bestboy7

بهترین سیستم مدیریت برای سایت قیمت کالا و ارز

6 پست در این موضوع

دوستان نظرتون در مورد بهترین سیستم مدیریت برای یک سایت قیمت کالا چیه؟

سایتی رو تجسم کنید مانند www.iranjib.ir که چیز خاصی نداره(افزونه و ماژولی نداره) فقط لینک کالاها و در صفحه هر کالا جدول قیمتها که بروز میشه. واسه چنین سایتی چه سیستمی رو پیشنهاد میکنید یا اصلا بنظرتون سیستم مدیریت محتوا میخواد یا نه؟

این جور سایتها بر اساس اسکریپت ها و صفحات htmlو php هستند و کامپوننت خاصی نمیخوان اگر هم بخوان شخصی بصورت اسکریپت نوشته میشند. پس فقط بحث سئو و قدرت پیشرفت در گوگل و پیج رنک مطرح هست

لطفا نظرتون و پیشنهادهاتون رو بفرمایید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

البته بدون cms یعنی بصورت صفحات html هم میتونید این جور سایت ها رو بزنید اما توصیه من بشما استفاده از cms هست.

چرا که اگر زمانی بخواهید قابلیتی به سایت اضافه کنید راحت ترید. از طرفی بروزرسانی از طریق cms ها آسون تره که اونم دلیلش ویرایشگرهاشونه و بخش مدیریت.

بحث سئو و قدرت هم با یک مدیریت محتوای قوی مثل همین جوملا خیلی خوب میتونید روی این امتیازات حساب کنید

مرسی وحید جان

اما چون این سایت معمولا صفحات زیادی نداره زیاد نمیخوام قدرت سئو رو به مدیریت بفروشم. لذا میخوام کاری کنم (چه با استفاده از cms چه بدون استفاده) با اندکس قوی و سئو قوی وارد بشه. جوملا خیلی عالیه اما همه میدونیم که سئو قوی نداره و در مقابل cms های دیگه قدرتی نداره البته مدیریت قوی و افزونه های زیادشه که این عیبش رو پوشونده. واسه همچین سایتی به دلم نیست که از جوملا استفاده کنم. چون فک نکنم مفید باشه.

خواهش میکنم بقیه دوستان و اساتید هم نشراتشون رو بدن

سپاسگزار

از cms استفاده نکن. چند صفحه php هست. بیشتر نیاز نداره. اگر خواستی بعد یک بلاگ با ورودپرس ایجاد می کنی.

فقط سعی کن طوری طراحی کنی که هیستوری برای نرخ ارزها داشته باشی و هیستوگرام و نمودار براش بزاری

مرسی جناب فتحی

با بررسی هایی که کردم خودم هم به این نتیجه رسیدم که فعلا میتونه با صفحات php شروع کنه و در ادامه اگر لازم بود یک cms واسش بذارم اونم واسه یه ساب دامین که محتویات کنونی تغییری توش ایجاد نشه.

فقط سوالم اینه آیا به این شکل (یعنی صفحات php) آیا از cms سئو قویتری خواهند داشت و گوگل رفتار بهتری باهاشون داره؟؟؟

دز کل صفحات استاتیک خیلی سئو بهتری دارند. اگر استاندارد باشن

و برای صفحات داینامیک فرق خواصی نداره شما استاندارد یک صفحه را رعایت کنی هیچ فرقی نداره که هیچ راحت تر هم هست کنترل ان چند صفحه php بدون cms

از گوگل چارت هم می تونی استفاده کنی. امکانات خوبی برای رسم نمودار و چارت بهت می ده

Google Charts — Google Developers

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری