8 پست در این موضوع

سلام

من کامپوننت k2 رو نصب کردم همراه پلاگین ها و ماژول هاش .

مشکل اینه که ماژول های k2 مثل اسلاید شو مجموعه های خود جوملا رو نشون نمیده .

من توی خود k2 هم مجموعه میسازم ولی باز نشون نمیده

لطفا راهنمایی بفرمائید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تنظیمات اسلایدشو رو درست انجام میدید؟ چک کنید تنظیمات درست و نسخه اسلایدشو هم سازگار با k2 شما باشه

باتشکر

من کامپوننت k2 رو نصب کردم و این اسلایدشو هم همراه اون نصب شد.

تو تنظیمات اسلاید شو مجموعه هایی که من توی خود جوملا ساختم رو نشون نمیده که من یکیشو برای نمایش انتخاب کنم

مطالب و مجموعه هایی رو که توی جوملا ساختین به k2 منتقل کردین؟

مشکل k2 بیشتر با زبان فارسی هست تو بخش مدیریت از زبان انگلیسی استفاده کنید

دوست عزیز من هم مشگل شما را دارم من مطالب را به کا2 منتقل کردم اما بازهم مشگل نشناختن مجموعه های جوملا در کا2 هست یعنی مطلبی که در یوزر کا 2 مینویسی نمیتوانیم در مجموعه جوملا به نمایش بگذاریم مشگل داره یا یه فوت .اساتید راهنمایی کنند

سلام

من درست متوجه نشدم سوالتون رو ولی یه توضیحاتی میدم.

توی خود کامپوننت k2 یه دکمه ای داره برای ایپورت کردن مطالب و مجموعه های جوملا به k2 (این دکمه برای اینهکه ممکنه شما یه مدتی از مدیریت مطالب خود جوملا استفاده میکردید و بعدش با k2 آشنا میشید و میخواهید از این به بعد از k2 استفاده کنید و باید فقط یک بار مورد استفاده قرار بگیره.چون اگه دوباره ازش استفاده کنید کل مطالب رو دوباره به k2 منتقل میکنه. پس باید دیگه با مدیریت مطالب جوملا کاری نداشته باشید)

مازولهایی که با k2 کار میکنند معمولا مخصوص به خود k2 است و با مدیریت مطلب پیشفرض جوملا کار نمیکنند و بر عکس.

برای همین شما اگه از اسلاید شویی متصل به k2 استفاده میکنید ، در تنظیماتش مجموعه ها و مطالب و تگ های k2 رو مشاهده خواهید کرد و اگر ماژول شما مخصوص مدیریت مطالب خود جوملاست، مجموعه ها و مطالب خود این کامپوننت رو نمایش خواهد داد.

لطفا سوال خودتون رو دقیقتر بیان کنید تا بتونم دقیق تر پاسخ بدم

یا علی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری