ابوالفضل طالبی

آموزش نصب ioncube بر روی xampp نسخه 1.7 به بالا _ اختصاصی انجمن جوملای ایران

41 پست در این موضوع

ioncube-loader-helper.php?page=logo

برای نصب ioncube (یون کیوب) روی لوکال و برنامه xampp در صورتی که نسخه xampp شما 1.7 به بالا باشد روش نصب به دلیل تغییراتی که در فولدرهای پیشفرض php.ini در نسخه های 1.7 به بالا رخ داده است ، کمی تفاوت کرده است . همانطور که میدانید نصب ioncube بر روی نسخه 1.6 xampp قبلا در لینک زیر توضیح داده شده بود:

http://joomlaforum.ir/showthread.php/215-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-IonCube-%28%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%A8%29-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-xampp?highlight=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%DA%A9%DB%8C%D9%88%D8%A8

توجه:در این آموزش فرض را بر این میگیریم که شما برنامه xampp را در درایو C نصب نموده اید: c:/xampp

[ATTACH=CONFIG]807[/ATTACH]

قبل از انجام هرتغییری ابتدا از طریق کنترل پنل xampp گزینه apache را stop نمایید و بعد مراحل زیر را انجام دهید

برای شروع ابتدا در مسیر زیر یک پوشه به نام ioncube میسازیم:

C:\xampp\php

پس از ساخت پوشه ioncube محتویات فایل پیوست شده را داخل مسیر ساخته شده اکستراکت نمایید:

C:\xampp\php\ioncube

اکنون فایل php.ini را از مسیر زیر توسط برنامه notepad یا notepad++ باز نمایید(برنامه notepad++ پیوست همین تاپیک شده است):

C:\xampp\php\php.ini

در این فایل دنبال دو خط زیر بگردید:

;zend_extension = "C:\xampp\php\ext\php_eaccelerator.dll"
;zend_extension = "C:\xampp\php\ext\php_xdebug.dll"

و علامت ; را از ابتدای آنها حذف کنید تا به شکل زیر شود:

zend_extension = "C:\xampp\php\ext\php_eaccelerator.dll"
zend_extension = "C:\xampp\php\ext\php_xdebug.dll"

پس از این کار در ابتدای همان دو خط ، کد زیر را وارد نمایید:

zend_extension = "C:\xampp\php\ioncube\ioncube_loader_win_5.3.dll"

در پایان شما باید 3 خط به این شکل داشته باشید:

zend_extension = "C:\xampp\php\ioncube\ioncube_loader_win_5.3.dll"
zend_extension = "C:\xampp\php\ext\php_eaccelerator.dll"
zend_extension = "C:\xampp\php\ext\php_xdebug.dll"

کار تمام است .

اکنون کافیست که از طریق کنترل پنل xampp مجدد apache را استارت نمایید.

از این پس کلیه فایلها و یا برنامه های کد شده بر روی لوکال سرور شما قابل اجرا خواهد بود.

دانلود پکیج ioncube برای نصب روی xampp و فعال سازی برنامه های کد شده

دانلود برنامه Notepad++ برای ویرایش و برنامه نویسی

دانلود برنامه xampp نسخه 1.7.3 مناسب برای جوملا 1.5 - 1.7 - 2.5

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

نسخه xamp من 3.0.12 هست

من طبق این روش شما پیش رفتم ولی بعد از استارت کردن آپاچی این ارور برام نمایش داده شد:

the procedure entry point php_body_write could not be located in the dynamic link library php5ts.dlll.

و تو بخش مدیریت سایت برام پیغام

requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.4.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

اوومد.

می شه لطفا دقیق بگید باید چی کار کنم...

کسی نیست راهنمایی کنه .... من حتما باید ioncube رو نصب کنم

شما به جای این خط zend_extension = "C:\xampp\php\ioncube\_loaderioncube_win_5.3.dll"

اینو بنویس

zend_extension = "C:\xampp\php\ioncube\ioncube_loader_win_5.4.dll"

البته میتونی هر دو تا را داشته باشی

نکته این که باید قبلا فایل ioncube_loader_win_5.4 را تو همون پوشه ای که گفته شده قرار داده باشی

قطعا فرق میکنه در انجمن آموزش wamp هم وجود داره

سلام

اگر امکانش هست لینک پیج رو قرار بدید

من دارم از ویندوز 64 بیتی استفاده میکنم

و این ارورو میده

requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

با 64 مشکل داره مسینکه

درسته ؟

درود

من هم ویندوز 8 - 64 bit دارم و برای تنظیم لوکال هم مجبور شدم کد 8080 رو قرار بدم ولی نمی تونم هیچ مدله یون ionCube رو نصب کنم لطفاً راهنماییم کنید خیلی لازم دارم .

با سپاس

با سلام من ار xampp3.2.1 استفاده میکنم.این مراحلی هم که گفتید رفتم ولی باز موقع استارت Apache ارور میدهد

این دستوری که گفتید اضافه کنیم به ابتدای هر دو بلوک دستور قبل نیز اضافه کردم ولی باز جواب نداد.

با سلام من ار xampp3.2.1 استفاده میکنم.این مراحلی هم که گفتید رفتم ولی باز موقع استارت Apache ارور میدهد

این دستوری که گفتید اضافه کنیم به ابتدای هر دو بلوک دستور قبل نیز اضافه کردم ولی باز جواب نداد.

پیشنهاد میکنم از زمپ نسخه 1.7.3 استفاده کنید نسخه های بالاتر کانفیگشون مشکلاتی داره ولی 1.7.3 با جوملا خیلی خوب سازگار هست

از اینجا میتونید دریافت کنید

آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

مرسی از راهنماییتون، ولی باز هم جواب نداد

راه حل دیگه ای هم هست آیا؟

من تمام این کارا رو که میگید انجام میدم ولی بازم مشکل دارم

این فایل loader-wizard.php هم که اجرا میکنم این خطا رو نشون میده

The loader file C:\xampp\php\ioncube\ioncube_loader_win_5.3.dll, listed in the configuration file, C:\xampp\php\php.ini, does not exist or is not accessible.

لطفا خیلی سریع کمک کنید

سلام

من آخرش نتونستم ioncube رو نصب کنم،همه ی مراحل رو درست میرم اما اون دو خط رو توی php.ini پیدا نمیکنم کاش یه فیلم آموزشیشو میزاشتن ببینم واقعا این دو تا خط وجود داره؟

سلام من از روش فوق استفاده کردم اما با ارور زیر مواجه شدم چه کنم؟

( ! ) Fatal error: The file C:\xampp\htdocs\administrator\components\com_p30advertise\helpers\p30advertise.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

Call Stack

# Time Memory Function Location

1 0.0003 326792 {main}( ) ..\index.php:0

2 0.0441 1118944 JAdministrator->dispatch( ) ..\index.php:46

3 0.0459 1164360 JComponentHelper::renderComponent( ) ..\application.php:153

4 0.1325 1180808 JComponentHelper::executeComponent( ) ..\helper.php:351

5 0.1399 1229400 require_once( 'C:\xampp\htdocs\administrator\components\com_categories\categories.php' ) ..\helper.php:383

6 0.1507 1300312 JController->execute( ) ..\categories.php:18

7 0.1507 1300360 CategoriesController->display( ) ..\controller.php:761

8 0.2200 1567616 CategoriesHelper::addSubmenu( ) ..\controller.php:85

سلام من با انجام اعمال فوق همچنان با این ارور مواجهه میشم

Site error: the file C:\xampp\htdocs\Joomla_Persian_2.5.17-Stable-Full_Package\administrator\components\com_mydomain\install.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

چیکار کنم؟ :auau:

سلام پس از ساخت پوشه ioncube محتویات فایل پیوست شده را داخل مسیر ساخته شده اکستراکت کردم ولی بعد از اون فایلی به اسم php.ini ندیدم که دنبال چیزی بگردم مشکل کجاست ممنون اگه جواب بدید.:65d6a5d6s:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری