farsiwebhost.com

کتاب الکترونیکی آموزش تصویری هاستینگ و سرویس میزبانی سی پنل cPanel Tutorial 2013

13 پست در این موضوع

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی آموزش تصویری مدیریت هاستینگ و سرویس میزبانی سی پنل cPanel Tutorial 2013

کاربران گرامی ، این کتاب بر اساس آخرین ورژن و نسخه سی پنل ، نوشته شده است و به صورت کاملا تصویری می باشد . کلیه محتوای کتاب کاملا اورجینال بوده و در هیچ یک از سایتهای مشابه ایرانی منتشر نشده است و به صورت اختصاصی توسط فارسی وب هاست تهیه شده است.

نوع نگارش کتاب کاملا ساده و شیوا می باشد . ( مناسب کلیه کاربران مبتدی ، متوسط ، حرفه ایی و همچنین طراحان وب سایت ) ( این کتاب برگرفته از 5 کتاب 7 الی 10 دلاری در اینترنت می باشد ( صرفا جهت اطلاع )

از سرفصل های این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد : ( جهت دانلود این اثر با ارزش می توانید بر روی عکس کتاب یا لینک دانلود کلیک نمایید )

• تغییر پسورد Change password

• ایمیل Email

• دامنه Domain

• دیتابیس Database

• امنیت Security

و غیره ..........

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13744935031.png

انسان به عنوان موجودی که به طور مداوم پیشرفت کند ، به وجود آمده است . موجودی که در راه رسیدن به یک هدف ، در مجموعه ای بالاتر می باشد.:a2d3:

منبع : ( فارسی وب هاست ) farsiwebhost

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

امان از دست سرور انجمن، ما هر چی دانلو میکنم وسطش قطع میشه اگر میشه یه جای دیگه آپلود می کردین،باتشکر

درود

کاربر گرامی بیش از 5000 بار دانلود شده است . احتمالا مشکل از آی اس پی اینترنت شماست . سرور انجمن یکی از بهترین سرورها در دنیا هستش . لطفا دوباره یک بررسی نمایید .

با تشکر

موفق و سربلند باشید

اقا من دانلودش کردم ولی وقتی میخوام بازش کنم ارور میده که the archive is corrupt .... ضمنا این سرور دانلود هم اوضاع خوب نیستا ... یه جا دیگه بزارید واسه دانلود لطفا

درود

کاربر گرامی اینکه وقتی بازش می کنید پیغام خطا میده ، یعنی شما ناقص دانلود کردید .

در ضمن من هم از ذفتر و هم از منزل و هم از کافی نت تست کردم . با سرعت بالا و بدون مشکل دانلود میشه .

حالا اینکه شما اصرار دارید سرور مشکل داره ، عجیبه واقعا . چون 5667 بار دانلود شده و اگر اینطور بود ، اینهمه کاربری که دانلود کرده باید به مشکل بر می خوردن . در ضمن این کتاب الان تو اینترنت پخش شده و شما اگر مشکلی با دانلود دارید ، می توانید اسم کامل کتاب را در اینترنت جستجو کنید و از هر جایی که دوست داشتید دانلود کنید .

با تشکر

موفق و سربلند باشید

دانلود نمیشه

مشکل دار ه

دانلود مشکلی نداره براحتی دانلود میشه بالای 6000 بار دانلود شده...

با یه مرورگر دیگه تست کنید اگرم از نرم افزار استفاده میکنید قطع کنید با خود مرورگر براحتی دانلود میشه

کتاب مفیدی هست .توصیه میکنم کسانی که طراحی سایت میکنند یا دستی تو طراحی دارند و تا به حال روی لوکال کار کردند حتما بخونند

برای برگرداندن هاست مانند روز اول (زمان خرید) کارهای زیر را انجام دهید :

محتوای پوشه ی public_html را در File Manager سی پنل هاست خود پاک کنید.

در سی پنل در بخش Email Accounts، ایمیل های ساخته شده را پاک کنید (اگر قبلا ایمیل ساخته اید)

در سی پنل در بخش MySQL Databases، دیتابیس ها و یوزر هایی که ساخته اید را پاک کنید

در بخش Subdomains، Redirects و Addon Domains، اگر قبلا موردی را اضافه کرده اید، پاک کنید.

اگر در قسمت Simple DNS Zone Editor، چیزی اضافه کرده اید، آن را پاک کنید.

در قسمت FTP Accounts اگر کاربری اضافه کرده اید آن را حذف کنید (دقت کنید که کاربرهای پیش فرض که توسط سی پنل ساخته شده اند را پاک نکنید. فقط اگر خودتان چیزی اضافه کرده اید و مایل هستید، ان را پاک کنید)

درود

با تشکر از توضیحاتتون

می تونید هم یکم راحت تر عمل کنید و به پشتیبانی هاست تیکت بزنید تا restore defualt کنن .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری