Farzad666

یه سوال فنی + یک درد دل با اساتید محترم

12 پست در این موضوع

سلام.

مستقیم میرم سر اصل مطلب.حدودا دی ماه 91 بود که با یه شخصی قراردادی بستم جهت طراحی یه سایت داینامیک.قراردادی بستیم که سایت 1 ماه تحویل داده بشه.تا عید، خودم هم زیاد پیگیر نبودم.ولی از شروع سال 92 تا الان مدام با ایشون در تماسم ولی سایت به صورت بسیار بسیار ناقص طراحی و تحویل شده و هر دفعه با بهانه های مختلف تکمیل روند کار رو به تعویق میندازند.سایت من مربوط به کارگاه تولیدی خودم هست و با هزینه های زیادی تبلیغات زیادی چاپ کردم تو مجله های تخصصی مختلف. (اعم از روی جلد و پشت جلد و داخلی و ....) به امید اینکه هر دفعه تا نوبت چاپ بعدی سایت آماده میشه. تنها راه بازاریابی کار بنده هم مراجعه مشتری به سایت هست.

خلاصه... از این حرفا که بگذریم، من 500 هزار تومن موقع بستن قرارداد به این خانوم پرداخت کردم.میدونم که این مبلغ رو دیگه نمیتونم ازش بگیرم.و قطعا باقی مبلغ رو هم نخواهم پرداخت.حالا چطوری میتونم طراحی ای که تا اینجا انجام شده رو بعنوان کپی داشته باشم؟

این رو هم بگم که من از ایران هاست، هاست تهیه کرده بودم ولی اصرار کردن که اون خوب نیست و باید از خودم هاست بگیری.و این به این معنیست که اگر اشتباه نکنم، در صورت لغو قرارداد، هاست در درست ایشون هست و سوپر ادمین جوملا هم ایشون هستن و قطعا دست من به جایی بند نیست.

خواهشا به من کمک کنید. خواهشا....

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یعنی چی یعنی شما هیچ اطلاعاتی از هاست و ... ندارید ؟

اگر ندارید حداقل باید دسترسی به نصب افزونه که داشته باشین اونم بهتون نداده ؟؟ یعنی چه !

درود

بنده حاظرم براتون رایگان یه سایت حرفه ای طراحی کنم

چون این کلاه یه بار سر بنده هم رفته.

اگه تمایل داشتین پ خ بدین. بعد طراحی سایت قالبشو میذاریم همین تاپیک همه نظر بدن.

موفق باشید

یعنی چی یعنی شما هیچ اطلاعاتی از هاست و ... ندارید ؟

اگر ندارید حداقل باید دسترسی به نصب افزونه که داشته باشین اونم بهتون نداده ؟؟ یعنی چه !

نه، دسترسی دارم.من به پنل دسترسی دارم.به پنل ادمین جوملا هم دسترسی دارم.ولی با یوزر "ادمین" نه "سوپر ادمین".

ولی حقیقتا بلد نیستم کاری بکنم.

درود

بنده حاظرم براتون رایگان یه سایت حرفه ای طراحی کنم

چون این کلاه یه بار سر بنده هم رفته.

اگه تمایل داشتین پ خ بدین. بعد طراحی سایت قالبشو میذاریم همین تاپیک همه نظر بدن.

موفق باشید

ممنون از این همه سخاوت شما.

راستش رو بخواید من اهل این نیستم که بخوام وقت عزیزی رو اینجوری بگیرم برای کار خودم.

این حسن نیت شما رو میرسونه.ولی اگه بتونم این طراحی که تا اینجا شده رو مال خودم کنم، اونوقت میتونم تکمیلش کنم با راهنمایی های عزیزانی مثل شما، و آموزش هایی که توی انجمن موجوده.

راستش نمیدونستم همچین فروم هایی هم هست که به این پویایی باشه.

نه، دسترسی دارم.من به پنل دسترسی دارم.به پنل ادمین جوملا هم دسترسی دارم.ولی با یوزر "ادمین" نه "سوپر ادمین".

ولی حقیقتا بلد نیستم کاری بکنم.

ممنون از این همه سخاوت شما.

راستش رو بخواید من اهل این نیستم که بخوام وقت عزیزی رو اینجوری بگیرم برای کار خودم.

این حسن نیت شما رو میرسونه.ولی اگه بتونم این طراحی که تا اینجا شده رو مال خودم کنم، اونوقت میتونم تکمیلش کنم با راهنمایی های عزیزانی مثل شما، و آموزش هایی که توی انجمن موجوده.

راستش نمیدونستم همچین فروم هایی هم هست که به این پویایی باشه.

اگه به پنل هاست دسترسی دارین وارد هاست بشین و یه فول بک آپ بگیرید و دانلود کنید

اگر مجوز بک آپ بهتون داده نشده

به فایل منیجر برین و کل فایل ها و پوشه های موجود در روت رو Zip کنید و فایل Zip رو دریافت کنید و بعد به phpmyadmin برید و یه خروجی از دیتابیستون بگیرین به این ترتیب می تونید سایتتون رو به هاست دیگه ای منتقل کنید و بعد می تونید دسترسی سوپر یوزر هم با یه کار کوچیک بگیرین

اگه به پنل هاست دسترسی دارین وارد هاست بشین و یه فول بک آپ بگیرید و دانلود کنید

اگر مجوز بک آپ بهتون داده نشده

به فایل منیجر برین و کل فایل ها و پوشه های موجود در روت رو Zip کنید و فایل Zip رو دریافت کنید و بعد به phpmyadmin برید و یه خروجی از دیتابیستون بگیرین به این ترتیب می تونید سایتتون رو به هاست دیگه ای منتقل کنید و بعد می تونید دسترسی سوپر یوزر هم با یه کار کوچیک بگیرین

الان اومدم وارد هاست بشم ولی ظاهرا امروز پسوردش رو عوض کرده!!

فردا تماس میگیرم تا دلیلشو بپرسم.میتونم با زبون خوش ازش بگیرم.بکاپ رو میگیرم.

ولی صفحه phpmyadmin رو هم نمیتونم باز کنم. این ارور میده:

Not Found

The requested URL /phpmyadmin was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

شرمنده به خدا. خیلی تازه کارم توی این کار.

الان اومدم وارد هاست بشم ولی ظاهرا امروز پسوردش رو عوض کرده!!

فردا تماس میگیرم تا دلیلشو بپرسم.میتونم با زبون خوش ازش بگیرم.بکاپ رو میگیرم.

ولی صفحه phpmyadmin رو هم نمیتونم باز کنم. این ارور میده:

Not Found

The requested URL /phpmyadmin was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

شرمنده به خدا. خیلی تازه کارم توی این کار.

درود

همون فایل زیپ رو درست کنید و دانلود کنید کافیه

دیتابیس فکر نکنم لازمتون بشه. سایتتون شرکتیه چند تا مطلب بیشتر نداره که اون مطالبم دوباره میتونید بذارید.

مهم قالبه که بدستش بیارید گرچه خودتونم با کمی تحقیق و بررسی میتونید سایت زیبایی درست کنید

سلام

آقا من تمام حرفاتون خوندم شما بهترین کار این که با زبون خوش ازش بگیرید وگرنه از چیزایی که شما تعریف کردید خیلی زرنگه ( واقعا متاسفم برای این افراد که اسم بقیه طراحان وب خراب میکنن)

شما یکم بالا پایین سایتون یه بکاپ بگیرید و دیگه با تحقیق کاری انجام بدید که این مشکل ها گریبان گیرتون نشه

سلام دوست عزیز

کاش همه مشکلات به همین سادگی بود و اونقد هیچ غمی وجود نداشت دوست من

من متوجه نمیشم که توی این زمانه دزدیدن سایت معنی نداره فقط ممکنه پولتون بیهوده حروم کرده باشید که اونم خودتون قبول دارید که پول رو دور ریختید و بیخیالش هم شدید

حالا چیکار کنیم که حداقل کاری که این خانم کرده بدست بیارید. اولین توصیه من اینه که هیچ پیامی توی این فروم و فرومهای دیگه مبنی بر این موضوع قرار ندید چرا که ممکنه ایشون بازدیدکننده این سایت باشند و توصیه دوستان رو قبل از اینکه شما انجام بدید راهش رو مسدود کنند مثل همین موضوع که میگید پسورد عوض شده (آخه این فروم فروم معروفیه و بین بچه های جوملاکار تقریبا رایجه. بعید نیست الانم این تاپیک رو بخونه. شما زرنگ تر از اون باشید)

موضوع بعدی کسی که چند ماه واسه یه سایت شرکتی که معمولا هم چیزی نداره طولش داده پس یقینن کار بلد نبوده و طراحی انجام داده شده هم احتمالا چیز خاصی نیست پس اگر هم از دست رفت چیز زیادی از دست نرفته و یا میتونید با دادن آدرس سایت به دوستانی که طراحی قالب میکنند با دیدن قالب براتون قالبی مانند اون طراحی کنند کپی کردن از قالب کار خاصی نداره حتی از روی عکسش اونم با این برنامه هایی که اومده. شما میتونید براحتی با وقتی معادل حداکثر یکماه سایتی پر بار و زیبا و متناسب با سلیقه خود بسازید البته دوستان انجمن هم هستند که کمکتون کنند

و در نهایت مساله اصلی در سایت دامین هست که اگر به نام خودتونه تقریبا میشه گفت هیچ غمی نباید داشته باشید و اگر یوزر و پسورد اون رو هم بهشون دادید سریعا تغییرشون بدید تا نتونن دسترسی رو مسدود کنند هرچند اگر این اتفاق هم بیفته میتونید از طریق قانونی چون به نام خودتونه دامین رو برگردونید اما ارزش دویدن نداره تغییر پسورد یک پیشگیری هست و مطمئنا بهتر

با این هزینه هایی که شما کردید به توصیه ایشون مثل تغییر هاست از ایران هاست که یکی از بهترین هاستها هست و البته گرون هم هست پس میتونید هم حتی اگر هاست رو مسدود کرده برید سراغ هاست دیگه

بهر حال میخوام بگم هیچ مشکلی نیست حل نشه و الانم هیچ اتفاقی نیفتاده جز از دست دادن مقداری پول و البته کمی زمان. برای بدست آوردن تجربه چه بهتر که فقط هزینه پول باشه و نه چیز دیگر

خدا رو شکر خودتون سرحالید و بیزینستون هم هنوز پابرجا پس این اتفاق رو به فال نیک و کسب تجربه بگیرید و از همین الان آگاهانه تر و با مشورت بیشتر قدم بردارید

موفق و پیروز باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

منم اون اوایل که بی تجربه بودم و وارد دنیای وب میشدم

تو این انجمن با یکی اَشنا شدم هنوزم داره گهگداری اینجا فعالیت می کنه

قضیه به این شکل اتفاق افتاد

اون موقع فروشگاه قاصدک تازه اومده بود منم که دنبال یک فروشگاه ساز بودم

این آقا از سایت آقای دلجو به من دمو نشون داد و گفت ما یک تیم هستیم خلاصه رفت با تیمش صحبت کرد به من 20 تومان هم تخفبف داد و بسته رایگان رو 180 تومان به من فروخت

و من که چیزی نمی دونستم دوتا افزونه تیکت دهی و سئو آقای دلجو رو نمی دونم 50 یا همچین چیزی به من فروخت

بعد که گفتم فلانی اینکه رایگانه!!!

گفت آره با آقای دلجو تصمیم گرفتیم اینارو رایگان انتشار کنیم

من با آقای دلجو و آقای طالبی تماس گرفتم

ایشون همکاری با این آقا رو تکذیب کردن

حالا خدا می دونه که بعد و قبل من هم چقد به این شکل فعالیت کردو داره می کنه

این رو گفتم شاید مدیران انجمن بتونن با انتشار اخبار آگاهی دهنده از بروز چنین مشکلاتی برای تازه واردا جلوگیری کننن با به حداقلش برسونن

ویرایش شده در توسط hoseyn007

سلام.

مستقیم میرم سر اصل مطلب.حدودا دی ماه 91 بود که با یه شخصی قراردادی بستم جهت طراحی یه سایت داینامیک.قراردادی بستیم که سایت 1 ماه تحویل داده بشه.تا عید، خودم هم زیاد پیگیر نبودم.ولی از شروع سال 92 تا الان مدام با ایشون در تماسم ولی سایت به صورت بسیار بسیار ناقص طراحی و تحویل شده و هر دفعه با بهانه های مختلف تکمیل روند کار رو به تعویق میندازند.سایت من مربوط به کارگاه تولیدی خودم هست و با هزینه های زیادی تبلیغات زیادی چاپ کردم تو مجله های تخصصی مختلف. (اعم از روی جلد و پشت جلد و داخلی و ....) به امید اینکه هر دفعه تا نوبت چاپ بعدی سایت آماده میشه. تنها راه بازاریابی کار بنده هم مراجعه مشتری به سایت هست.

خلاصه... از این حرفا که بگذریم، من 500 هزار تومن موقع بستن قرارداد به این خانوم پرداخت کردم.میدونم که این مبلغ رو دیگه نمیتونم ازش بگیرم.و قطعا باقی مبلغ رو هم نخواهم پرداخت.حالا چطوری میتونم طراحی ای که تا اینجا انجام شده رو بعنوان کپی داشته باشم؟

این رو هم بگم که من از ایران هاست، هاست تهیه کرده بودم ولی اصرار کردن که اون خوب نیست و باید از خودم هاست بگیری.و این به این معنیست که اگر اشتباه نکنم، در صورت لغو قرارداد، هاست در درست ایشون هست و سوپر ادمین جوملا هم ایشون هستن و قطعا دست من به جایی بند نیست.

خواهشا به من کمک کنید. خواهشا....

سلام

در این شرایط با سازش مخالفم.

در حال حاضر همه چیز بستگی به محتویات قراردادتون هست با دقت کامل آیتم ها رو مطالعه کنید.

در شهر محل سکونتتون مرکز پلیس فتا وجود داره برای پیدا کردن آدرس دقیقش کافیه با 110 تماس بگیرید این لینک هم برای پیدا کردن آدرس بهتون کمک میکنه.به اونجا برید جریان رو شرح بدید و قرارداد رو به همراه کپی ، اصل و کپی های شناسنامه و کارت ملی + 1 قطعه عکس همراه خودتون جهت تشکیل پرونده داشته باشید.

اگر قرداد کاملی نوشته باشید میتونید هزینه هایی رو که کردید رو برگردونید.

مدتی پیش شرکت پارس دیتا ارائه هاستینگ سرور لینوکسشون دچار مشکل شد و تمامیه اطلاعات و فایل های پشتیبان به طور غیر قابل بازگشت از دست رفت به گفته خودشون بی سابقه بوده و اطلاعات 3 سرور بک آپ هم کرش شده!در ابتددا میخواستن با معذرت خواهی و همدردی موضوع رو سر هم کنن اما طبق تفاهم نامه موظف به گرفتن فایل های پشتیبان بودن ... با پیگیری هایی که شد تونستیم علاوه بر جبران درصد متوسطی از ضرر هاست رو به مدت 6 ماه و دامین هم یک سال رایگان تمدید کنیم.

مهم نیست طرفتون چقدر بزرگ باشه اگر می دونید حق با شماست و مدارکی هم موجوده سازش تا اندازه ای مورد قبوله پس از اون درنگ جایز نیست .حق گرفتنیه .

در خصوص این نوع موارد دقت کنید:

1- به شخص خاصی اشاره نکنید و از نام بردن اسم افراد خودداری کنید

2- مشکلی که مطرح میشه صرفا ممکنه مشکل باشه نه کلاهبرداری!

3- بدون اطلاع دقیق از موضوعی جانبداری نکنید

4- بهترین روش حل اختلاف است و قطعا کسی تمایل نداره بخاطر مبلغ مثلا 500 تومن آبروی خودش رو ببره

5- در این خصوص بحث نکنید و بی دلیل تاپیک حاشیه ساز درست نکنید

6- اگر کسی به عنوان میانجی سراغ دارید بهتره حرفهای هر دو شما شنیده بشه تا قضاوت بشه

تاپیک بسته شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری