هم جواب نداد مشکل از سیستم شماست که نمی تونه این سرویس ها رو درست اجرا کنه

ارسال شده در (ویرایش شده)

بله

ومپ رو کامل حذف کنید

و زمپ رو بریزید

مطمئنا جواب میده

اگر باز هم جواب نداد مشکل از سیستم شماست که نمی تونه این سرویس ها رو درست اجرا کنه

خداروشکر با حذف ومپ و نصب زمپ مشکل برطرف شد و قالب نصب شد ، ممنونgift

فقط حالا موقع ورود به پنل مدیریت این خطا رو میده : نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیستند و یا شما شناسه ای در سایت ندارید

چی کار کنم ؟ !:37:

تاپیکش کردم http://joomlaforum.ir/showthread.php/15286-در-ورود-به-پنل-مدیریت-خطای-اشتباه-یوزر-و-پسورد-میده-!!!!!-چی-کار-کنم؟!?p=88268#post88268

ویرایش شده در توسط Along

بله

ومپ رو کامل حذف کنید

و زمپ رو بریزید

مطمئنا جواب میده

دمت گرم داداش یعنی راهنماییت خیلی مفید بود کلامونده بودم چیکار کنم الان با نصب زمپ مشکلم حل شد :35:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری