توکلی

درخواست کامپوننت JA K2 Filter and Search

29 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نسخه نال شدش رو دارم ولی جرات استفاده ازشو ندارم. کسی پیشنهادی داره؟

قیمت این ماژول متاسفانه بالاس . چون این ماژول به تنهایی توسط joomlart فروخته نمی شه و باید همه ی افزونه ها را خرید کنید. با اقای مردان زاده تماس بگیرید اگر ایشون اکانت جوملارت خریداری کردند می تونند با قیمت مناسب تر در افزونه را در اختیار شما بزارن وگرنه مجبورن باید همون نسخه که در نت هست و ممکنه دست کاری شده باشه و یکمی هم قدیمی را استفاده کنید.

والا نال هم باشه کارمون راه میفته

یا لااقل یه افزونه مشابه این معرفی بفرمایید.

کارمون لنگ مونده

ممنون میشم

من نال همون افزونه که اتفاقا به زبان روسی هم بود پیدا کردم و ترجمه کردم.

نصب کردم درست کار می کنه فعلا حالا دیگه بعدشو خدا میدونه!

اگر کسی خواست پ خ یا ایمیل بده براش می فرستم

با سلام

بنده قصد تهیه این افزونه رو دارم

JA K2 Extra field Filter and Search component

کسی میدونه چطور میشه خریدش؟ آیا فارسی شدش وجود داره؟ باید از شرکت های ایرانی درخواست خرید کنم؟

شما میتونی از این دو نسخه استفاده کنی

JA K2 Filter and Search 1.1.0

JA Extensions Full Package - تمامی افزونه های جوملا آرت

لینک تمامی افزوته های جوملا آرت خراب استو لطفا مجددا بگذارید و ممنون

این افزونه رو موجود دارم و خریدم قبلا چند روز پیش هم نسخه جدید داد که دانلود کردم لطفا تماس بگیرید سر قیمت باهم کنار میایم نگران نباشید در صورت نیاز دسترسی به پنل اصلی بهتون داده میشه تا مستقیم از خود سایت فروشنده دانلود کنید برای اینکه خاطرتون جمع باشه

موفق و پیروز باشید

این افزونه رو موجود دارم و خریدم قبلا چند روز پیش هم نسخه جدید داد که دانلود کردم لطفا تماس بگیرید سر قیمت باهم کنار میایم نگران نباشید در صورت نیاز دسترسی به پنل اصلی بهتون داده میشه تا مستقیم از خود سایت فروشنده دانلود کنید برای اینکه خاطرتون جمع باشه

موفق و پیروز باشید

سلام

من هم به این افزونه نیاز زیادی دارم

سلام

من هم به این افزونه نیاز زیادی دارم

از طریق پیام خصوصی به حضرتعالی پاسخ داده شد.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

خواهشا برای من هم بفرستید

دوست گرامی تجاریه، در صورت تمایل برای تهیه از طریق پیام خصوصی با بنده در تماس باشید .

از طریق پیام خصوصی به حضرتعالی پاسخ داده شد.

ارسال افزونه های تجاری به هر شکل خلاف قوانین انجمن هست . لطفا قوانین را مطالعه و رعایت کنید . متشکرم ..

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

دوستان سلام عذر میخوام این تاپیک رو آوردم بالا

بنده کامپوننت jaK2filter رو روی جوملا 3 نصب کردم اما وقتی جستجو رو میزنم ارور 500 میده

کلاس نمایش پیدا نشد [کلاس، فایل]: jak2filterViewitemlist، C:\xampp\htdocs\irvf\components\com_jak2filter\views\itemlist\view.html.php

با چند قالب امتحان کردم ، jaK2filter رو از جاهای مختلف هم دانلود کردم و هم خریدم - با ورژن های مختلف K2 هم امتحان کردم اما باز هم ارور میده :1dco2x0p1lilzhfpg1t

هم روی لوکال تست شده هم روی هاست .

در جوملا 2.5 به خوبی کار میکنه اما در جوملا 3 ارور میده :13:

دیگه مغزم به جایی نمیرسه اینترنت رو هم زیرو رو کردم اما هیچ مطلبی راجع بهش نبود. [motat]

به شدت به کمکتون نیاز دارم

دوستان سلام عذر میخوام این تاپیک رو آوردم بالا

بنده کامپوننت jaK2filter رو روی جوملا 3 نصب کردم اما وقتی جستجو رو میزنم ارور 500 میده

کلاس نمایش پیدا نشد [کلاس، فایل]: jak2filterViewitemlist، C:\xampp\htdocs\irvf\components\com_jak2filter\views\itemlist\view.html.php

با چند قالب امتحان کردم ، jaK2filter رو از جاهای مختلف هم دانلود کردم و هم خریدم - با ورژن های مختلف K2 هم امتحان کردم اما باز هم ارور میده :1dco2x0p1lilzhfpg1t

هم روی لوکال تست شده هم روی هاست .

در جوملا 2.5 به خوبی کار میکنه اما در جوملا 3 ارور میده :13:

دیگه مغزم به جایی نمیرسه اینترنت رو هم زیرو رو کردم اما هیچ مطلبی راجع بهش نبود. [motat]

به شدت به کمکتون نیاز دارم

باسلام

دوست عزیز لطفا ایمیل خودتون بررسی کنید

موفق باشید

نسخه اصلی این افزونه رو کی داره؟

ممنون میشم بهم توی پ خ قیمت بده